גולן גליל

מגדל העמק הצטרפה למחאה

עיריית מגדל העמק השתתפה למאבק באלימות כלפי נשים והשביתה את כלל מחלקות העירייה לשעתיים

תמי מאור 05/12/2018
מחאת הנשים (צילום: דוברות עיריית מגדל העמק)

המאבק באלימות כלפי נשים עלה השבוע קפיצת מדרגה הודות למחאה סוחפת שנולדה בעמוד הפייסבוק "אני אישה, אני שובתת" וסחפה אחריה ארגונים ורשויות רבות ובתוכם מגדל העמק שהייתה בין הרשויות הראשונות שהצהירו על הזדהות עם המאבק, השבתה של כלל מחלקות הרשות למשך שעתיים ביום שלישי והעלאת הצגת יחיד "המחברת הצהובה של סיון", סיפורה של ילדה שגדלה לצד אמה במקלט לנשים מוכות והשלכות הגדילה על ילדותה והתבגרותה.

כזכור, קיימה עיריית מגדל העמק הפגנת מחאה שקטה בסוף חודש אוקטובר בה השתתפו ראש העירייה אלי ברדה, חברי מועצה ונשים תושבות העיר שהגיעו להביע מחאה ולעלות את הנושא לסדר היום הציבורי בעיר.

ליאורה אדרי, יועצת ראש העירייה לקידום מעמד האישה: "אני גאה ברשות שיודעת לתת ביטוי משמעותי למאבק החשוב ואפשרה לנשות הרשות לשבות ואף להיחשף לתכנים שעוסקים בנושא והעלאת המודעות, אני מודה גם לשותפתי שירלי אלקובי מנהלת היחידה העירונית למאבק באלימות, סמים ואלכוהול על ההתגייסות והעיסוק בו לאורך כל השנה".

ראש העירייה אלי ברדה, שהנחה להצטרף למאבק החשוב במיגור האלימות כלפי נשים מיד עם תחילתו אמר: "מגדל העמק תעמוד בראש כל מאבק ותצטרף לכל מחאה בנושא. השבוע אפשרנו לנשות הרשות לשבות וקיימנו הצגה להעלאת המודעות כאות הזדהות עם המאבק החשוב".

עוד בגולן גליל
חשבנו שיעניין אותך גם...
שלב השאלה הזהה
עיריית ראשל"צ עם מאבק הנשים
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
ברוידא מחפש פיתרון בנושא האנטנות הסלולריות בקרבת נווה זמר
ברוידא מחפש פיתרון בנושא האנטנות הסלולריות בקרבת נווה זמר
מהו ביטוח משתלם לרכב עבורנו?
הרב דר מיכאל לייטמן
להתחבר ללב אחד, לא לחתום ביד אחת
קמפיין חדש של עידוד נשים להתנדב למשטרה
עיריית כפר סבא קוראת לנשים להתנדב למשטרת התנועה
אלוף במתמטיקה