גולן גליל

אות הוקרה לפרופ' טור כספא

אות הוקרה ראשון ומיוחד הוענק ל ידי ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה, לפרופ' רן טור כספא, הדיקן המייסד של הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר אילן בגליל, המסיים בשבועות הקרובים את כהונתו כדיקן

כתב לוקאל 26/09/2018
הוקרה פרופ' טור כספא (צילום: מיה צבן, דוברת פדה פוריה)

אות הוקרה לפרופ' רן טור כספא, הדיקן המייסד של הפקולטה לרפואה בגליל, הוענק ע"י ד"ר און, מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה, במסגרת יום המחקר השנתי שהתקיים בביה"ח.

אות הוקרה ראשון ומיוחד הוענק ע"י ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה, לפרופ' רן טור כספא, הדיקן המייסד של הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר אילן בגליל. חברי הועדה המארגנת: פרופ' ארנון בלום, ד"ר אבי פרץ, ד"ר אודה ליה כץ, יזמו והפיקו את יום המחקר השנתי של המרכז הרפואי פדה-פוריה אשר התקיים ביום שלישי, 4.9.18 במרכז הרפואי , בהשתתפות צוות המרכז הרפואי, סטודנטים מהפקולטה לרפואה בגליל, וחוקרים ממוסדות אקדמיים נוספים בצפון.

בחלקו הראשון של הכנס הוענק אות ההוקרה לפרופ' טור כספא, המסיים בשבועות הקרובים את כהונתו כדיקן. ד"ר ארז און, ציין, "אנו שוקדים לקדם ולטפח את המחקר במרכז הרפואי באמצעות מינהלת המחקר שלנו שאף יזמה וארגנה את היום המרשים הזה. אני מברך על פעילות המינהלת , על שתופי הפעולה עם המוסדות האקדמיים השונים ומודה לצוות החוקרים המשלב מחקר בסיסי ומחקר קליני . גאווה גדולה לכולנו... אנו מבקשים לברך ולהודות בכנס זה, לפרופ' טור כספא, הדיקן המייסד של הפקולטה ע"ש עזריאלי של אוניברסיטת בר אילן בגליל, אשר מסכם כהונה של  7 שנים של עשייה משמעותית ומחוללת שינוי, לקידום הפקולטה, המרכזים הרפואיים והגליל כולו".

פרופ' טור כספא השיב, "אני מתרגש מאד ומודה לכם על הכבוד שהענקתם לי. בלי המרכז הרפואי פדה-פוריה הפקולטה לרפואה לא הייתה יכולה להתפתח, להתקיים ולהתקדם, בלי פדה-פוריה הפקולטה לא הייתה יכולה להיות מה שהיא. אחרי שבע שנים של עשייה, בנייה והגשמת חזון, אנו מציינים בגאווה כ-260 בוגרים לפקולטה, לצד יצירת קשרים בינ"ל, פרסום מאמרים בינלאומיים ועוד. אני רוצה לסיים בדברי תודה והערכה לשותפי לדרך, פרופ' משה בן עמי, שהיה לי הזכות שהוא עבד לצידי כמשנה לדיקן" 

פרופ' ארנון בלום, חבר והמארגנת הציג למשתתפים  את המחקרים שיוצגו בכנס וציין, "הבחירה הייתה קשה, קיבלנו כ-40 עבודות מחקר בסיסי וקליני , בין המציגים יש סטודנטים, רופאים צעירים ורופאים בכירים במרכז הרפואי, בחרנו את העבודות שמאפשרות להראות את קשת הנושאים בהם אנו עוסקים במחקר".

 בתום יום המחקר הוענקו תעודות ופרסים למחקרים המצטיינים: ד"ר בת שבע צדוק, סגנית מנהל המלר"ד על מחקר בנושא: בנושא יכולת ניבוי שוק בחולים קשישים., ונופר אסולין סטודנטית לתואר שני במכון המחקר והמערך הקרדיווסקולרי של המרכז הרפואי, על עבודתה בנושא חלקיקי מיקרו RNA במחלות לב. 

במהלך היום הוצגה למשתתפים תערוכה של  25 פוסטרים של עבודות מחקר שונות שמתבצעות בביה"ח.

 

עוד בגולן גליל
חשבנו שיעניין אותך גם...
טקס חלוקת תעודות הוקרה לתלמידים מצטיינים במעורבות חברתית בעיר חולון
בחולון מעורבים ומתנדבים
נשיא המדינה נפרד מעמוס עוז
נבחרת עיריית רעננה. מקום ראשון בפלייאוף התחתון
מייצגים את העירייה בכבוד
אלימות במשפחה
השלכת פסולת לא ביום פינוי
חדרה מציגה - אכיפה ללא פשרות
הנס של אדל
מנכ"לית העירייה פורשת
יור לשכת שמאי מקרקעין, חיים מסילתי
הרשויות המקומיות מעדיפות פינוי בינוי?