הוד השרון

'דוד שלנו יהיה אבא מדהים'

בעקבות מחאת הלהט"בים שלחו נועם (11.5) ואוהד (8) צדוק, אחים מהוד השרון לראש הממשלה מכתב מרגש בו הם מבקשים ממנו לגרום לכך שגם דודם האהוב יוכל לגדל ילד משלו

קרן שלהבת 24/07/2018
'דוד שלנו יהיה אבא מדהים'
נועם, אוהד והמכתב (צילום: קרן שלהבת)

נועם (11.5) ואוהד (8) צדוק, אחים מהוד השרון פנו השבוע לראש הממשלה, בנימין נתניהו במכתב מרגש בעניין מחאת הלהט"ב בו הם מבקשים מראש הממשלה נתניהו לגרום לכך שגם דודם האהוב יוכל לגדל ילד משלו.

נועם: "אני מאוד מקווה שראש הממשלה יתייחס למכתב שלנו כי באמת מגיע לעמיחי להיות שמח. אני בטוחה שלילדים שלו יהיה הכי כיף בעולם כי הוא יהיה אבא מדהים".

נועם ואוהד מה גרם לכם לכתוב מכתב לראש הממשלה?

אוהד: "יש לנו דוד בשם עמיחי שהוא הדוד הכי טוב בעולם. הוא משחק אתנו ויוצא אתנו לימי כיף. כשאנחנו קוראים לו הוא תמיד בא לכל מקום ובכל שעה".

 נועם: "עמיחי אח של אמא ואנחנו אוהבים אותו מאוד. הוא כמו אח גדול בשבילנו. הבעיה שלא נותנים לו להביא ילדים לעולם. הצענו לו את דמי הכיס שלנו כדי שיוכל להביא תינוק מחו"ל אבל הוא סירב. הוא רוצה ילד פה, אצלנו במדינת ישראל כמו שמגיע לו. כתבנו את המכתב כי החלטנו לעזור לו כמו שהוא תמיד עוזר לנו.

אם ראש הממשלה היה כאן מולכם, מה הייתם אומרים לו?

נועם: "היינו מבקשים ממנו לקרוא את המכתב שלנו ולשנות את ההחלטה בעניין הקהילה הגאה. הייתי מבקשת ממנו לתת לעמיחי להגשים את החלום שלו יחד עם בן הזוג שלו שי. הם יהיו ההורים הכי טובים שיש כי הם האנשים הכי טובים שאנחנו מכירים".

אוהד: "הייתי אומר לו שחשוב לנו שיהיו לעמיחי ילדים בגלל שהוא חשוב לנו ואנחנו חשובים לו. הוא בן אדם טוב שתורם למדינה. הוא מאחר לארוחות שישי בגלל שהוא הולך לעזור לניצולי שואה".

אתם חושבים שראש הממשלה יקרא את המכתב?

נועם: "אני מאוד מקווה שראש הממשלה יקרא ויתייחס למכתב שלנו כי באמת מגיע לעמיחי להיות שמח. אני בטוחה שלילדים שלו יהיה הכי כיף בעולם כי הוא יהיה אבא מדהים".

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
אופנוען נהרג בתאונה סמוך להוד השרון
"40 שנה לקטנטנים"
פתיחת תערוכת צילומי קבע בכ"ס
"יש לי את הניסיון העירוני הרב מכולם"
"רמת השרון חופשית" מתמודדת למועצה
כתב אישום בגין אירוע דקירה בנתניה
"זה שאני נכה, לא אומר שאני שקוף"
הפארק העירוני בעפולה
מה יעלה בגורל הפארק בעפולה?