גולן גליל

גרעין הנח"ל חוזר למגדל העמק

11 חיילי שנת משימה של גרעין נח"ל הגיעו השבוע למגדל העמק בה יתגוררו ויפעלו בשנה הקרובה

תמי מאור 22/08/2018
חברי גרעין הנח"ל השבוע (צילום: דוברות)

האגף הביטחוני במשרד הביטחון הודיע לראש עיריית מגדל העמק כי החליט לאשר את בקשתו ולהחזיר את גרעין נח"ל לפרק משימה בשנת הלימודים הקרובה.

כזכור, הנושא עלה כבקשה של ראש העירייה בביקורו האחרון של שר הביטחון אביגדור ליברמן במגדל העמק לפני מספר חודשים ובימים האחרונים הגיע האישור המיוחל בו נכתב כי, "בימים אלו, בהם אנו נדרשים לתת מענה לאתגרי החינוך הרבים מצווים אנו להקדיש את מלוא משאבינו לעיצוב דור העתיד במדינה. חיילי גרעיני הנח"ל יהיו לעזר רב בהשגת משימה לאומית זאת".

גרעין הנח"ל ימנה 11 חיילים וחיילות מתנועת התק"צ שמגיעים לעיר לאחר שנתיים של שירות בגדוד הקרק"ל וגדס"ר נח"ל לשנת משימה לאחריה יפשטו מדים וישתחררו מצה"ל. במהלך שהותם במגדל העמק יתגוררו החיילים סמוך לבית הספר אורט רוגוזין בדירה ששופצה.

במשך שנה רצופה עד חודש אוגוסט 2019 ישתלבו חברי הגרעין במערכות החינוך הפורמאליות, במסגרות ומועדוני הנוער על מנת לחזק את תחום ההכנה לצה"ל ולעידוד שירות קרבי ומשמעותי בצה"ל כל אחד לפי יכולתו. יש לציין כי החיילים יזכו לליווי של רכזת הכנה לצה"ל של הרשות ומנהל אגף הנוער לצד צוותים חינוכיים ברשות בנוסף לאנשי מקצוע בתחומים מגוונים. מיד עם סיום תפקידם ייפרדו החיילים מהעיר ואת מקומם ייתפסו חיילים חדשים לשנת משימה נוספת.

 

עוד בגולן גליל
תמי מאור 05/12/2018
תמי מאור 20/11/2018
אתר לוקאל 19/11/2018
תמי מאור 18/11/2018
אתר לוקאל 11/11/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
אישום: סחר בסמים בקרב בגירים וקטינים
אישום: סחר בסמים בקרב בגירים וקטינים
חגיגה של פלורליזם סובלנות וגאווה
אישום: מכר תרופות באופן בלתי חוקי במלש"ח
שומרים על ניקיון החופים
שומרים על ניקיון החופים
הביעו הזדהות
הביעו הזדהות
הכי טובה שיש
הוצגה רשימת "רעננים" למועצת העיר
פותחים שנת לימודים בערבה התיכונה