הוד השרון

4 כלים בקידום האתר

בניתם אתר, השקעתם בו זמן והעליתם אותו לאוויר, אך מה, אתם לא מצליחים לראות אותו בתוצאות החיפוש של גוגל. הסיבה לכך היא שזה שבניתם אתר והשקעתם בעיצוב שלו לא מספיקה. צריך גם להשקיע בקידום של האתר וזה אומר לבצע מחקר ביטויי מפתח, לבצע אופטימיזציה באתר, לקשר אליו מאתרים חזקים ועוד.

אתר לוקאל 19/07/2018
pixabay

כמו כן, לא מספיק רק לקדם אותו צריך גם להשקיעבפרסום בגוגל באופן ממומן ובפרסום בפייסבוק וברשתות חברתיות נוספות. במאמרנו היום נתמקד בקידום האתר - בכדי שתדעו מאיפה להתחיל, ריכזנו עבורכם כ-4 כלים שיעזרו לכם לקידום האתר:

Keyword planner

הדבר הראשון שעושים הוא מחקר ביטויי מפתח. עליכם להבין אילו ביטויי מפתח כדאי לכם לקדם, אם יש לכם אתר שמוכר צעצועים לילדים בתל אביב, עליכם לחפש ביטויים שקשורים לצעצועים. על מנת לקבל רעיונות לביטויים תוכלו להשתמש בכלי של גוגל בשם Keyword planner. הכלי מספק לכם רעיונות לביטויים הקשורים לצעצועים, כמו כן הוא גם מספק נתונים על כמות החיפושים שיש עבור כל ביטוי למשל עבור הביטוי צעצועים יש נפח חיפושים של 2900, עבור הביטוי חנויות צעצועים בתל אביב יש נפח חיפושים של 90 – כך תוכלו לדעת איזה ביטוי משתלם לכם לקדם, מומלץ ללכת על ביטוי שהוא יותר ממוקד כך שיספק לכם את קהל היעד הרלוונטי ביותר.

Semrush

זהו כלי טוב למי שרוצה לדעת מה המצב של המתחרים ובאילו ביטויים המתחרים משתמשים. תוכלו לשים בכלי את האתר של המתחרה שלכם, ואז תקבלו נתונים על כמות הביטויים שהמתחרה מדורג עליהם בתוצאות החיפוש וכן באילו ביטויים הוא מדורג (תוכלו גם לקבל רעיונות לביטויים שתרצו לקדם), כמות הגולשים שנכנסו לאתר שלו בטווח זמן מסוים ועוד. מדובר בכלי מאד שימושי בתחום קידום אתרים אורגני.

כליום

מדובר בכלי שעוזר לכם לעקוב אחרי המצב של הביטויים שאתם מקדמים, הוא מעדכן באופן יומיומי באיזה מיקום הביטויים שלכם נמצאים בתוצאות החיפוש של גוגל. כך תוכלו להבין האם הפעולות שאתם מבצעים משפיעות לחיוב או לשלילה על דירוג הביטויים.

Majestic

מדובר בכלי שעוזר לכם לחקור על כל אתר שתרצו. תוכלו לבדוק בכלי דומיין מסוים ולנסות להבין האם מדובר בדומיין חזק? האם יש לו TF(trust  flow) גבוה או נמוך? ככל שהTF שלו גבוה כך הוא נחשב לאתר סמכותי יותר בעיניי גוגל – שזה אומר שמשתלם לכם להטמיע באותו האתר קישור לאתר שלכם. גוגל אוהבת לדרג גבוה אתרים שמקבלים הפניות מאתרים חזקים. יש גם את הנתון CF (citation flow) שמעיד על כמות הקישורים שמפנים לאותו אתר. האידיאל הוא אתר שיש לו TF גבוה מהCF. בנוסף תוכלו גם לקבל רשימה של אתרים שהפנו לאותו האתר שאתם חוקרים ולקבל רעיונות לאתרים שתוכלו להטמיע בהם קישור לאתר שלכם.

אם אתם רוצים לקבל ייעוץ איך לקדם את האתר שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת אוורסט המתמחה בשיווק דיגיטלי: 073-7024384

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
מקרן – לא רק למשרד
מקרן – לא רק למשרד
מדברים אמנות
ניגנו לניצחון
המספרים של מושי
מולי וצומי
אירועי השבוע באושילנד
הפגנת הורים בביה"ס הדמוקרטי בכ"ס
עילאי הרסגור-הנדין
קראוונים בבית הספר החרדי
שחקני בית"ר ירושלים הגיעו למרכז הרפואי שערי צדק