הוד השרון

למה לתחזק את הגג בקיץ?

בעתות החורף, ברור לנו מאליו כי תיקון גג רעפים שהוא דולף או שהוא אינו במיטבו - הוא בבחינת הכרח. ברור גם למי שאינו מבין במבנים של גגות רעפים, כי גג שאינו אטום מאפשר למי הגשמים לזלוג לעיתים דרך הקירות תוך שהם גורמים לניפוח של הטיח, קצרים חשמליים במידה וקיים חיווט חשמלי בתוך הקיר, וליציאה של המים במקומות בלתי צפויים, תוך שהם מביאים עימם מיני עובשים ופטריות אשר מכלים את הריהוט, הריצוף, וכדומה. גם בימים בהם אין דליפות של מי גשמים אל תוך הבית

אתר לוקאל 16/07/2018
pixabay

ברור כי גג שאינו אטום מהווה מכשלה רצינית ביעילות המבנה, בראש ובראשונה בהיבטים של איטום - מבנה שהגג שלו אינו אטום, תגלו כי קשה לשמור על הטמפרטורה שלו (למשל - למזג בקיץ או לחמם בחורף). בעיקר בימות החורף, כאשר האוויר החם עולה למעלה - גג שאינו אטום יאפשר לחום לדלוף החוצה ובכך ישפיע על היעילות האנרגטית של כל אמצעי חימום, ויהפוך את חשבון החשמל שלנו לכזה שיהפוך את העיכובים בתיקון גגות הרעפים - יקרים מאוד.

 

דווקא עכשיו, אם כן, בימות הקיץ - זה הזמן לחשוב על תיקון גגות רעפים, להזמין איש מקצוע, ולאפשר לו תיקון יסודי ואיכותי של הגג - כהכנה לימות החורף.

 

תיקון גגות רעפים - זה חשוב גם בקיץ

 

כאמור, אנחנו יודעים היטב, כי בקיץ גג הרעפים שלנו חייב להיות במיטבו. חשוב שתדעו - גם בקיץ גג רעפים מתוחזק, אטום ואיכותי מאפשר חיים איכותיים ויעילים יותר. העניין בא לידי ביטוי בשתי דרכים שונות: האחת, כמובן, היא היכולת שלנו לשלוט בטמפרטורה בבית. מיזוג הבית קשה יותר כאשר הגג לא אטום והאוויר הקריר "בורח". על כן, חשבונות החשמל תופחים והמיזוג אינו יעיל.

סיבה נוספת לתיקון גגות רעפים הנדרשים לתיקון כבר עכשיו, הוא חדירה של בעלי חיים הביתה. המקרים הנפוצים ביותר הם מקרים של חדירת יונים וקינון בחלק הפנימי של הגג - אולם גם מכרסמים, כמו עכברים וחולדות, עשויים למצוא את דרכם אל תוך הבית דרך רעפים שבורים לעיתים.

 

תיקון רעפים בקיץ - כל בעלי המקצוע לרשותכם

 

בעלי גגות רבים נוטים להזדרז ולתקן גגות רעפים הנדרשים לתיקון, גם אם היו נדרשים לתיקון מזה חודשים - לקראת החורף. אבל האמת היא, שקל ויעיל יותר לתקן גגות רעפים בימות הקיץ היבשים. ראשית, חשוב לציין כי בעלי מקצוע איכותיים רבים הם פנויים בימות הקיץ, ועל כן תוכלו להשיג תיקונים איכותיים יותר, לעיתים במחירי קיץ הנמוכים בעשרות אחוזים ביחס לאותו תיקון של גגות רעפים בימות החורף. יתרון נוסף לתיקון גגות רעפים בקיץ הוא קלות העבודה - תנאי העבודה נוחים יותר, הדבקים מתייבשים מהר יותר והאטימה תמיד איכותית יותר על מצע יבש.

 

עכשיו הזמן - הזמינו תיקון לגג הרעפים שלכם

 

אם גגות הרעפים שלכם מזמן לא ראו איש מקצוע - חודשי יולי אוגוסט הם הזמן המושלם ליזום בדיקה שגרתית ותיקון של גג הרעפים במידת הצורך. התהליך יהיה קצר, זול יחסית, יעיל גם בחודשי הקיץ, ויכין את גג הרעפים שלכם בצורה איכותית לימות החורף. בהצלחה!

 

צרו קשר עם יעקב הרשנבויים המתמחה בתיקון גגות, תיקון מרזבים והרחקת יונים.

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
ראשוני: גופת אישה נמצאה בהוד השרון
גופת אישה נמצאה בהוד השרון
המשנה לראש העיר מלכיאל אלבז
פעילות קיץ בגנים ציבוריים
גבר נפגע באורח בינוני משאיפת עשן
גבר נפגע באורח בינוני משאיפת עשן
פעילויות חודש האישה בהוד השרון
החלו פעילויות חודש האישה בהוד השרון
משפרים את מערכת המים ברחובות
מדחנים בהוד השרון. לא פעילים
"נתנו לי קנס ללא הצדקה"
פארק אופניים חדש במצפה רמון
פארק אופניים חדש במצפה רמון
בן 40 נפצע בינוני בתאונת דרכים בנס ציונה.
פצוע בינוני בתאונת דרכים בנס ציונה