הוד השרון

שוחים וזוכים

הישגים מרשימים לשחייני אגודת השחייה של הפועל עירוני הוד השרון באליפות ישראל לנוער ובוגרים. שאפו גדול!

זאב גולדשמיט 02/08/2018
שחייני הוד השרון. הישגים מצוינים באליפות (צילום: באדיבות המועדון)

"סיימנו עונה הכי מוצלחת ומרגשת, שהתבטאה במדליות ושבירת שיאים אישיים רבים. פעם נוספת שהמועדון שלנו סיים בין שלוש האגודות הראשונות בניקוד הכללי", כך סיכם את העונה מנכ"ל אגודת השחייה הפועל עירוני הוד השרון, רביד סימון, עם סיומה של אליפות ישראל בשחייה לגילאים הצעירים, ובשבוע שעבר באליפות ישראל לנוער ולבוגרים. חמישה ימים של תחרויות בבריכה האולימפית במכון וינגייט מיקמו את עירוני הוד השרון במקום השלישי בדירוג הכללי בגילאי הנוער (בנות מקום שלישי, בנים, מקום שני). במועדון גאים גם בשבירת עשרות שיאים אישיים, שיאי גילאים ועשרות מדליות. באליפות ישראל לבוגרים, המועדון מהוד השרון סיים במקום הרביעי הכללי (בנות מקום שישי, בנים מקום שני), עם משתתפים רבים במשחי הגמר, וזכייה בעשרות מדליות.                                                               

המדליה המרגשת מכולן באליפות לבוגרים הייתה בערב הגמר הראשון, כשרביעיית השליחים של הפועל עירוני הוד השרון זכתה בתואר אלופת ישראל במשחה למאה כפול ארבע בסגנון מעורב בזמן של 3:46.15 דק'. הרביעייה כללה את איהם נאסר, אסף פרבר, אלון שמי וגל כהן-גרומי.

מקצת מההישגים: גל כהן-גרומי סיים במקום השלישי במשחה ל-200 מטר  חזה (בוגרים) בזמן של 2:18.31.

נטע גבלן סיימה במקום השלישי במשחה לחמישים מטר חזה (בוגרות) בזמן של 30.95 שניות.

במשחה השליחים 4X200 חופשי לבוגרים סיימו שחייני הוד השרון במקום השני בזמן של 7:36.90

המאמן זוהר גלילי סיכם את האליפות: "פעם ראשונה שאנחנו בין שלושת המועדונים הראשונים באליפות ישראל לבוגרים, וזו אמירה ותעודת כבוד לעיר הוד השרון, אחרי שבשלוש השנים האחרונות היינו בין שלושת הראשונים בנוער. זה תהליך של התקדמות השחיינים הצעירים שהגיעו לגיל בוגרים. הזכייה של רביעיית השליחים ארבע פעמים 200 היא הישג מצוין, כי זה משחה שמהווה את האופק האולימפי של השחייה הישראלית. מדובר במשחה יוקרתי, שהוועד האולימפי הישראלי מקווה להגיע בו לגמר אולימפי בטוקיו. התכנון שלנו שלפחות שחיין אחד מהמועדון שלנו יגיע לאולימפיאדת טוקיו. אנחנו לא מסתפקים באליפות ישראל, אלא מכוונים גבוהה וכך גם מחנכים את השחיינים לחשוב בגדול".                         

כדי להבין את גודל ההישג במקום הראשון לשליחים, גלילי משווה את ההישג לענף הכדורעף, "לנצח באליפות ישראל הרבה יותר קשה, לדוגמה, מלזכות באליפות הארץ בכדורעף לבוגרים, מהסיבה שענף השחייה הרבה יותר מתקדם בעולם".                                                                                     

לגלילי טענות לגבי היעדר מתקן אימונים ראוי, מה שמקשה על השחיינים להתקדם בקצב יותר מהיר. "שחייני הוד השרון מתאמנים בבריכת גלי רון, אבל לא כל הבריכה עומדת לרשותנו. בשני מסלולים מתאמנים 200 שחיינים במהלך השבוע, ואני נאלץ לעשות בחירות כואבות עם המון דמעות, כי זה מעט מדיי, והגיע הזמן שמישהו בעיר יתעורר ויקים כאן מתקן שחייה ראוי".

 

 


עוד בהוד השרון
זוכים בטריאתלון הוד השרון. חוויה ספורטיבית
זאב גולדשמיט 19/06/2019
קבוצת הנערות בכדורעף. הפסד בגמר למכבי תא
זאב גולדשמיט 12/06/2019
נבחרת השחיה של תיכון מוסינזון באליפות העולם בברזיל
זאב גולדשמיט 06/06/2019
נבחרת תלי. אלופת מאמאנט הוד השרון
זאב גולדשמיט 05/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
ים המלח
גבר כבן 76 התמוטט בים המלח
עובדי אמדוקס בבית החינוך בר אילן
עובדי אמדוקס בפעילות התנדבותית
פועל נדרס במהלך סלילת כביש
בני זוג נפצעו בפיצוץ בחיפה
גבר טבע בחוף שדות ים
גבר טבע בחוף שדות ים
נועלה....כשאוכל ואהבה נפגשים
נועל'ה....כשאוכל ואהבה נפגשים
צעיר כבן 25 נפצע באורח בינוני לאחר שנדקר ברחוב הרצל בנתניה
צעיר נדקר בתחנת דלק בנתניה
מומחים לחדשנות