גולן גליל

הקאנטרי יוצא לדרך

לאחר שכלים הנדסיים כבר עלו על השטח, התקיים טקס הנחת אבן הפינה להקמת "קאנטרי קלאב" במגדל העמק

תמי מאור 15/10/2018
הנחת אבן הפינה לקאנטרי (צילוןם: דוברות עיריית מגדל העמק)

בשטח המיועד להקמת הקאנטרי קלאב במגדל העמק התקיים טקס הנחת אבן הפינה בהשתתפות היזמים מחברת "אשל הירדן", ראש העירייה אלי ברדה, רב העיר יצחק גרוסמן, מ"מ ראש העירייה סרגי אוקלנדר, סגני ראש העירייה נחום אסולין ואלי בקסיס, חברי המועצה יוסי פורטל, דורון אלחרר, אירנה קבקוב, משה לוי, מנכ"ל העירייה שלום זוזוט, מנהלי אגפים ומחלקות.

כזכור, לפני כשנה ניתן לראשונה היתר עבודות וחברת "אשל הירדן" העלתה לשטח כלים כבדים שביצעו עבודות חפירות ותשתית עפר במשך מספר חודשים שהכינו את הקרקע. לפני כחודש, השלימה החברה את כל תנאי ההיתר כאשר קיבלה אישורים מגופים חיצוניים כגון חברת חשמל, תאגיד המים 'מי נועם', רשות העתיקות, המשרד להגנת הסביבה, קק"ל ועוד, קיבלו את ההיתר לתכנית שהם הגישו לבניית הקאנטרי קלאב ברחוב "נחל הצבי", בסמוך למפעל "וישיי".

מדובר בבשורה גדולה שכן נושא בניית הקאנטרי קלאב במגדל העמק סבל מסחבת של מספר שנים שנגרמה בעקבות כוונתו של היזם הראשון שזכה במכרז וביקש לבנות על השטח בית חולים גריאטרי או מרכז שיקומי. אותו יזם נתקל בהתנגדות נחרצת של הרשות המקומית והעומד בראשה אלי ברדה שהתעקשו שבמקום יוקם אך ורק "קאנטרי קלאב" לרווחת התושבים. לאחר לחץ רב שכלל פנייה למנהל מקרקעי ישראל בטענה של הפרת הסכם ותנאי המכרז, השתכנע היזם למכור את השטח ליזם אחר ומי שרכשו את המגרש הם חברת היזמות "אשל הירדן", שכבר מכירים את מגדל העמק היטב שכן בנו בעיר בשנים האחרונות את פרויקט המגורים "U" ובימים אלה החלו בשיווק פרויקט הנדל"ני U NEW"" אף הם ברחוב "נחל צבי".

עוד בגולן גליל
חשבנו שיעניין אותך גם...
מרפאת עיניים חדשה נחנכה ב"סורוקה"
כבר לא חייבים ניתוח
כבר לא חייבים ניתוח
אישום: ביצע הונאות בכרטיסי חיוב במאות הזדמנויות
צעיר מטבריה הואשם בהטרדת נערות וצעירות
תאונה יוצאת דופן בקניון G
בואו להצגה הכפולה
יום החינוך החיפאי
דיור בר השגה לסטודנטים בראשל"צ