גולן גליל

ט"ו באב ב"סלון מלכה"

סטאנד-אפ מוסיקלי עם השחקן בן פרי והמוסיקאי חן צימבליסטה עם בירה ומטעמים מחר- יום שישי 16.8 בשעה 14:00 כחלק מפסטיבל המוסיקה ה-4 בתפן

כתב לוקאל 15/08/2019
צילום באדיבות סלון מלכה

לכבוד ט"ו באב "סלון מלכה" החדש בתפן יארח מחר יום שישי ה- 16.08 את השחקן והקומיקאי בן פרי, במופע סטנד-אפ מוזיקלי, בירה ותפריט בר, במסגרת פסטיבל מוסיקה ה- 4 בתפן.

בין המנות ב"סלון מלכה": נקניקיות צ'וריסו עבודת יד בסגנון דרום אמריקאי, אסאדו מפורק בבישול ארוך עם ירקות שורש, איולי עשבים וסחוג ירוק, רוסטביף פרוס דק עם איולי לימוני וחמצמץ, צ'ימיצ'ורי ורוקט, אנטריקוט פרוס דק עם פסטו רוקט, אריסה ביתית ופלפלים קלויים, חזה עוף צלוי עם אריסה ביתית ואיולי לימוני, המבורגר טבעוני עם ממרח ארטישוק, סלק כבוש, כרוב חרוך בסויה וסלט דלורית כבושה ועוד.

השחקן והקומיקאי בן פרי שהקים את אנסמבל ציפרולה, שיחק בטלוויזיה ובתאטרון ובסרטים, יופיע ביום שישי בסלון מלכה עם חן צימבליסטה, המנהל המוסיקלי של הפסטיבל בתפן, בסטאנד אפ ומוסיקה.

מבשלת בירה מלכה נוסדה על ידי אסף לביא, שעזב את העיר הגדולה ליישוב האקולוגי כליל והחל לבשל בירה בכמויות קטנות. בשנת 2008 הוקמה המבשלה בקיבוץ יחיעם, ובשנה שעברה ייצור הבירה עבר לאזור התעשייה בתפן כולל מרכז מבקרים גדול בו בר ומסעדה.

פסטיבל המוסיקה בתפן ימשך עד שבת בגן התעשייה תפן.

מחיר- 45 ₪ לאדם.

עוד בגולן גליל
חשבנו שיעניין אותך גם...
הסכמי איחוד בין המועמדים
פועל נפצע מחפץ כבד שנפל עליו ביפו
פועל נפצע מחפץ כבד שנפל עליו ביפו
פנה ברוטב פסטו תרד ושמנת
מימין ילנה ראלף וגני צרווני
משיקים את החופש הגדול
מטרד צואת הכלבים מגיע לכנסת
שר ברחובות
רכש חדש להפועל כפס
רכש חדש להפועל כפ"ס
"אני לא רוצה שיהיו עוד יתומים"