גולן גליל

חדש- נוירולוג ילדים, בפדה-פוריה

ד"ר שי מרקו, נוירולוג ילדים, הצטרף לאחרונה למערך הילדים של המרכז הרפואי פדה-פוריה

כתב לוקאל 14/07/2019
ד
צילום: מיה צבן, דוברת המרכז הרפואי פדה-פוריה

בשורה חשובה להורים, ד"ר שי מרקו, נוירולוג ילדים , הצטרף לאחרונה למערך הילדים של המרכז הרפואי פדה-פוריה. ד"ר מרקו למד רפואה באונ' בן גוריון, התמחה בילדים בביה"ח סורוקה בבאר שבע. בהמשך, עבר התמחות של שלוש שנים ברפואת שינה בטורונטו קנדה. והתמחה בנוירולוגית ילדים והתפתחות הילד בביה"ח שיבא, תל השומר. מאז 2012 משמש כנוירולוג ילדים של קופ"ח לאומית בצפון.

בתחילת יולי הצטרף ד"ר מרקו למרכז הרפואי פדה-פוריה, במסגרת הרחבת השירותים הרפואיים לילדים וחיזוק מערך הילדים. "המטרה היא להנגיש את תחום הנוירולוגיה לילדים בצפון. הבשורה להורים היא שזו הרחבה משמעותית של השירות אשר תקל עליהם ותחסוך נסיעות. אני אתן מענה למקרים של ילדים שמאושפזים אצלנו או מגיעים למלר"ד עם בעיות נוירולוגיות. בנוסף הכוונה היא לפתוח מרפאה נוירולוגית לשם מעקב אחר ילדים שהיו מאושפזים במחלקה".

במקביל ד"ר מרקו ישתלב במערך ההכשרה וההדרכה שמיועדת לסטודנטים ולצוותי המרכז הרפואי. "בעיות נפוצות שנוכל לתת להם מענה: בעיות של פרכוסים, אפילפסיה, כאבי ראש עזים וכרוניים, בעיות אקוטיות בתפקוד המוחי או בעיות מוטוריות חדשות וכדומה. השאיפה שלנו היא לבצע את הבדיקות הנדרשות כדי לאבחן מהר ולאזן את המצב".

עוד בגולן גליל
חשבנו שיעניין אותך גם...
התזמורת העירונית של הוד השרון
מוזיקה ללב היא חודרת
יור לשכת שמאי מקרקעין חיים מסילתי
1 בעקבות 300
מתנות לפסח
יריד מתנות לפסח שיצרו אנשים עם מוגבלויות
פרחים בקופסא בירושלים
פרחים בקופסא בירושלים
שני רוכבי אופניים נפגעו בתאונות
תאגיד המים בשרון צפוי להתאחד
רעננה צפויה להתאחד עם הרצליה, טירה וכפר שמריהו
אני יותר אכזרי מדאעש
"אני יותר אכזרי מדאעש"
הבחירות מתקרבות, העתירות מתרבות