גולן גליל

אישום: תלש לחברו לעבודה את האוזן

על פי כתב האישום, ב- 12.10.18 בסמוך לשעה 02:00, בעת שהנאשם והמתלונן, שעבדו יחד כנהגים במאפייה בקריית שמונה, היו באזור העמסה במאפייה, הגיע הנאשם מאחורי המתלונן, קפץ עליו, נעץ את שיניו באוזנו הימנית ונשך את האוזן בעוצמה רבה, עד שתלש את האוזן כולה ממקומה

כתב לוקאל 22/10/2018
תלש לחבור לעבודה את האוזן
תלש לחברו לעבודה את האוזן (תמונה להמחשה iclipart)

פרקליטות מחוז צפון – פלילי הגישה היום לבית המשפט המחוזי בנצרת  כתב אישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים נגד תושב קריית שמונה בן 29 בגין עבירות של חבלה בכוונה מחמירה, חבלה במזיד ברכב והיזק בזדון.

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד צביקה אברמוביץ  עולה כי  הנאשם  והמתלונן עובדים שניהם כנהגי משאית  במאפייה שבאזור התעשייה בקריית שמונה.

על רקע קשר זוגי בין המתלונן לבין בת זוגו הקודמת של הנאשם, החליטהנאשם לפגוע במתלונן ולגרום לו לחבלה חמורה.

 ביום 12.10.18 בסמוך לשעה 02:00, בעת שהנאשם והמתלונן  היו באזור העמסה במאפייה, הגיע הנאשם מאחורי המתלונן, קפץ עליו, נעץ את שיניו באוזנו הימנית ונשך את האוזן בעוצמה רבה, עד שתלש את האוזן כולה ממקומה.

 לאחר מכן הניף הנאשם  במוט ברזל לכיוונו של המתלונן שנמלט בריצה לכיוון עמדת השומר וביקש מהשומר את עזרתו. השומר הכניס את המתלונן לעמדת השמירה ונעל אותה, אך הנאשם  שבר את דלת הזכוכית של העמדה באמצעות המוט ותקף את המתלונן באגרופים. לאחר מכן ניפץ באמצעות מוט ברזל את שמשות רכבו של המתלונן ונמלט מהמקום.

 עוד עולה כי המתלונן פונה לבית החולים ושם נעשה ניסיון לתפור את אוזנו בחזרה, אולם בסופו של דבר הניסיון נכשל וכעבור מספר ימים אוזנו השחירה. נכון למועד הגשת כתב האישום, הוא מועמד לניתוח לכריתת האוזן.

 הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו .

עוד בגולן גליל
מיכאל פרוסמושקין 10/02/2019
מיכאל פרוסמושקין 28/01/2019
מיכאל פרוסמושקין 17/01/2019
מיכאל פרוסמושקין 12/01/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
נעצר חשוד בהחזקת מטען חבלה
עיריית הרצליה תבחן אפשרות לשלב אמנים בני העיר באירועים
שני הרוגים בתאונה סמוך למחלף חורשים
שועלי חולון
עתיד מבטיח
חשד: תייר ביצע הונאות אשראי באזור ת"א
צעיר טבע למוות בבת ים
צעיר טבע למוות בבת ים
אנשי הים התיכון