גולן גליל

צפת: שוקי אוחנה מתמודד לרה"ע

אוחנה, חבר מועצת העיר הכריז על התמודדותו ואמר: " הגיע הזמן להחזיר את צפת לדרך המלך"

תמי מאור 11/07/2018
צפת: שוקי אוחנה מתמודדות לראשות העירייה
שוקי אוחנה. הכריז על התמודדות (צילום: פרטי)

חבר מועצת העיר צפת שוקי אוחנה הכריז אמש (שלישי) באופן רשמי כי יתמודד לתפקיד ראש עיריית צפת בבחירות הקרובות שיערכו באוקטובר 2018. אוחנה ציין  לאחר הכרזתו,"העיר שלנו, אהובתנו צפת, בורכה בעבר מפואר, בנופים מרהיבים ובתושבים שאוהבים את המקום הזה בכל לבם. עם זאת, העיר דועכת, עזובה, חסרת כיוון, ובעיקר חסרת אופק. כולנו יודעים שהגיע העת להחזיר את התקווה. הגיע הזמן להחזיר את צפת לדרך המלך".

במהלך אירוע ההשקה, אליו הגיעו השרים אופיר אקוניס, איוב קרא וחברת הכנסת ענת ברקו, הודיע איש הציבור שלמה חדד על תמיכתו באוחנה לראשות העירייה. חדד: "הדבר הכי חשוב ומהותי היום הוא להפיח בעיר, בתושבים, תקווה כי עושה רושם שהתקווה שאחרים הבטיחו אבדה, הבחירות ייערכו ב-30 באוקטובר , אני בחרתי כבר עכשיו. בחרתי בתקווה- בחרתי בשוקי אוחנה. אני מכיר את שוקי הרבה שנים, ידענו אש, ידענו מים, אבל תמיד הערכתי אותו, כאיש מעשה, כאדם  הגון וישר, וכמי שיכול ומסוגל להציל את העיר ולהחזיר לנו את התקווה".

שוקי אוחנה, הינו יליד ותושב צפת, נשוי ואב ל-3 ילדים, משמש כחבר מועצת העיר בעשר השנים האחרונות, חבר ועדת כספים וביקורת. אוחנה הינו יו"ר סניף הליכוד בצפת, סא"ל במיל ושירת  בתפקידי פיקוד ומטה בצה"ל. כמו כן שימש בתפקידים בכירים במגזר הפרטי והציבורי בהם: מתאם פעולות גופי הביצוע במשרד ראש הממשלה בצפון. הוא בעל תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון במנהל עסקים, תואר שני במנהל חינוכי ובוגר מכללות לביטחון לאומי (פיקוד ומטה) מגמת מדעי המדינה.

בסיום ערב ההכרזה  סיכם אוחנה,"חברתי לקבוצה מסורה של אנשי חזון יקרים, חברים ושותפים לדרך, שצפת יקרה להם ובראשם-  שלמה חדד , שיכולותיו  רבות מאד .כולנו התחייבנו   להחליף את השלטון הנוכחי בהנהגה שתהיה ראויה לאיכות המדהימה של עירנו, לאיכות המדהימה של תושביה".

עוד בגולן גליל
כתב לוקאל 19/12/2018
כתב לוקאל 28/11/2018
למקומות, היכון, רוץ...
תמי מאור 30/10/2018
תמי מאור 30/10/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
פתיחת שנה מתוקה
נכנס למים לחלץ אדם אחר - וטבע למוות
נכנס למים לחלץ אדם אחר - וטבע למוות
פילוח תוצאות הבחירות. נכון ליום ד בשעה 10:30
מי ניצח את הבחירות בכפר סבא?
עיריית ראשלצ תגביר את  הפיקוח על הבריכות הציבוריות
עיריית ראשל"צ תמנה מפקח בריכות
מתחת לקו האדום
מתחת לקו האדום
תושב נהריה חשוד בגידול מאות שתילי סם
שבלולי קינמון ושקדים
מודיעין תישאר עיר פתוחה ופלורליסטית
'מודיעין תישאר פתוחה ופלורליסטית'