גולן גליל

שת"פ לקידום שרותי הבריאות לתושבי הגולן

מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה, ד"ר און, במפגש שארגנה המועצה בנושא שרותי הבריאות לתושבי הגולן : "המרכז הרפואי עשה קפיצת דרך מרשימה מאד בשנים האחרונות, נוספו שירותים רפואיים רבים וחשובים, אנו זקוקים לשיתוף הפעולה אתכם כדי שכל המידע על השירותים הקיימים יגיע לכלל תושבי הגולן"

כתב לוקאל 18/06/2019
שת
צילום: מיה צבן, דוברת המרכז הרפואי פדה-פוריה

במפגש עם מנהלי הקהילה ביישובי דרום רמת הגולן, תאר ד"ר ארז און , מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה את תנופת הפיתוח המרשימה שעובר המרכז הרפואי וציין את מגוון השירותים הרפואיים החדשים שנוספו, "מערך הלב שלנו מבסס את עצמו כאחד המרכזים המובילים בארץ, אנו מבצעים את כל סוגי ניתוחי הלב, ביצענו כבר למעלה  מ600 ניתוחי לב. כמו כן, המרכז שלנו הוא היחיד בגליל בו מבוצעות פרוצדורות חודרניות מורכבות, כמו השתלת מסתם דרך העורקים ותיקון מסתם באמצעות צנתור ללא ניתוח לב פתוח.

השנה פתחנו יחידה לניתוחי חזה וממש לאחרונה גם יחידה לשבץ מוחי שזו בשורה מאד חשובה לתושבי האזור כולו... אנחנו פועלים בכל דרך לצמצם את הפערים בבריאות ולהביא את השירותים הרפואיים אליכם. חשוב לנו להעביר את המידע על השירותים הרפואיים החדשים  לידיעת תושבי הגולן ".  

את המפגש בו השתתפו מנהלי מחלקות במועצה האזורית גולן , מנהל מחוז הצפון בקופ"ח כללית ד"ר דיין, מנהלת מינהלת הגליל בקופ"ח כללית, ד"ר עופרן, חיים טל, עוזר מנהל המרכז הרפואי זיו, מיכל נאור מנהלת יחידת הבריאות במועצה ונציגי הישובים,  יזם וארגן ראש המועצה האזורית גולן, חיים רוקח, כחלק מסדר היום החדש שלו שבראשו קידום נושאי הבריאות לתושבי הגולן ויצירת שתופי פעולה בין כל גופי הבריאות באזור.

עוד בגולן גליל
חשבנו שיעניין אותך גם...
ניצן רייך. לאפשר לכל משפחה לצאת לחופשה
"להגשים חלום של משפחות רבות"
צעיר נרצח ביפו
שירלי פאר יגרמן: קיבלנו תלונות מתושבים
עיריית רמת השרון תכשיר חניון מיוחד למשאיות ואוטובוסים
משלחת נוער מדא לפולין
משלחת נוער מד"א לפולין
הצחוק טוב לבריאות
יוזמים עסק
צלילי השקט
צביקה ברוט- ראש עיריית בת ים