הוד השרון

ירידה לצורך עלייה

השוער דניאל מכלוף, שהגיע להוד השרון באמצע העונה שעברה, מספר מדוע החליט להישאר עם הקבוצה גם בליגה ב' ומשוכנע שהקבוצה תדע עוד ימים יפים יותר

זאב גולדשמיט 12/07/2018
דניאל מכלוף. רוצה לעלות ליגה עם הוד השרון (צילום: פרטי)

בקבוצת הכדורגל של הפועל הוד השרון מתחילים להיערך לקראת העונה הקרובה בליגה ב'. המאמן רונן ויינשטיין בשיתוף הנהלת הקבוצה מתחילים להרכיב את סגל השחקנים מוקדם מיתר הקבוצות, תוך שימת דגש על שחקנים איכותיים שמתאימים להוביל את הקבוצה למאבק על העלייה.             

אחד השחקנים הראשונים שחתם הוא השוער דניאל מכלוף (29), שהצטרף לקבוצה באמצע העונה שעברה, והוכיח את עצמו. מאז שמכלוף הגיע להוד השרון ירדה כמות ספיגת השערים, ובקבוצה עשו הכל כדי להשאירו. זה לא היה פשוט, שכן מכלוף שיחק רוב הקריירה שלו בליגה הלאומית, וכיוון אפילו גבוה יותר.                                                                     

מכלוף סיפר על ההתלבטויות: "בחרתי להישאר בהוד השרון אחרי התלבטויות, כיוון שעד לפני שנה הייתי שחקן ליגה לאומית. שיחקתי בעירוני ראשל"צ, הגעתי למעמד של רבע גמר גביע מדינה כשהפסדנו להפועל באר שבע, ופעם עברנו את הפועל ת"א והפסדנו בהמשך להפועל ר"ג. פעמיים הגעתי למעמד גמר גביע הטוטו. מיציתי את הליגה הלאומית, וחשבתי להתקדם, עד שהגיעה הפציעה. הגעתי להפועל הוד השרון מתוך מטרה לחזור לעצמי אחרי שהחלמתי מפציעה. רציתי קבוצה שקטה, ולהפתעתי, מצאתי בהוד השרון בית חם, אנשים מדהימים שעשו הכל כדי להשאיר אותי. כשהוד השרון הציעו לי להישאר היה לי קשה לרדת לליגה ב', זו ליגה שבחיים לא שיחקתי שם. אבל במחשבה שנייה אמרתי לעצמי, הוד השרון זה מועדון שנתן לי כל כך הרבה וממש אוהבים אותי שם, אז עדיף לי לשחק במקום תומך. חשוב לי להחזיר את המועדון למקום הראוי לו בליגה א'".

 דניאל, איך שוער כמוך ששיחק נגד הפועל באר שבע, ישחק בעונה הבאה נגד יריבות זניחות מליגה רביעית?

 "זה אבסורד, זה שינוי תפיסתי במחשבה, אבל זו המציאות. הייתי צריך להיות היום במקום אחר. אולי זה עניין של מזל או סוכן, או הגובה. יש עוד שוערים טובים בארץ שלא התקדמו לרמות הגבוהות. יכול להיות שהייתי צריך לעזוב עוד קודם את ראשל"צ, אין ספק שעשיתי טעויות בקריירה. היו לי שלוש הצעות מליגה א', ומאוד התלבטתי, אבל בסופו של דבר היה לי קשה לומר לא להוד השרון. אני מסתכל על עצמי ואומר שאני רוצה לשחק במקום שאני נהנה, ומקבל תנאים ויחס טובים. הרגשתי שהוד השרון זה מקום שנכנס לי ללב, ונשארתי מתוך אמונה שהקבוצה תחזור לליגה א', והימים היפים עוד לפנינו".

איזו קבוצה הוד השרון מתכננת בליגה ב'?

"אני סומך על המאמן רונן ויינשטיין שהוא מקצוען, שיבנה קבוצה עם הגנה טובה, כי כל שוער צריך הגנה חזקה כדי להצליח,  וכמובן גם התקפה טובה. ויינשטיין מכיר היטב את הליגה, אני מאוד מתחבר אליו, והרבה בזכותו בחרתי להישאר. השילוב של רונן ושלי הוא שילוב מנצח".

כמה שערים אתה צופה שתספוג העונה?

"זו לא שאלה ששואלים שוער. אני מקווה כמה שפחות. בעונה שעברה מאז שהגעתי, מספר השערים שהוד השרון ספגה הצטמצם מאוד, ועם הגנה חזקה אני מאמין שבעונה הקרובה ספוג ממש פחות. כמה? את זה אני משאיר לעצמי".                    

דניאל מכלוף שינה סטטוס בפגרה כשנישא לפני כשבועיים לבחירת ליבו, ענבר, והוא כבר דואג לחיים שאחרי הכדורגל. בנוסף הוא לומד גמרא, אבל מציין שזה מתוך סקרנות בלבד. כיוון שמכדורגל קשה להתפרנס, הוא עובד בעמילות מכס בנתב"ג. אגב, ביום שישי האחרון חגג את יום הולדתו ה-29. בהפועל הוד השרון ממשיכים להרכיב את הסגל, ומלבד השוער מכלוף חתמו בימים האחרונים הבלם בר נמני, ששיחק בטייבה ולפני שנתיים בהוד השרון. עוד קודם חתמו הבלם דימיטרי (דימה) רובינסקי, הקשר אחורי נדים עודה (שיחק בהכח ר"ג), והקשר האחורי נתי ניסני.                                      

מהסגל של העונה שעברה ממשיכים, בין השאר, אדיר בונקר, רום בראון, תמיר חלף, ארד הורן, ומנהלים מו"מ עם דודי הילל, ששיחק בחדרה ושייך להוד"ש.                                    

הקבוצה תפתח את אימוניה כבר ב-18 ביולי, שכן בסוף חודש אוגוסט כבר מצפה לה משחק ראשון במסגרת גביע המדינה.

 


 

 

 

 

 

 

 

עוד בהוד השרון
זאב גולדשמיט 07/10/2019
זאב גולדשמיט 25/09/2019
זאב גולדשמיט 19/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
זאב גולדשמיט 05/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הקואליציה לא הצליחה להעביר החלטה של הצבת קראוונים בביה"ס התורני
משלוחים מתוקים לאנשים השקופים
גרובר ניצח ב-36 קלפיות מתוך 61
תוכנית חדשה לעמק ססגון
"ההרגשה שלי הייתה שהמהפכה החלה ואני חלק ממנה"
תקרית אלימה באזור תעשייה ברעננה
הדמיית פרויקט יורו בראש העין של חברת יורו ישראל
בכמה נמכר פנטהאוז בראש העין?
נקבע מותו של רוכב אופניים שנפצע בתאונה