הוד השרון

מתגייסים למען עמותת "עמיחי"

עמותת "עמיחי", שפועלת למען אנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית, יצאה בקמפיין המונים לגיוס כספים לצורך המשך קיומה

קרן שלהבת 18/07/2018
מתגייסים למען עמותת
מתוך קמפיין גיוס ההמונים (צילום: באדיבות עמותת "עמיחי")

עמותת "עמיחי" שפועלת למען אנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית, נמצאת במשבר כלכלי שמאיים על המשך קיומה. צוות מתנדבי העמותה שנלחם למען חניכיו יוצא בקמפיין המונים לגיוס כספים באתר – DROVE כדי להמשיך את קיום העמותה.

קרן רדליך מתנדבת בעמותה: "עיזרו לנו להמשיך ולקיים את הפעילות שלנו כדי לעזור לחברים המיוחדים שלנו. אם העמותה תיסגר, הם הראשונים שיפגעו". 

 מתוך קמפיין גיוס ההמונים (צילום: באדיבות עמותת

מתוך קמפיין גיוס ההמונים (צילום: באדיבות עמותת "עמיחי")

 

עמותת "עמיחי" פועלת למען אנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית בגילאים שונים וברמות תפקוד שונות מתוך אמונה שהם זכאים ליהנות מחיים מלאים, עשירים ושווי זכויות בקהילה בדיוק כמו כל אחד ואחת מאיתנו. רמת הסובלנות של חברי הקהילה ורמת הנגישות של השירותים בקהילה מעידים, כך מאמינים בעמותה, על חוסנה ואיכותה של החברה בה אנו חיים, ומהווים תנאי להצלחת שילובם של אנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית בקהילה.

בעמותה מספקים רצף שירותים בקהילה לכ-400 ילדים, בני נוער ומבוגרים עם מוגבלות שכלית התפתחותית, במטרה לשפר את איכות חייהם, לאפשר להם ‍להגיע לעצמאות מי‍רבית בקהילה ולאפשר להם לחיות בשוויון עם השוני. המרכזים של העמותה פועלים בהוד השרון, פתח תקוה וכפר סבא ומספקים שירותים לתושבי אזור השרון והשפלה.

 

 מתוך קמפיין גיוס ההמונים (צילום: באדיבות עמותת

מתוך קמפיין גיוס ההמונים (צילום: באדיבות עמותת "עמיחי")


מדוע אתם מגייסים כספים

קרן רדליך: "כ-80% מתקציב העמותה מגיע ממקורות ממשלתיים וציבוריים שונים. מימון ממשלתי זה מכסה את בסיס השירותים אותם מספקת העמותה אך אינו עונה על הצרכים הנוספים הדרושים בכדי להעניק את רמת השירות הראויה ע"פ חזון העמותה. כתוצאה מכך נאלצת העמותה לממן את יתרת התקציב על ידי גיוס תרומות מהארץ ומחו"ל, לצד פיתוח מקורות הכנסה עצמאיים (כגון מכירת המוצרים של משתתפי מרכזי התעסוקה של העמותה). בשלב זה של השנה עדיין קיים צורך דחוף לגייס עוד 800,000 שקל כדי להבטיח שאנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית יוכלו להמשיך לחיות בשוויון עם השוני".

הכספים שייתרמו במהלך קמפיין מימון ההמונים ישמשו לטיפולים פארא-רפואיים, פיזיותרפיה, קלינאות תקשורת, עיצוב התנהגות, טיפול באומנות, גריה חושית וכו'. לרכישת ציוד למערך הדיור של העמותה המשמש בית לחיים ל-24 בוגרים ובוגרות עם מוגבלות שכלית התפתחותית (בחלקם גם פיזית) המתגוררים בארבעה בתים שונים.הפעלת קייטנות לילדים עם מוגבלות שכלית התפתחותית  וילדים על הרצף האוטיסטי בימי החופש הגדול ועוד. התורמים יקבלו בתמורה גליות הוקרה, חפצי אומנות, הזמנה להרצאה ועוד.

 

 

עוד בהוד השרון
מיכאל פרוסמושקין 12/12/2019
מיכאל פרוסמושקין 10/12/2019
מיכאל פרוסמושקין 08/12/2019
מיכאל פרוסמושקין 26/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
חזרה לסורה
סערה בישיבת המועצה
נדחתה תוכנית מתחם אלקו במתכונתה הנוכחית
קיר אקוסטי בסמוך למחלף 531
התחדשות עירונית על שולחן המועצה
סיום קורס חובשים מתנדבים בתחנת מדא בגן יבנה
סיום קורס חובשים מתנדבים בתחנת מד"א בגן יבנה
תחנת הרכבת בעפולה
ראש עיריית עפולה במסר לשר התחבורה
דיון בנושא חניון האוטובוסים במליאת וועדת המשנה לתכנון ובניה