גולן גליל

הצטיינות לצוות שטיפל בילדים הסורים

במסגרת אירוע הוקרה לעובידם המצטיינים של המרכז הרפואי פדה פוריה הוענקה תעודת הוקרה מיוחדת ל-17 עובדים אשר היו חלק מהמערך המיוחד אשר טיפל בילדים החולים מסוריה, במסגרת "שכנות טובה"

כתב לוקאל 14/10/2018
הצטיינות לצוות שטיפל בילדים הסורים
חלוקת התעודות (צילום: מיה צבן, דוברת המרכז הרפואי פדה פוריה)

הנהלת המרכז הרפואי פדה-פוריה יזמה אירוע הוקרה ראשון ומיוחד לעובדים המצטיינים. 140 עובדים מצטיינים (שזכו לציונים הגבוהים ביותר על ידי המנהלים שלהם) לשנת 2017, הוזמנו לערב  שהתקיים ביום רביעי 10.10.18 , במתחם יס פלאנט.

שמעון סבח, המנהל האדמינסטרטיבי בישר בטקס כי 17 העובדים אשר היו שותפים בטיפול בילדים החולים מסוריה, במסגרת פרויקט 'שכנות טובה' אשר התנהל בשיתוף עם צה"ל, נבחרו כצוות מצטיין. בנוסף, ועדת הבחירה של משרד הבריאות המליצה עליהם גם כצוות מצטיין של נציבות שירות המדינה, "זו דרכנו להודות לכל העובדים מכל הסקטורים, שהתגייסו בצורה מעוררת השראה, עם כל הלב והנשמה, לא אחת הם טיפלו לא רק בילדים החולים מסוריה אלא גם בבני המשפחה  שליוו אותם וסייעו בכל דרך אפשרית ... "

מבין 140 המצטיינים נבחרו 5 עובדים מצטיינים אשר הומלצו כמצטייני משרד הבריאות: ד"ר דיאב גאנם (מנהל טיפול נמרץ לב) איילה אליצדק (מנהלת קבלת חולים), אירית לוי (סגנית אחות אחראית מרפאות חוץ)ויסאם טאהא (אח, מח' אורתופדית) סוזי אוחיון (כח עזר, מח' אורתופדית). ד"ר גאנם  ואיילה  אליצדק אף הומלצו להתמודדות במסגרת הועדה של נציבות שרות המדינה.

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי ברך את המצטיינים ואמר, "אתם העובדים שעושים מעבר, העושים את עבודתם מתוך אמונה, מתוך שליחות. העובדים ששואלים את עצמם בערב, 'מה עשיתי היום טוב יותר מאתמול? מה אני צריך לעשות טוב יותר מחר? 'בזכותכם הארגון שלנו מסביר פנים, מראה אמפתיה, מקפיד של חווית שרות, ...תודה על מה שאתם ומה שאתם עושים".

הלן מלכה זאבי, מנהלת הסיעוד הוסיפה, "אני שמחה לראות אתכם כאן היום, תודה לכם על החשיבה, הרעיונות, היוזמה והיצירתיות שאתם מביאים אתכם כל יום לעבודה".

שמעון סבח סיכם והודה לתגל צרפתי, מנהלת ההדרכה  על ארגון הערב והוסיף כי זו תחילתה של מסורת ארגונית חשובה.

עוד בגולן גליל
חשבנו שיעניין אותך גם...
יום הסקראץ הבינלאומי
יום הסקראץ' הבינלאומי
גיל חיימוביץ, דר יובל וייס, אורי לופילאנסקי ,ראש העיר משה ליאון, סיגל רגב - רוזנברג, אייל גבאי , עופר שם טוב
שת"פ ייחודי בירושלים
קשיש הורשע ברצח אשתו
קשיש הורשע ברצח אשתו
בעלי העסקים באחוזה מתנגדים לנת"צ
מפגש פיסגה
קפה בתאילנד
קפה בתאילנד
אישום: העתיקו והפיצו את שידורי הוט ויס
למען איכות החיים בבאר שבע