גולן גליל

שי לחג מ"הקרן לידידות"

לקראת ראש השנה ה"קרן לידידות" תחלק כרטיסי מזון וביגוד ל-278 משפחות במגדל העמק

תמי מאור 04/09/2018
אינה שפירו מעניקה למזכירת כפר הילדים "מגדים" ריקי נידם כרטיסי ביגוד (צילום: אלבום פרטי)

"הקרן לידידות", בראשות הרב יחיאל אקשטיין תעניק לקראת ראש השנה סיוע במזון ל-278 משפחות מגדל העמק בעלות כוללת של 55,600  שקלים. הסיוע ניתן במסגרת מבצע ארצי בו תעניק הקרן סיוע  ל-27 אלף משפחות, קשישים וילדים החיים בעוני והדרה ברחבי הארץ. כבכל שנה עיקר הסיוע יינתן באמצעות כרטיסי קנייה איתם ירכשו המוטבים ביגוד ומזון ברשתות "שופרסל" ו"פוקס" על פי צרכיהם ורצונם ובצורה מכבדת ודיסקרטית. סך התרומה הכולל יעמוד השנה על  8 מיליון שקלים.

אינה שפירו, רכזת הקרן לידידות מגדל העמק: "הקרן פועלת לאורך כל השנה וגם בחגים לסייע לתושבי מגדל העמק הזקוקים לעזרה. אני שמחה על הזכות שניתנה לנו להעניק אפשרות למשפחות לחגוג את ראש השנה בכבוד ובשמחה ומודה לראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה ולצוות המחלקה לשירותים חברתיים על שיתוף הפעולה למען הציבור במגדל העמק לאורך השנה". לדברי נשיא ומייסד "הקרן לידידות", הרב יחיאל אקשטיין: "בתקופת החגים מצוקתם של החיים בעוני מתחדדת כאשר הן אינן יודעות כיצד יזכו לשבת לשולחן החג בכבוד".

בנוסף לסיוע שנותנת הקרן כמדי שנה היא מפעילה לטובת הציבור את "מוקד הידידות", במספר 9779* אשר מקבל פניות של כל אדם בישראל השרוי במצוקה כלכלית או חברתית ופועל בשיתוף עם עמותות למציאת מענים ופתרונות בעבור הפונים לקראת החגים ובכלל.


עוד בגולן גליל
חשבנו שיעניין אותך גם...
"מעדיפים מטוסים על מגדלים"
תוצרתכם מוסיפה לנו טעם לחיים
'תוצרתכם מוסיפה לנו טעם לחיים'
תאונת דרכים בין רכב לאופנוע בכביש 20, סמוך למחלף קקל לכיוון דרום
רוכב אופנוע נפצע קשה בתאונה בנתיבי איילון
פצוע בנפילה מגובה בראשלצ
פצוע בנפילה מגובה בראשל"צ
אישה נהרגה בתאונה בנתניה
בית חבד כפר סבא
הפקת סדר פסח ברחבי כ"ס
"אני ארצח אתכם, אני אפרק אתכם"
חשד: זייפו תעודות זהות עבור קטינים