הוד השרון

הפוליטיקה של הוד השרון

חברי מטה הבחירות של המועמד לראשות העירייה, ד"ר יואב רוזן, התכנסו להקרנה חגיגית של משחק חצי הגמר במונדיאל ואילו חברי מטה הבחירות של המועמד לראשות העירייה, נדב דואני, התכנסו לצפות יחד במשחק הגמר

זאב שרגא 19/07/2018
הפוליטיקה של הוד השרון
חברי המטה של דואני (צילום: מתוך דף הפייסבוק)

 חנוכה מציג: התרופה לשחיתות

המועמד לראשות העירייה, עו"ד משה חנוכה, פרסם בשבוע שעבר טור אישי בעיתון "כלכליסט" תחת הכותרת "התרופה לשחיתות: ראשי עיר צעירים".  "בעוד כמה חודשים ייערכו בישראל בחירות לרשויות המקומיות, וכל הסימנים מצביעים כי אלו הולכות להיות בחירות של חילופי דורות, כתב חנוכה, "הודעתם של ראשי עיר מובילים רבים כי לא יתמודדו (ניר ברקת בירושלים, זאב בילסקי ברעננה וחי אדיב בהוד השרון) פותחת את המגרש לשחקנים חדשים וצעירים. זו הזדמנות לשנות את פני השלטון המקומי, שבשנים האחרונות סובל, שלא בצדק, מדימוי של חוסר אמינות, סרבול ושחיתות. באווירה הזאת צומחים להם עוד מועמדים צעירים (והח"מ בהם) שמאמינים כי זו העת לפרוץ לזירה ולעשות את מה שעשה רוביק דנילוביץ' לבאר שבע, וכמה עשורים לפניו רודולף ג'וליאני עשה לניו יורק".

 מעוז אלמגור הצטרף לרשימה של קריב

מעוז אלמגור (40), תושב שכונת 1200 ופעיל קהילתי בולט בעיר, חבר בוועד השכונה ובוועד הפעולה למאבק בתכנית המתאר, הודיע השבוע על הצטרפותו לרשימה למועצה של המועמדת לראשות העירייה, יפעת קריב. מעוז בעל MBA במנהל עסקים בהתמחות כפולה בשיווק ובייעוץ ארגוני, בעל תואר שני במדעי המדינה ויחסים בינלאומיים, מכהן כיום כמנהל הפעילות של חברת קאדילק בישראל ורב סרן במילואים בחיל האוויר.

 אלמגור וקריב (צילום: פוטו דינו)

אלמגור וקריב (צילום: פוטו דינו)

חצי גמר במטה רוזן

חברי מטה הבחירות של המועמד לראשות העירייה, ד"ר יואב רוזן, התכנסו להקרנה חגיגית של משחק חצי הגמר במונדיאל בשבוע שעבר והרשו לעצמם ליהנות מכדורגל איכותי בצוותא. ביום ו' סייר רוזן עם פעיליו ברחבי העיר ועדכן בדף הפייסבוק שלו: "בזמן שפוליטיקאים אחרים עסוקים בעיקר בהתקוטטויות פוליטיות, בבניית עצמם על ידי הרס האחר, בהפרחת בלוני בחירות והבטחות חסרות בסיס ואחריות, אנחנו בחרנו להקשיב. אנחנו בחרנו לשמוע".

בתוך כך, אלי שלום, ראש אגף שפע לשעבר, הצטרף לרשימה של רוזן. במשך 25 שנים שימש כמזכיר סניף הליכוד בהוד השרון והיה אף חבר מועצת סניף הוד השרון ומרכז הליכוד.

 

חברי המטה של רוזן (צילום: מתוך דף הפייסבוק)

חברי המטה של רוזן (צילום: מתוך דף הפייסבוק)

גם דואני באתנחתא קצרה

ביום ראשון בערב התכנסו חברי מטה הבחירות של המועמד לראשות העירייה, נדב דואני, לצפות יחד במשחק הגמר במונדיאל. דואני עדכן את הגולשים בדף הפייסבוק שלו וכתב: "ככה פותחים שבוע. אתנחתא קצרה מהמרוץ, לטובת זמן איכות עם צוות האלופים של המטה."

כנרת מארחת

המועמדת לראשות העירייה, עו"ד כנרת כהן, ארחה בביתה תלמידים שהגיעו לארץ במסגרת פרויקט תגלית, ביוזמתה של ביתה, עדן כהן. "בימים האחרונים זכיתי לחוויה יוצאת דופן שמילאה לי את הלב," אמרה עו"ד כהן, "הזדמנות לארח צעירים מתגלית שהגיעו לארץ במסגרת התוכנית ועדן שלי התנדבה מיד לתת להם הרגשה של בית ומשפחה במהלך המסע הזה. ככה, הבית שלנו גדל בעוד דיירים במהלך הימים האחרונים; צעירים מקסימים שמתרגשים בטירוף ממסע ההכרות הזה עם מולדת עמם. חשבתי לעצמי שגם אנחנו, שנולדנו וחיינו כאן כל חיינו, צריכים להתגבר על הציניות ותחושת הדכדוך שהחיים בישראל והשגרה השוחקת משרים - ולהתרגש מהמדינה המדהימה הזאת, ביתו של העם היהודי וקיבוץ גלויותיו. אז תודה לכם בריאן, אלכס, אדם, מאט, דניאל ושאר החברים; אולי נתנו לכם בית - אבל אתם הזכרתם לנו כמה טוב לחיות במדינה המיוחדת שלנו!"

 

כהן וצעירי תגלית (צילום: פרטי)

כהן וצעירי תגלית (צילום: פרטי)

 

 zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
העלמת מס כבדה בקריות
העלמת מס כבדה בקריות
שלום כיתה אל"ף
המורה של המדינה אולגה בן אבי
המורה של המדינה
נשיא המדינה פתח את שנת הלימודים בירושלים
מחדל בטיחותי מול בניין העירייה הישן
ראש העיר רפי סער וסגן ראש העיר עילאי הרסגור-הנדין ברכב החשמלי
עידן הרכב החשמלי בכפר סבא
הגל שעולה
"חזרתי אחרת לעולם הזה"