גולן גליל

"נדאג שילד בצפת יקבל כמו ילד במרכז"

את הדברים אמר ראש עיריית צפת , שוקי אוחנה בעת שנפגש עם מנכ"לית קרן רש"י, מיכל כהן

כתב לוקאל 29/10/2019
ראש עיריית צפת, שוקי אוחנה עם מנכ"לית קרן רש"י, מיכל כהן, צילום באדיבות דוברות עיריית צפת

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה קיים השבוע פגישת עבודה עם מנכ"לית קרן רש"י, הגברת מיכל כהן ששימשה בעבר גם כמנכ"לית משרד החינוך בהשתתפות צוות הבכירים בקרן רש"י, מנהל אגף החינוך בעיריית צפת ומנכ"ל העירייה. במהלך הפגישה הציג אוחנה את העשייה בתחום החינוך בצפת ואת חזונו לחיזוק המערכת בעיר הצפונית.

אוחנה ציין כי איינו מוכן לקבל מציאות בה ילד במרכז הארץ מקבל יותר מילד בעיר צפת וביקש מהמנכ"לית לסייע על מנת לתקן עוולה של שנים בפערים בין הפריפריה למרכז: "לילד בצפת מגיע לקבל לכל הפחות- כמו ילד במרכז הארץ,  שיתוף הפעולה עם הקרן חשוב ומשמעותי לצפת ואנו נעשה הכל על מנת להעצימו ולהרחיבו למען ילדי העיר צפת" אמר ראש העיר. בין היתר ביקש אוחנה את עזרת הקרן בקידום השקעות חינוכיות בתחומים כמו סייבר, הגיל הרך וילדים ונוער בסיכוי.

המנכ"לית שציינה כי התרשמה מאוד מההתקדמות של צפת בתחום זה ומחזונו של ראש העיר הבטיחה לפעול לצירופה של העיר צפת לתוכנית החשובה "היישוב במרכז", מדובר בתוכנית מקיפה לקידום ולפיתוח מערכת החינוך העירונית, כמו כן סוכם על קידום פרויקטים נוספים בתחום החינוך במסגרת שיתוף הפעולה בין הקרן לעירייה. על פי הסיכום, כבר במהלך החודשיים הקרובים יחלו הצוותים המקצועיים בקרן רש"י וצוותי ואגף החינוך בעיריית צפת לבצע מיפוי מקיף ומעמיק של כלל התוכנית והתאמתם לעיר צפת. כמו כן ייבחנו מספר מיזמים ותכניות משותפות.

ראש העיר שוקי אוחנה ציין בתום הישיבה: "פעילות הקרן בתחום החינוך בצפת חשובה ומשמעותית ואנו מודים על כך, יחדיו נמשיך לפעול לקידום מערכת החינוך בצפת ולהעניק לילדי צפת את הכלים הטובים ביותר להצליח".


עוד בגולן גליל
חשבנו שיעניין אותך גם...
מסבירנים ומתנדבים דואגים לנקיון החופים
חודש אוגוסט בכינרת
מצטיינים גם בחו"ל
כמה אחוזים מבני הנוער נהגו ללא רישיון?
משה פדלון ראש עיריית הרצליה
שוב דוחים את הדיון בתוכנית המתאר בהרצליה
עילאי הרסגור הנדין. לשים גבולות
עיריית כפר סבא נגד רשות התעופה
צליחה נעימה
להיט של השקה
חשד: ביצעו עוקץ של 800 אלף דולר באתר ביטקוין בינלאומי