גולן גליל

חולצה כחולה והיא עולה

חניכי תנועת הנוער "מחנות העולים" במגדל העמק פתחו את השנה עם גיבוש וטקס השבעה במהלכו קיבלו החניכים את החולצות הכחולות של התנועה

תמי מאור 20/11/2018
החניכים עם החולצות הכחולות שקיבלו בגיבוש (צילום: המחנות העולים)

חניכי תנועת הנוער "המחנות העולים" במגדל העמק, הפעילים במהלך השנה במועדון 'הקוביה' יצאו לטיול גיבוש לפתיחת שנת הפעילות בנחל ציפורי.

חניכי כיתות ד'-ט' נהנו מפעילויות שונות עם המדריכים, שכללו משחקי דרך במסלול שהחלו בפאתי קיבוץ רמת יוחנן וסיימו בעלייה מאתגרת ליישוב הקהילתי נופית. בסוף המסלול עברו החניכים טקס השבעה מרגש וקיבלו חולצות תנועה כחולות המסמלות את החברות בתנועה.

חניכי שכבה ט' לעומת זאת ניווטו במהלך הלילה וביום למחרת עסקו בהכנת ההשבעה של החניכים הצעירים.

רון גינזבורג, רכז פעילות השכבה הצעירה (ד'-ו'): "במפגש החינוכי עם הילדים אנחנו לומדים להכיר בהם צדדים נוספים ומצליחים לייצר מפגש ייחודי ולא מובן מאליו. אנחנו שמחים תמיד לצאת עם חניכים לטיולים ברחבי הארץ ולהפוך איתם את החוויה הזאת למשמעותית ובלתי נשכחת. אני מודה להורי החניכים על האמון ועל שיתוף הפעולה ומצפה לפעילויות הבאות".

בסניף התנועה במגדל העמק ציינו כי בפעילות של התנועה במועדון 'הקוביה' ברחוב תדהר לוקחים חלק חניכים בכיתות ד'-י"ב, החל מפעילות במחנה (סניף) במהלך ימי השבוע (ב,ג,ה,ו), דרך סמינרים אזוריים וארציים, טיולים, מחנות, פרויקטים קהילתיים ופעילות מועדון פתוח. עוד הוסיפו כי במהלך חופשת חג החנוכה הקרוב תתקיים פעילות אתגרית המיועדת לחניכי שכבות ד-ו תחת השם "הקוביאדה".

 

 

 

עוד בגולן גליל
חשבנו שיעניין אותך גם...
 מרי פופינס
הבלט הישראלי מציג: "מרי פופינס"
מועדון 'שרונית' יורחב
תל אביב חוגגת מאה שנים לתנועת הצופים
גרובר והנבחרת הישראלית
"כל אחד מהם הוא סמל לרוח הספורט"
 אשה כבת 80 נפצעה באורח בינוני בתאונת דרכים בין אוטובוס לרכב פרטי.
תאונה בין אוטובוס לרכב בעיר מודיעין
הפוליטיקה של רעננה
הפוליטיקה של רעננה
שוד מזוין בבית עסק
"תוכנית הסניורים" של יובל לוי