גולן גליל

מאות יח"ד צמודות קרקע במגדל העמק

בקרוב ישווקו במגדל העמק לא פחות מ-600 צמודי קרקע ו/או קוטג'ים בשתי השכונות החדשות "מצפה העמק" ו"קריית בגין"

תמי מאור 16/09/2018
עבודות פיתוח שכונת "מצפה העמק" (צילום: דוברות העירייה)

בשורה משמחת לתושבי מגדל העמק שמחפשים להגשים את החלום הישראלי של בית וגינה צמודה: בקרוב ישווקו בעיר לא פחות מ-600 צמודי קרקע ו/או קוטג'ים בשתי השכונות החדשות "מצפה העמק" ו"קריית בגין". 74 הקוטג'ים הראשונים שהוצעו למכירה ונחטפו הוצעו בשכונת "מצפה העמק" במסגרת קבוצת הרכישה שהתארגנה באופן עצמאי. בשלב הבא ישווקו לציבור בשיטת "בנה ביתך" עוד 90 צמודי קרקע שייבנו על מטעי השקדיות הסמוכות ל"קריית רבין". יש לציין כי המכרז הנ"ל הוקפא בחודשים האחרונים לבקשת ראש העירייה שביקש להעלות את אחוזי ההעדפה לבני המקום לשיעור גבוה יותר מ-50% שכבר אושר ודרישתו לאפשר לתושבי העיר להתמודד גם על 50% מהשטחים הנותרים נבחנת בימים אלה אצל אמיר קמיניץ המשנה ליועץ המשפטי לממשלה לעניינים אזרחיים.

בשלב השלישי ישווקו כ-530 יחידות דיור מתוכן 101 יחידות בבנייה טורית, 134 יחידות בבנייה דו-משפחתית ו-294 דירות גן-גג (דירות גן ומעליהן דירות 'דופלקס' של שתי קומות עם מרפסות), בשכונת "קריית בגין" בתכנית שכבר הופקדה בוועדה המחוזית ותצא לשיווק ליזמים בהמשך.

יש לציין כי הן בשכונת "מצפה העמק" והן בשכונת "קריית בגין" יכלול תמהיל הדירות גם יחידות דיור בבנייה רוויה שיכללו דירות גן, פנטהאוזים וכן דירות בנות שלושה, ארבעה וחמישה חדרים, חלקן במחירי השוק החופשי וחלקן במסגרת המסלול המוזל של "מחיר למשתכן" כאשר גם במקרה הנ"ל יקבלו תושבי העיר העדפה של 50% בזכות לרכוש דירה מוזלת.

 

עוד בגולן גליל
חשבנו שיעניין אותך גם...
שלושה פצועים בתאונה קשה ליד קבר בנימין
קשיש הורשע ברצח אשתו
קשיש הורשע ברצח אשתו
ממשיכים לטפח את הכדורסל בנגב:
תלמידות רעננה לטובת ילדים עם מוגבלות
תלמידות רעננה לטובת ילדים עם מוגבלות
פרויקט המגורים הראשון שנבנה במקום מחנה צריפין יוצא לדרך
רב קו
בקרוב תוכלו להטעין את הרב קו באמצעות מכשירי אייפון
אין חגיגה בלי עוגה (גם לא לכלבים)
אנושופ
פסח ביריד אנושופ – 100% קניה חברתית