גולן גליל

אישום: איים על ראש עיריית טבריה

תושב טבריה הואשם כי שלח הודעות מאיימות לטלפון הנייד של ראש עיריית טבריה רון קובי

מיכאל פרוסמושקין 21/03/2019
כתב אישום בגין איומים (iclipart)

המשטרה עצרה גבר, בן 33, מטבריה שאיים אתמול על פי החשד על ראש עיריית טבריה רון קובי באמצעות הודעות באפלקציית ה"ווטאפ" לטלפון הנייד שלו והיום יח' תביעות מחוז צפון הגישה נגדו כתב אישום בגין איומים ובקשה למעצרו עד תום ההליכים. 

אתמול בשעות הצהריים ראש עריית טבריה הגיש תלונה במשטרת ישראל לפיה בשעות הבוקר הוא קיבל הודעות מאיימות לטלפון הנייד שלו באמצעות אפלקצית "ווטסאפ".

מיד עם הגשת התלונה חוקרי משטרת ישראל פתחו בחקירה מהירה במסגרתה איתרו את הנאשם  כבר בשעות אחר הצהריים אתמול. הוא נחקר ובסיום החקירה נעצר והבוקר יח' תביעות מחוז צפון הגישה נגדו כתב אישום בגין איומים ובקשה למעצרו עד תום ההליכים ובית המשפט בטבריה האריך את מעצרו עד ליום ראשון הקרוב 24.3.19. 
 
בין היתר אמר בהודעות: "למרות שאני כופר בדת אני אחסל אותך באופן דמוקרטי ישנאו אותך בסוף. תיזהר ממני אפילו ביבי נתניה ו-433 ושי ניצן לא מתעסקים איתי. עוד יום יומיים שתמשיך באכזריות שלך ולהכליל את הדתיים אני יוצא לקרב בלי בושה אני אין לי שום בושה אני יותר אלים ממך יותר חכם  והרבה יותר מסוכן ממך תיזהר רון קובי..."

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל רואה בחומרה רבה התנהגות אלימה המופנית כלפי משרתי ציבור ובכל מקרה לא תאפשר פגיעה בדמוקרטיה בדגש על התנהגות בריונית. משטרת ישראל תפעל בכל האמצעים והמישורים על מנת לאתר את אותם עבריינים אלימים ולמצות עימם את הדין". 

עוד בגולן גליל
חשבנו שיעניין אותך גם...
להנציח את מרסל ניניו
הושחתו שלטי בחירות של גינזבורג
הושחתו שלטי בחירות של גינזבורג
בתמונה (מימין לשמאל) תלמידי תיכון תיכון אורט ע״ש יצחק שמיר עם טלי פוקס, רכזת שכבת י׳ ורינת ועקנין, רכזת חברתית בביהס
מחווה מרגשת ליתומים ואלמנות צה"ל
נכנס יין יצא סוד
נחשף ציור קיר עם פניו של ישוע הנוצרי
עלייה בביקוש לניתוחים והזרקות בקרב גברים
שלב השאלה הזהה
דקירה במועדון ברעננה
אישום: בן 22 מהרצליה דקר צעיר במועדון ברעננה