גולן גליל

נעצר חשוד בגניבת כסף בבית חולים פוריה

מבטחי בית החולים הובילו למעצרו של חשוד בגניבת אלפי שקלים מאדם אחר שהגיע לבית חולים עם בתו לצורך ניתוח

מיכאל פרוסמושקין 05/12/2018
החשוד נעצר (צילום: iclipart)

קב"ט המרכז הרפואי פדה-פוריה בטבריה, הביא לתפיסתו ולמעצרו  של צעיר שגנב תיק ובו 4,500 שקל מאדם שהגיע יחד עם בתו לניתוח בביה"ח.
 
ביום שישי,  30.11.18, בשעה 9:50, פנה תושב מג'אר שבתו עברה ניתוח באותו בוקר בביה"ח, למשרדי הביטחון במרכז הרפואי פדה-פוריה. האב ההמום סיפר כי בעת  שהיה עם בתו בחדר הניתוח, נגנב לו תיק אישי ובו  4,500 שקל במזומן. את התיק הוא הניח ללא השגחה, בחדר ההמתנה הנמצא סמוך למתחם חדרי הניתוח.

עם קבלת התלונה יצא צוות מאבטחים למחלקה, תוך מספר דקות אותר התיק בתא השירותים הסמוך לאזור חדרי הניתוח ולמלר"ד (מיון)  כשהוא ריק מתכולתו. צוות הביטחון של המרכז הרפואי, לא ויתר . קב"ט המרכז הרפואי גרשון ז'ידובצקי, סיפר, "התחלנו לסרוק במצלמות את מסלול הגעתו של התיק לשירותים. בטווח של שעה לאחר הגניבה. זיהינו חשוד המגיע עם עגלת תינוק ועליה תיק אישי.  נראה כי החשוד מסתכל לצדדים לוודא שאף אחד לא רואה אותו. החשוד השאיר את עגלת התינוק במסדרון ונכנס במהירות לשירותים כשהתיק בידו. תוך זמן קצר הוא נראה יוצא מהשירותים בלי התיק ועוזב את המקום".

באמצעות מצלמות האבטחה אותר החשוד ביציאתו מהמרכז הרפואי ואותר הרכב בו נסע . בהמשך הועבר מספר לוחית הרישוי למשטרה אשר איתרה את הרכב . מבדיקת משטרת טבריה התברר כי מדובר ברכב שכור. המשטרה איתרה את בעל הרכב שהתגלה כאביו של החשוד . תוך זמן קצר איתרו השוטרים את החשוד בגניבה.

גרשון הקב"ט סיכם ואמר, "לשמחתנו הרבה, החשוד נתפס באותו יום, כשסכום הכסף הגנוב עדיין ברשותו. הוא נעצר והסכום הוחזר לבעליו. קשה לתאר כמה שמח אותו האב שממנו נגנב הכסף ואת תחושת ההקלה שחש כשהכסף הוחזר לו. מכל מקום, אנו חוזרים וממליצים לא להביא סכומי כסף גדולים, או דברי ערך לביה"ח " .

 


עוד בגולן גליל
מיכאל פרוסמושקין 11/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 10/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 08/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 04/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 25/04/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
יאיר אברהם תומך ברפי סער
טיפים לבחירת תערובת קפה
"נוחתות עלינו מכה אחרי מכה"
פיימינג במקום שיימינג
פיימינג במקום שיימינג
יום המעשים הטובים בעמותת ידידי המרכז הרפואי מאיר
יום המעשים הטובים בעמותת ידידי המרכז הרפואי מאיר
מובילים בדיגיטל
תושבי כפר סבא יקבעו שם לאזור התעשייה
והשם הזוכה הוא...
מרוץ עלם חולון
מרוץ עלם חולון