גולן גליל

אישום: איים על ראש עיריית טבריה

תושב טבריה הואשם כי שלח הודעות מאיימות לטלפון הנייד של ראש עיריית טבריה רון קובי

מיכאל פרוסמושקין 21/03/2019
כתב אישום בגין איומים (iclipart)

המשטרה עצרה גבר, בן 33, מטבריה שאיים אתמול על פי החשד על ראש עיריית טבריה רון קובי באמצעות הודעות באפלקציית ה"ווטאפ" לטלפון הנייד שלו והיום יח' תביעות מחוז צפון הגישה נגדו כתב אישום בגין איומים ובקשה למעצרו עד תום ההליכים. 

אתמול בשעות הצהריים ראש עריית טבריה הגיש תלונה במשטרת ישראל לפיה בשעות הבוקר הוא קיבל הודעות מאיימות לטלפון הנייד שלו באמצעות אפלקצית "ווטסאפ".

מיד עם הגשת התלונה חוקרי משטרת ישראל פתחו בחקירה מהירה במסגרתה איתרו את הנאשם  כבר בשעות אחר הצהריים אתמול. הוא נחקר ובסיום החקירה נעצר והבוקר יח' תביעות מחוז צפון הגישה נגדו כתב אישום בגין איומים ובקשה למעצרו עד תום ההליכים ובית המשפט בטבריה האריך את מעצרו עד ליום ראשון הקרוב 24.3.19. 
 
בין היתר אמר בהודעות: "למרות שאני כופר בדת אני אחסל אותך באופן דמוקרטי ישנאו אותך בסוף. תיזהר ממני אפילו ביבי נתניה ו-433 ושי ניצן לא מתעסקים איתי. עוד יום יומיים שתמשיך באכזריות שלך ולהכליל את הדתיים אני יוצא לקרב בלי בושה אני אין לי שום בושה אני יותר אלים ממך יותר חכם  והרבה יותר מסוכן ממך תיזהר רון קובי..."

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל רואה בחומרה רבה התנהגות אלימה המופנית כלפי משרתי ציבור ובכל מקרה לא תאפשר פגיעה בדמוקרטיה בדגש על התנהגות בריונית. משטרת ישראל תפעל בכל האמצעים והמישורים על מנת לאתר את אותם עבריינים אלימים ולמצות עימם את הדין". 

עוד בגולן גליל
מיכאל פרוסמושקין 11/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 10/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 08/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 04/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 25/04/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
דואגים לחג שמח
גונבי זהויות יתקלו מעתה בקשיים
"גונבי זהויות" יתקלו מעתה בקשיים בניכוי מס
עתירה: "לא בוצע טיהור קרקע בפרויקט גליל ים"
בגלל עבודות: קטעים בנתיבי איילון ייסגרו בסופי שבוע
קתדרה ראשונה בעולם לחקר יהדות אתיופיה
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
צעירה נפצעה קשה מדקירות בת"א
פצוע קשה בתאונת עבודה בכפר סבא
פצוע קשה בתאונת עבודה בכפר סבא