גולן גליל

פסטיבל "אנימיקס ה-8"

פסטיבל "אנימיקס ה-8 לאנימציה, קומיקס וקריקטורה" יתקיים בתחילת דצמבר במגדל העמק ויתמקד השנה ב"קסם הילדות" עם מיטב הקריקטוריסטים והמאיירים בארץ

כתב לוקאל 21/11/2018
פסטיבל אנימיקס אשתקד (צילום: דוברות עיריית מגדל העמק)

פסטיבל "אנימיקס" השמיני ייפתח בעוד כשבועיים (3-5.12) במגדל העמק ויארח מגוון של מופעים, מפגשים, סדנאות ותערוכות בתחום האנימציה, קומיקס וקריקטורה שיתקיימו בשעות הבוקר ואחר הצהריים עבור ילדים ונוער ובשעות הערב יתקיימו מבחר תוכניות ואירועים למבוגרים. השנה החליטו מפיקי הפסטיבל, שמתקיים בתמיכת עיריית מגדל העמק ומשרד התרבות והספורט, כי "קסם ילדות" יהיה הנושא המוביל של הפסטיבל שיבוא לידי ביטוי במפגשים שונים ובראשם מופע הפתיחה "משחק ילדים" שיארח את אחד הקומיקאים האהובים בארץ מוני מושונוב שיספר איך הפך מילד מרמלה למצחיקן הלאומי.

אירועים מרכזיים נוספים שיתקיימו בפסטיבל יהיו "עושים קרקס" מחווה מצוירת על אמנות, להטוטנות, אקרובטיקה וקסמים, "אייפון נתתי לנורית"- קברט מצויר לילדים ו"ארץ טרופית קסומה" מופע מוסיקה ואנימציה עם שירים ברזילאים בליווי אומן אורח אורי הרפז.

במהלך הפסטיבל יוכל הקהל ליהנות גם מסדנאות יצירה לתלמידי בתי הספר ולמבוגרים בשעות הבוקר ואחר הצהריים עם מאיירים וקריקטוריסטים מובילים וביניהם אורי פינק, דודו שליטא, עמוס אלונבוגן, ניר מולד, ועוד. כמו כן יוקרנו סרטי אנימציה ויעלו שלוש תערוכות ייחודיות "דוס פואה" מלחמת היהודים סביב תחרות זמר אירופאית, "איי לייק בייק" אודות שגעון האופניים ו"בול לשנת ה-70" שבה השירות הבולאי מפרגן למאיירים.

כל האירועים הינם בחינם מלבד האירועים המרכזיים ייגבה מחיר סמלי. פרטים נוספים אפשר לקבל באתר האינטרנט של המתנ"ס העירוני http://www.mmh.org.il

ראש העירייה אלי ברדה: "מגדל העמק גאה לארח שוב את פסטיבל 'אנימיקס' לטובת שוחרי התרבות וחובבי הז'אנר. אני מזמין את תושבי העיר והאזור ליהנות מתכנית הפסטיבל האיכותי והמיוחד".

עוד בגולן גליל
חשבנו שיעניין אותך גם...
אישום: מטפל של קשיש ביצע מעשים מגונים בקטינות
מד"א חו"ל חוגג 27 שנים
הדמיית נתיבי התחבורה הציבורית ברחוב ויצמן
פרויקט הנת"צים - לאן?
גבר נדקר בנתניה
תרגיל חל"כ נערך ב"פדה-פוריה "
בגיל השלישי נהנים יותר בת"א
בקיץ הזה משתלם לבלות פי שניים
"הגשתי תלונות ולא נעשה דבר"