גולן גליל

בת חמש טבעה בצימר בצפון

ילדה בת חמש שהתארחה עם משפחתה בצימר במגדל טבעה בבריכה בצימר. היא פונתה במצב אנוש תוך מאמצי החייאה לבית החולים "פדה פוריה", שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותה

תמי מאור 06/08/2018
בת חמש טבעה בצימר בצפון
זירת הטביעה. הנסיבות נבדקות (צילום: משטרת ישראל)

 ילדה בת חמש מרחובות שבילתה עם משפחתה בצימר ביישוב מגדל שבצפון טבעה אחר הצהרים (שני) בבריכה בצימר. הילדה פונתה לבית החולים "פדה פוריה", שם נאלצו הרופאים לקוע את מותה. נסיבות האירוע נחקרות.
 
דוברות המשטרה(צפון): לפני זמן קצר במושבה מגדל התקבל דווח על ילדה כבת 5  אשר טבעה בבריכה.מבירור ראשוני עולה שמשפחתה של הילדה מתארחים במקום. צוותים רפואים מטפלים בילדה.חוקרי משטרת ישראל בודקים את נסיבות הארוע. 
  
דוברות מד"א: בשעה 17:00 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירדן על ילדה שטבעה בבריכה במגדל. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה בילדה כבת 5 ופינו אותה לבית החולים "פדה פוריה" במצב אנוש תוך כדי מאמצי החייאה.

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א סימון טטרו: "מוקד הכוננים של מד"א איתר אותי על פי ה-GPS שמותקן על האופנוע והזניק אותי לאירוע. הילדה שכבה מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה סמוך לבריכה, יחד עם צוות הניידת טיפול נמרץ והכוונים הנוספים שהוזנקו למקום ביצענו בה פעולות חייאה מתקדמות והיא פונתה במצב אנוש תוך כדי המשך טיפול רפואי לבית חולים".

 מיה צבן, דוברת המרכז הרפואי "פדה- פוריה": "הילדה בת 5 שטבעה בג׳קוזי, הגיעה למלר״ד המרכז הרפואי 'פדה- פוריה', ללא סימני חיים. צוות המיון המשיך במאמצי החייאה, אך לצערנו הרב ללא הצלחה. נקבע מותה. אנו משתתפים בצערה הכבד של המשפחה". 


עוד בגולן גליל
מיכאל פרוסמושקין 31/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 22/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 30/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 28/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 28/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
משלחת מנהיגים לטינים ביקרה ברופין
נבחרה הנהלה חדשה להנהגת ההורים
דרישה למנוע מעבר כלי רכב בשבתות וחגים באזור בתי הכנסת בנווה עמל
נעצר חשודים באירועי שוד בראשון לציון
אבואב. נדרש לבחון את הנושא
"התלמידים יוצאים מורווחים משבוע לימודים מקוצר"
הולך רגל נפצע בתאונה בתל אביב
הולך רגל נפצע בתאונה בתל אביב
מתקמבק בכפר סבא
"הייתי בסערת רגשות מאוד קשה"