הוד השרון

חינוך וקהילה בהוד השרון

מנהלת חטיבת הראשונים, נגה ברעם, מסיימת את תפקידה וממשיכה בדרכה לתפקיד מפקחת במשרד החינוך, ובמועדון נטעים של עמותת קלי"ק נפרדים מהרכזת עדה לוי, אחרי 18 שנים

זאב שרגא 01/08/2018
נפרדים מעדה (צילום: עמותת קלי"ק)

ברעם נפרדת מהראשונים

הורי חטיבת הביניים הראשונים הופתעו השבוע, עת נודע כי מנהלת החטיבה המוערכת, נגה ברעם, מסיימת את תפקידה וממשיכה בדרכה לתפקיד מפקחת במשרד החינוך. יו"ר הנהגת ההורים בבית הספר, אשר קלוו, העביר הודעה להורים בה נכתב כי, "נגה הודיעה לי בלב כבד שהיא קיבלה הצעה משמעותית לתפקיד מפקחת ולכן היא נפרדת מאתנו. איחלתי לה הצלחה בשמי ובשמכם והודיתי לה על תרומתה המשמעותית ביותר לחטיבה שלנו, ולפחות עבורי, זוהי אבידה גדולה. מאוד, במיוחד לאור ההישגים הרבים שהביאה לבית הספר הזה, ושיתוף הפעולה יוצא מן הכלל לו זכיתי כנציג הנהגת ההורים".

קלוו מסר ל"לוקאל" כי, "בולדוזר- זה השם השני של נגה. יצא לי להכיר את נגה רק בשנה האחרונה. אם יש מילה שיכולה לתאר מכונת עבודה בדמות מנהל בית ספר, זו המילה. נגה הפכה את חטיבת הראשונים, לבית הראשון שלה מבחינת השעות שעבדה בו. ניכר על ביה"ס, שעבר מתיחת פנים כה משמעותית בשנים האחרונות חרף הקשיים מסביב (חזותית, ערכית ופדגוגית), וכל זאת במקביל עם קבלת רשימת פרסים ארציים, שהביאו לנו ההורים לגאווה גדולה מאוד ונחת. אישית, צר לי על שנגה נפרדת מאיתנו, ואני מודה על על שנה מדהימה של עשייה, ועל שיתוף פעולה באמת נדיר ביחסים שבין הורים למנהלי בתי ספר. אני סמוך ובטוח שנגה תעשה חייל בתפקידה הבא, ומייחל שמחליפה/מחליפתה ימשיכו את מורשתה".

נפרדים מעדה במועדון נטעים

אחרי 18 שנים, הרכזת המדהימה והאהובה, עדה לוי, נפרדת ממועדון נטעים של עמותת קלי״ק. "עדה התחילה את הכרותה עם עמותת קלי"ק כמתנדבת בתחום מלאכת יד. לאחר זמן קצר זיהו את הפוטנציאל שלה לרכז מועדון קשישים ומיד הציעו לה את התפקיד להיות מרכזת במועדון נטעים ומאז הכל היסטוריה!" אמרו בעמותת קלי"ק, "עדה השקיעה את הנשימה שלה בעבודה, וכמובן גם את המקצועיות שלה כמורה במלאכה. בנוסף היא גייסה מספר רב של מתנדבים למען המועדון וגם את המשפחה הקרובה שלה- בעלה והילדים. עמותת קלי"ק מודה לה עבור השנים הרבות של מסירות והשקעה למען הגיל השלישי ומאחלת לה שנים טובות בהמשך בגמלאות."


 zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
נשיא המדינה עם ראשת העיר דר עליזה בלוך.
שיעור אזרחות עם נשיא המדינה
צעיר מרעננה הואשם בנהיגה בפסילה והימלטות משוטר
מבנה נטוש בגן
"למה לא מטפלים בשדרה?"
חשד להצתת בית עסק בנהריה
תלמיד תקף מורה ושבר את אפה
ונונו. אני לא כועס על המדינה
"ישבתי בכלא במרוקו בגלל שהייתי ציוני"
חניכי כנפיים של קרמבו  בחולון
תנועה עם מעוף
תקיפה לאור יום בכפר סבא