הוד השרון

אישום: סחר בסמים בקרב בגירים וקטינים

לאחר שורה של תצפיות סמויות במסגרתן נצפה צעיר מהוד השרון סוחר בסמים, הוא נעצר והוגש נגדו כתב אישום. בחיפושים שבוצעו נתפסו עשרות גרם קנאביס

מיכאל פרוסמושקין 19/07/2018
אישום: סחר בסמים בקרב בגירים וקטינים
עסקאות סמים בפלאפון (תמונה להמחשה iclipart)

צעיר, כבן 24, מהוד השרון הואשם לפני ימים אחדים בסחר בסמים בשורה של הזדמנויות בהוד השרון וברעננה.

 תחילתה של החקירה במידע מודיעיני שהתקבל במשטרת כפר סבא, אשר הצביעה על כך כי הצעיר מבצע סחר בסמים באמצעות אפליקציית "טלגראס". בעקבות כך בוצעו תצפיות סמויות על הצעיר במשך כשבועיים, כשבמהלכן הוא נצפה מבצע עסקאות סמים במקום.

 ב – 21 ביוני הוא נעצר באופן אקראי, שלא במסגרת הפעילות הסמויה, לאחר שנבדק על ידי שוטר ונמצאו ברשותו סם וכסף מזומן. הוא שוחרר על ידי בית המשפט, ולמחרת חודשה הפעילות הסמויה נגדו. במסגרת זו נקלט על ידי התצפיתנים מבצע שתי עסקאות נוספות.

 לאחר מעצרו ובמסגרת החקירה עלה כי הצעיר עסק בסחר בקנאביס בקרב בגירים וקטינים, כשבמהלך התיאומים מול לקוחותיו השתמש באפליקציית "טלגראס" בכינוי "ד"ר ברקת". כתב האישום כולל שבעה סעיפי אישום בגין עבירות סחר והחזקת סמים וכן הפרעה לשוטר במילוי תפקידו.

 מכתב האישום עולה כי מדובר במכירות של גרמים בודדים בכל פעם בתמורה לכמה מאות שקלים. בחיפושים שבוצעו בשני המעצרים שלו נמצאו בסך הכל עשרות גרמים  של סמים וכן אלפי שקלים החשודים ככסף שהושג כתוצאה מסחר בסמים.

 כתב האישום, שהוגש לבית משפט השלום בפ"ת, מתבסס על עדויות של לקוחותיו, צילומי מסך שמסרו חלק מהלקוחות ומהם עולה כי התכתבו לצורך רכישת הסמים עם מי שכונה כ"ד"ר ברקת", תיעוד חלק מהעסקאות במסגרת התצפיות שבוצעו וראיות נוספות.

 כשהוטחו הראיות בצעיר, שמיוצג על ידי עו"ד רן שטרצר, הוא הודה בשימוש עצמי בסמים, אך הכחיש כל קשר לסחר וטען כי אינו מזהה את עצמו בתיעוד שהוצג לו על ידי החוקרים.

 מבקשת המעצר עד תום ההליכים עולה כי באמתחתו הרשעות בעבירות אלימות, רכוש וסמים. כמו כן, תלויים ועומדים נגדו מאסרים מותנים. 

השבוע, לבקשת סנגורו, עו"ד שטרצר, נשלח הצעיר לקבלת תסקיר מטעם שירות מבחן אשר יבחן אפשרות לשחרורו לחלופת מעצר – וזאת חרף התנגדות התביעה המשטרתית לכך.

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
יתושים נגועים בקדחת מערב הנילוס נתגלו ברחבי הארץ
יתושים נגועים בקדחת מערב הנילוס נתגלו ברחבי הארץ
עונש מאסר בפועל על אי הגשת דוחות לאורך שנים
עונש מאסר בפועל על אי הגשת דוחות לאורך שנים
מדובר במחטף שטרם היה כמותו
"מדובר במחטף שטרם היה כמותו"
פיצה ספרותית
פיצה ספרותית
באזור המסוכן
הושק מיזם המנטורים ברמת השרון
יוזמה חדשה ברמת השרון
פתיחה חלומית
אברהם טל לפני ההופעה
אברהם טל הופיע במסגרת פסטיבל גולדסטאר סאונד סיסטם 2019