גולן גליל

נעצר חשוד בגניבת כסף בבית חולים פוריה

מבטחי בית החולים הובילו למעצרו של חשוד בגניבת אלפי שקלים מאדם אחר שהגיע לבית חולים עם בתו לצורך ניתוח

מיכאל פרוסמושקין 05/12/2018
החשוד נעצר (צילום: iclipart)

קב"ט המרכז הרפואי פדה-פוריה בטבריה, הביא לתפיסתו ולמעצרו  של צעיר שגנב תיק ובו 4,500 שקל מאדם שהגיע יחד עם בתו לניתוח בביה"ח.
 
ביום שישי,  30.11.18, בשעה 9:50, פנה תושב מג'אר שבתו עברה ניתוח באותו בוקר בביה"ח, למשרדי הביטחון במרכז הרפואי פדה-פוריה. האב ההמום סיפר כי בעת  שהיה עם בתו בחדר הניתוח, נגנב לו תיק אישי ובו  4,500 שקל במזומן. את התיק הוא הניח ללא השגחה, בחדר ההמתנה הנמצא סמוך למתחם חדרי הניתוח.

עם קבלת התלונה יצא צוות מאבטחים למחלקה, תוך מספר דקות אותר התיק בתא השירותים הסמוך לאזור חדרי הניתוח ולמלר"ד (מיון)  כשהוא ריק מתכולתו. צוות הביטחון של המרכז הרפואי, לא ויתר . קב"ט המרכז הרפואי גרשון ז'ידובצקי, סיפר, "התחלנו לסרוק במצלמות את מסלול הגעתו של התיק לשירותים. בטווח של שעה לאחר הגניבה. זיהינו חשוד המגיע עם עגלת תינוק ועליה תיק אישי.  נראה כי החשוד מסתכל לצדדים לוודא שאף אחד לא רואה אותו. החשוד השאיר את עגלת התינוק במסדרון ונכנס במהירות לשירותים כשהתיק בידו. תוך זמן קצר הוא נראה יוצא מהשירותים בלי התיק ועוזב את המקום".

באמצעות מצלמות האבטחה אותר החשוד ביציאתו מהמרכז הרפואי ואותר הרכב בו נסע . בהמשך הועבר מספר לוחית הרישוי למשטרה אשר איתרה את הרכב . מבדיקת משטרת טבריה התברר כי מדובר ברכב שכור. המשטרה איתרה את בעל הרכב שהתגלה כאביו של החשוד . תוך זמן קצר איתרו השוטרים את החשוד בגניבה.

גרשון הקב"ט סיכם ואמר, "לשמחתנו הרבה, החשוד נתפס באותו יום, כשסכום הכסף הגנוב עדיין ברשותו. הוא נעצר והסכום הוחזר לבעליו. קשה לתאר כמה שמח אותו האב שממנו נגנב הכסף ואת תחושת ההקלה שחש כשהכסף הוחזר לו. מכל מקום, אנו חוזרים וממליצים לא להביא סכומי כסף גדולים, או דברי ערך לביה"ח " .

 


עוד בגולן גליל
חשבנו שיעניין אותך גם...
חיפושים אחר שחיין מתא במי הכנרת
חיפושים אחר שחיין מת"א במי הכנרת
העבודה וכולנו עם גינזבורג
"העבודה" ו"כולנו" עם גינזבורג
מחזמר מלך האריות בית ספר דורות
מלך האריות בבית ספר דורות במודיעין
זירת התאונה הקטלנית
צעיר מכפר סבא נהרג בתאונה בדרכו מעבודתו
רכב התהפך ברעננה
אוהדי כפר סבא בטירוף
משחק העונה
אשה נפצעה בינוני בבני ברק
הצעה לסדר: להוסיף גינות כלבים בעיר