גולן גליל

אישום: התעלל באישה במשך שלושה ימים

תושב צפת הואשם כי כלא אישה בביתו, התעלל בה פיזית ואף אנס אותה

מיכאל פרוסמושקין 07/07/2019
כתב אישום חמור (iclipasrt)

פרקליטות מחוז צפון הגישה לבית המשפט המחוזי בנצרת כנגד תושב צפת (48) כתב אישום חמור המייחס לו אונס תוך כדי התעללות, חבלה בכוונה מחמירה, סחיטה באיומים, פציעה בנסיבות מחמירות, תקיפה הגורמת חבלה, כליאת שווא, ועבירות נוספות.
 
כעולה מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד נורית הדס, עולה כי בתאריך 13.6.19 ובסמוך לשעה 07:00 בבוקר, הגיעה המתלוננת לקיוסק ברחוב "חובבי ציון" בפתח תקווה, שם רכשה משקה אלכוהולי ובמקום נכח הנאשם.

הנאשם פגש באקראי במתלוננת, והחל לשוחח איתה,  במהלך השיחה החל הנאשם לרכוש לה משקאות אלכוהוליים והציע למתלוננת להצטרף אליו בכדי לאסוף את כלבו מאמו, אשר גרה ברחוב הסמוך. תחילה נטען כי המתלוננת סירבה אך הנאשם שכנע אותה כי ברצונו להראות לה את הדירה וכי אין לה מה לדאוג.

הנאשם והמתלוננת נסעו מהמקום, כאשר הנאשם נוהג ברכב, על אף שהוא פסול מלנהוג. בסמוך לשעה  13:00 הגיעו הנאשם והמתלוננת  לביתו של שבצפת, בביתו הציע הנאשם למתלוננת  משקאות אלכוהולים ואמר כי יסיע אותה חזרה אל ביתה לאחר שתסיים לשתות.
כמפורט  מכתב האישום טענה המתלוננת שלא חשה בטוב,  לאחר ששתתה את אותן משקאות, הלכה המתלוננת  והקיאה בשירותים.
במהלך האירועים המתוארים, הכה הנאשם את המתלוננת  מס' אגרופים בפניה. עוד עולה כי הנאשם סחט ממנה כסף ועל אף העובדה שלא היה לה, החל הנאשם להכותה בראשה. הנאשם דרש ממנה לבוא לחדר השינה ולהיות לו לעבד, אחרת יהפוך אותה לזונה. המתלוננת שפחדה מאיומי הנאשם, הלכה אחריו.   ובכך כלא אותה הנאשם, לקח לה את הטלפון ושם במשך שלושה ימים התעלל בה פיסית ונפשית ואנס אותה עד אשר נמלטה המתלוננת והזעיקה את המשטרה .
 
הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

עוד בגולן גליל
מיכאל פרוסמושקין 31/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 22/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 30/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 28/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 28/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הנחיות לצמצום הזיהום בלג בעומר
הנחיות לצמצום הזיהום בל"ג בעומר
חשד: צעיר מחיפה הרג כלב של חברתו
3D Kids - תערוכת התלת-מימד
3D Kids - תערוכת התלת-מימד
תחת הנהלות חדשות
תחת הנהלות חדשות
מקלטים נפתחו בערי השרון
אחריהם להתנדבות
"תביאו את כל הכסף שיש לכם"
"החלטתי שאני חיה את הרגע"