גולן גליל

ט"ו באב ב"סלון מלכה"

סטאנד-אפ מוסיקלי עם השחקן בן פרי והמוסיקאי חן צימבליסטה עם בירה ומטעמים מחר- יום שישי 16.8 בשעה 14:00 כחלק מפסטיבל המוסיקה ה-4 בתפן

כתב לוקאל 15/08/2019
צילום באדיבות סלון מלכה

לכבוד ט"ו באב "סלון מלכה" החדש בתפן יארח מחר יום שישי ה- 16.08 את השחקן והקומיקאי בן פרי, במופע סטנד-אפ מוזיקלי, בירה ותפריט בר, במסגרת פסטיבל מוסיקה ה- 4 בתפן.

בין המנות ב"סלון מלכה": נקניקיות צ'וריסו עבודת יד בסגנון דרום אמריקאי, אסאדו מפורק בבישול ארוך עם ירקות שורש, איולי עשבים וסחוג ירוק, רוסטביף פרוס דק עם איולי לימוני וחמצמץ, צ'ימיצ'ורי ורוקט, אנטריקוט פרוס דק עם פסטו רוקט, אריסה ביתית ופלפלים קלויים, חזה עוף צלוי עם אריסה ביתית ואיולי לימוני, המבורגר טבעוני עם ממרח ארטישוק, סלק כבוש, כרוב חרוך בסויה וסלט דלורית כבושה ועוד.

השחקן והקומיקאי בן פרי שהקים את אנסמבל ציפרולה, שיחק בטלוויזיה ובתאטרון ובסרטים, יופיע ביום שישי בסלון מלכה עם חן צימבליסטה, המנהל המוסיקלי של הפסטיבל בתפן, בסטאנד אפ ומוסיקה.

מבשלת בירה מלכה נוסדה על ידי אסף לביא, שעזב את העיר הגדולה ליישוב האקולוגי כליל והחל לבשל בירה בכמויות קטנות. בשנת 2008 הוקמה המבשלה בקיבוץ יחיעם, ובשנה שעברה ייצור הבירה עבר לאזור התעשייה בתפן כולל מרכז מבקרים גדול בו בר ומסעדה.

פסטיבל המוסיקה בתפן ימשך עד שבת בגן התעשייה תפן.

מחיר- 45 ₪ לאדם.

עוד בגולן גליל
חשבנו שיעניין אותך גם...
הורי וילדי הנדיב מול העירייה
"ללמוד במקום אחר"
לא כולם החלו בחיוך את שנת הלימודים
ילד התחשמל בירושלים
חכ יוראי להב ארצנו. כל בוקר אני קם מוקדם עם חיוך
ח"כ הכי צעיר בכנסת
לזניה משגעת לקראת שבועות
לזניה משגעת לקראת שבועות
מיטב המטבח ההונגרי
שבוע הקולינריה ההונגרית בישראל
"הנאשם עשה שימוש ציני במעמדו כמורה:
זקוקים לעזרה