גולן גליל

צפת בדרך לאיצטדיון חדש

החלו העבודות להקמת אצטדיון חדש בצפת בהשקעה של 10 מיליון שקלים

כתב לוקאל 04/03/2019
החלו העבודות להקמת אצטדיון חדש בצפת
צילום באדיבות עיריית צפת

בשורה גדולה לתושבי העיר צפת וחובבי הספורט בגליל. לאחר שנים רבות בהם האצטדיון העירוני בצפת סבל מהזנחה חמורה שגרמה לקבוצות הוותיקים לנדוד ולארח משחקים מחוץ לעיר, החלו היום (שני) העבודות להריסת האצטדיון הישן והקמת אצטדיון חדש.

עם כניסתו לתפקיד הצהיר ראש עיריית צפת שוקי אוחנה כי בכוונתו לשקם את הספורט העירוני- לשדרג את התשתיות ולהקים קבוצות בוגרים ומחלקות נוער. בשל כך החלו היום בעיריית צפת בסיוע משרד התרבות והספורט, משרד השיכון והטוטו בעבודות אינטנסיביות לשיקום האצטדיון העירוני בהשקעה של 10 מיליון שקלים.

האירוע המרגש עורר עניין גם בקרב שחקני ליגת העל. גיא חיימוב רן בן שמעון, רמי גרשון ושיר צדק שהופתעו לשמוע על שיקום מתקן הספורט בצפת לקחו חלק בקמפיין יחד עם שחקנים מצפת שחגגו את המאורע ההיסטורי.

במסגרת העבודות תשודרג מערכת הניקוז, יוקם יציע חדש עם כ- 500 מושבים בשלב א', תותקן מערכת כריזה, תאורה שתאפשר פעילות גם בשעות הערב, יוקמו חדרי הלבשה ושופטים, שירותים וכדומה.

באצטדיון יותקן דשא סינטטי איכותי בתקן אופ"א והיציעים ייקורו. כמו כן בסמוך למגרש יום מגרש אימונים שיאפשר פעילות גם למחלקות הנוער שמתכוונים בעיריית צפת להקים. על פי הערכות העבודות באצטדיון בצפת יימשכו כחצי שנה כאשר היום (שני) החל שלב הפירוקים.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה נכח במגרש במהלך העבודות וציין: "יום מרגש וחגיגי לעיר צפת. לאחר שנים רבות של הזנחה והעדר ספורט בעיר התחלנו בעבודות אינטנסיביות להקמת אצטדיון חדש ובהשקעה של כ-10 מיליון שקלים. גם לצפת מגיע מתקן ראוי ואין זה הגיוני כי במשך שנים לא הייתה כאן קבוצת בוגרים ואילו קבוצות הוותיקים נאלצו לנדוד ולארח מחוץ לצפת. נשקם את התשתיות ונקים מתקן ראוי שיחזיר את הספורט בצפת לימי תפארתו".

עוד בגולן גליל
כתב לוקאל 02/09/2019
כתב לוקאל 27/12/2018
שרון יונתן 26/12/2018
זאב גולדשמיט 26/12/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
חנוכת הבית החדש של תיאטרון בית ליסין
גופת גבר אותרה ברכב שעלה באש בנתניה
גופת גבר אותרה ברכב שעלה באש בנתניה
משייט על היאכטה
טרנדים בארונות בגדים
טרנדים בארונות בגדים
מהפכה דיגיטלית בעיריית רמה"ש
מועצת העיר אילת יוצאת לדרך
המו"מ להרכבת קואליציה נמשך
הכן ביתך לחורף!