גולן גליל

אכיפה עם רחפנים בכינרת

פעילות משולבת בסיוע רחפן, אופנועי ים וסירות התקיימה בסוף השבוע במטרה למנוע עבירות מסכנות חיים בכינרת

תמי מאור 12/08/2018
אכיפה עם רחפן (צילום: איגוד ערים כינרת)

במהלך סוף השבוע האחרון, התקיים מבצע משולב נרחב סביב האגם הלאומי, שכלל כוחות מיחידת הפיקוח והאכיפה של רשות הכינרת, השיטור הימי, שוטרי משטרת טבריה ורשות הטבע והגנים, במטרה להמשיך במגמת הגברת ביטחון הנופשים סביב האגם הלאומי ולאכוף עברות המסכנות חיי אדם באזור הכינרת. במסגרת המבצע ניתנו עשרות דוחות בנושא בטיחות השייט ואיסור נהיגה בקרבת קו חוף הים, עברות הנחשבות למסכנות חיי אדם.

 יוני דותן, מיחידת הפיקוח ברשות הכינרת שפעל עם הכוחות בחופי האגם הלאומי במהלך סוף השבוע ציין: "מטרת המבצע הייתה להעלות את המודעות לשמירה על ביטחון הרוחצים באגם הלאומי וכן לשמור על הסדר סביב הכינרת ובתוך המים. במסגרת המבצע שמנו דגש על טיפול בעבירות המסכנות חיי אדם. מדובר בעבירות חמורות מאוד בהם אנו מטפלים באפס סבלנות ". הפעילות תועדה באמצעות רחפן רשות הכינרת, שאפשר מבט מלמעלה וסריקה מהירה של המרחב לאיתור פורעים. כמו כן השתתפו במבצע צוותים שסרקו את השטח מהחופים השונים, סירות ואופנועי ים.

 ביחידת הפיקוח והאכיפה ברשות הכינרת מציינים, כי מדובר במבצע המסמל את שיתוף הפעולה, החשוב, בין כלל הגופים לרווחת הנופשים בכינרת. כמו כן הבהירו כי ימשיכו לקיים מבצעים מסוג זה במהלך כל עונת הרחצה, על מנת להבטיח שהייה בטוחה לעשרות אלפי הנופשים הפוקדים את חופי הכינרת.

 

עוד בגולן גליל
מיכאל פרוסמושקין 31/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 22/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 30/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 28/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
גדול יותר, שמח יותר, חגיגי יותר
הרב דר מיכאל לייטמן
שנאה בחינם
100% זכאים לבגרות בתוכנית ספייס לשילוב יוצאי אתיופיה
רוכבת אופנוע נפצעה בינוני בתל אביב
מעון לב של נעמת, יועתק למשכנו החדש
נמצא פתרון למעון נעמ"ת בהוד השרון
יו"ר חדש לעירוני רעננה
כאן משפצים
חוגגים רב תרבותיות בפרדס חנה כרכור