הוד השרון

הסכמי איחוד בין המועמדים

ביקשנו לבדוק את ההסכמים שנערכו בין המועמדים לראשות עיריית הוד השרון ולמועצת העיר, מי הבטיח מה ולמי? והאם ייתכן כי בוצעו איחודים מבלי לחתום על הסכם כתוב?

זאב שרגא 31/07/2018
יגאל שמעון. מספר 1 או 2 (צילום: פרטי)

בשבוע שעבר חשפנו את הסכם האיחוד בין המועמדת לראשות עיריית הוד השרון יפעת קריב ובין מי שהוצבה כמספר 2 ברשימתה, חברת המועצה אביבה גוטרמן. השבוע ביקשנו להביא את הסכמי האיחוד הנוספים שנערכו בין המועמדים בעיר, זאת במסגרת חוק הרשויות המקומיות לבחירות, לפיו "ימסרו הצדדים את נוסחו המלא למזכיר הרשות המקומית, תוך שלושה ימים מיום החתימה ולא יאוחר מ-48 שעות לפני יום הבחירות".

הראשונים אליהם פנינו הם סגני ראש העירייה, יגאל שמעון וחיים שאבי, על איחוד הכוחות ביניהם נודע לפני כחודשיים, אולם לא ברור מהן ההסכמות אליהם הגיעו השניים. מי מספר 1 ומי מספר 2? האם שניהם יישארו במועצת העיר במידה ולא ייבחרו לראשות העירייה? האם הם בכלל מתכוונים להתמודד ביחד לראשות העירייה או רק למועצה? סגן ראש העירייה, חיים שאבי, מסר כי "עדיין לא נחתם הסכם ביני ובין יגאל שמעון. כשיחתם ההסכם הוא יועבר למזכירת העירייה".

 הבאים שביקשנו לבדוק את הסכם האיחוד ביניהם הם חברי המועצה נדב דואני ועדי ברמוחה. האחרונה הצטרפה לדואני בריצתו לתפקיד ראש העירייה והוצבה כמספר 2 ברשימה כבר לפני מספר חודשים, אולם עד כה לא פורסם ההסכם בין השניים לכלל הציבור. בבדיקה שערכנו אל מול מטה הבחירות של הרשימה המשותפת של השניים נמסר כי לכאורה לא נערך הסכם כזה: "חברת המועצה, עדי ברמוחה, החליטה לתמוך ולחבור לנדב דואני וזאת ללא שנחתם הסכם בין השניים, זאת לאור תמיכתה בתוכניותיו וחזונו של דואני עבור הוד השרון״.

  מעיריית הוד השרון נמסר בתגובה: "במזכירות מועצת העיר התקבל נכון להיות הסכם אחד". 


 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
ממשיכים לקדם את המצוינות בתאטרון בנגב
הכירו את דור העתיד
ציון צמח
חיזוק להפועל "ניר" רמת השרון
עיריית חדרה מעסיקה בני נוער
עיריית חדרה מעסיקה בני נוער
המדקר יוסי בן חיים , אין סיפוק גדול מזה
הריון בהפתעה
עילאי הרסגור הנדין. מאחדים כוחות
הסוף לרעש המטוסים?
מציינים 4 שנים ל"צוק איתן" בבית קינן
דניאל בנעים, בעלים ומנכל קבוצת קומטק
קבוצת פאר בדרך למשחק ידידות בטדי
יונה מייקלר , המשנה לראש העיר
מינוי חדש בעיריית כפר סבא