גולן גליל

תרגיל חל"כ נערך ב"פדה-פוריה "

במרכז הרפואי "פדה-פוריה" עברו בהצלחה תרגיל חל"כ אשר בחן התמודדות עם אירוע רב נפגעים תוך כדי מצב מלחמה וקליטת מספר נפגעים גדול מאירוע כימי

כתב לוקאל 25/11/2018
תרגיל חך"כ ב"פדה פוריה" (צילום: הרון נגלבץ)

ביום חמישי 22.11.18 התקיים במרכז הרפואי "פדה-פוריה" תרגיל חל"כ שמטרתו  לחזק ולהעלות את רמת המוכנות והכשירות של צוות המרכז הרפואי, בהתמודדות עם מצבי חירום הכוללים מספר רב של נפגעים בשורה ארוכה של תרחישים חריגים. הצוות תורגל בהתמודדות עם תרחיש של מצב מלחמה ונפילת טילים, נפילת טילים המכילים חומר כימי ופגיעה  במספר רב של נפגעים.

 בתרגיל השתתפו כלל הצוותים במרכז הרפואי, נציגי האגף לשעת חירום במשרד הבריאות, צוותי פיקוד העורף,  מד"א, כיבוי אש והמשטרה.

 ראש מטה החירום, ד"ר מאיר רוח הודה לחברי הוועדה לשעת חירום וסיכם, "נערכנו והתכוננו ותפקדנו בהתאם. חשוב שתמיד נהיה מוכנים לאירועי חירום והדרך לוודא את זה היא להמשיך לתרגל ולרענן ".

מנהל המרכז הרפואי ד"ר ארז און , שיבח את הצוות ואת רמת המוכנות והתפקוד הגבוהה, "תהליך ההכנות שעשינו העלה את רמת המוכנות שלנו ואכן ראינו היום שצוותי המרכז הרפואי פדה-פוריה מתורגלים ויודעים להתמודד עם מקבץ גדול של תרחישים קיצוניים שאירעו ביחד או במרווחי זמן קצרים. המטרה שלנו היא כל הזמן להמשיך וללמוד ולהמשיך ולהשתפר , כדי שגם במצבי חירום  קשים נוכל לתת מענה רפואי מקצועי ואיכותי לציבור שלנו".

עוד בגולן גליל
חשבנו שיעניין אותך גם...
הפיקוסים הוותיקים בשד י-ם ביפו לא ייעקרו
הפיקוסים הוותיקים לא ייעקרו
חשד: מכירת טלפונים ניידים במיליוני שקלים תוך ניצול לרעה של פטור ממעמ
חשד: מכירת טלפונים ניידים במיליוני שקלים תוך ניצול לרעה של פטור ממע"מ
הולכים לקואליציה
"ניתן לתכנן פרויקט צנוע יותר בשיכון דרום"
לביבות ספגטי
"חייבים לשלב צעירים בקדמת הבמה העירונית"
המו"מ להרכבת קואליציה נמשך
רחובות – עיר מקדמת בריאות