הוד השרון

אביבה גוטרמן הסירה את מועמדותה לרה"ע, חוברת לקריב

גוטרמן, חברת מועצת העיר הוד השרון, הודיעה על הסרת מועמדותה ועל הצטרפותה ליפעת קריב שמתמודדת לראשות העירייה. גוטרמן צפויה להשתלב במקום השני ברשימתה של קריב למועצה

תמי מאור 28/05/2018
אביבה גוטרמן הסירה את מועמדותה לראשות העיר
אביבה גוטרמן. מצטרפת ליפעת קריב (צילום: יגל קוממי)

 אביבה גוטרמן, המכהנת כחברת מועצת העיר הוד השרון והתמודדה בבחירות הקודמות על ראשות העירייה, הודיעה על הסרת מועמדותה לראשות העירייה ועל הצטרפותה ליפעת קריב, המועמדת לראשות העירייה.

 גוטרמן, שבין יתר תפקידיה במשך השנים, כיהנה בעבר כסגנית ראש העירייה ומחזיקת תיק החינוך וניהלה את תאטרון הבימטרון בעיר במשך 17 שנים, צפויה להשתלב במקום השני ברשימתה של קריב למועצה ותיטול חלק פעיל מאוד בקמפיין הבחירות, לרבות בגיבוש תוכניות החינוך, התרבות והשירות לתושב. 

יפעת קריב:"אביבה גוטרמן היא שליחת ציבור מהסוג שאנו כאזרחים וכתושבים גאים וגאות בו. לאורך כל עשרות שנות פעילותה, אביבה תרמה להוד השרון בכל תפקיד שמילאה והניסיון הרב שלה הוא יתרון גדול מאוד עבור תושבי העיר. אביבה ואני רואות עין בעין את הסוגיות המרכזיות בעיר ובשל כך החיבור בינינו אידיאולוגי וטבעי. כשאביבה לצדי, נחרוש את העיר על כל שכונותיה ורחובותיה ונביא בשורה חדשה ומבטיחה לתושבי הוד השרון ונזניק את העיר הכי גבוה שיש". 

 

יפעת קריב (צילום: רפאל בן משה)

יפעת קריב (צילום: רפאל בן משה)

 אביבה גוטרמן: מתוך היכרותי האישית עם כל המועמדים לראשות העיר, לא היה בעיניי ספק שיפעת קריב היא המועמדת המתאימה, הכשירה והטובה ביותר לניהול ענייני העיר. יש ליפעת רקורד עשיר ומגוון, זאת בזכות האנרגיות הבלתי נלאות שלה והיכולת לרתום ולסחוף אחריה אנשים. מבין כל המועמדים, ליפעת יש חזון ברור ומדויק לקידום ענייניה של הוד השרון ותושביה, ובנוסף לכך יש לה את הניסיון, היושרה והאכפתיות, שרק בעזרתם ניתן לממש את החזון הזה ולהפוך אותו למציאות

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
צבי קניג הלך לעולמו
תפריט בריא בקפיטריות בבתיה"ס
מרכז יזמות חדש נחנך בקריית ים
עיתון רוסי בכל הארץ
עיתון רוסי בכל הארץ החל מ- 60 ש"ח
מה מפריע למנוחתם של תושבי רחוב דרך רמתיים בהוד השרון?
מה מפריע למנוחתם של תושבי רחוב דרך רמתיים בהוד השרון?
החשד: הירואין וקריסטל בתוך מקל הליכה
ברוידא מחפש פיתרון בנושא האנטנות הסלולריות בקרבת נווה זמר
ברוידא מחפש פיתרון בנושא האנטנות הסלולריות בקרבת נווה זמר
מלון חדש יוקם בירושלים