הוד השרון

שוחים וזוכים

הישגים מרשימים לשחייני אגודת השחייה של הפועל עירוני הוד השרון באליפות ישראל לנוער ובוגרים. שאפו גדול!

זאב גולדשמיט 02/08/2018
שחייני הוד השרון. הישגים מצוינים באליפות (צילום: באדיבות המועדון)

"סיימנו עונה הכי מוצלחת ומרגשת, שהתבטאה במדליות ושבירת שיאים אישיים רבים. פעם נוספת שהמועדון שלנו סיים בין שלוש האגודות הראשונות בניקוד הכללי", כך סיכם את העונה מנכ"ל אגודת השחייה הפועל עירוני הוד השרון, רביד סימון, עם סיומה של אליפות ישראל בשחייה לגילאים הצעירים, ובשבוע שעבר באליפות ישראל לנוער ולבוגרים. חמישה ימים של תחרויות בבריכה האולימפית במכון וינגייט מיקמו את עירוני הוד השרון במקום השלישי בדירוג הכללי בגילאי הנוער (בנות מקום שלישי, בנים, מקום שני). במועדון גאים גם בשבירת עשרות שיאים אישיים, שיאי גילאים ועשרות מדליות. באליפות ישראל לבוגרים, המועדון מהוד השרון סיים במקום הרביעי הכללי (בנות מקום שישי, בנים מקום שני), עם משתתפים רבים במשחי הגמר, וזכייה בעשרות מדליות.                                                               

המדליה המרגשת מכולן באליפות לבוגרים הייתה בערב הגמר הראשון, כשרביעיית השליחים של הפועל עירוני הוד השרון זכתה בתואר אלופת ישראל במשחה למאה כפול ארבע בסגנון מעורב בזמן של 3:46.15 דק'. הרביעייה כללה את איהם נאסר, אסף פרבר, אלון שמי וגל כהן-גרומי.

מקצת מההישגים: גל כהן-גרומי סיים במקום השלישי במשחה ל-200 מטר  חזה (בוגרים) בזמן של 2:18.31.

נטע גבלן סיימה במקום השלישי במשחה לחמישים מטר חזה (בוגרות) בזמן של 30.95 שניות.

במשחה השליחים 4X200 חופשי לבוגרים סיימו שחייני הוד השרון במקום השני בזמן של 7:36.90

המאמן זוהר גלילי סיכם את האליפות: "פעם ראשונה שאנחנו בין שלושת המועדונים הראשונים באליפות ישראל לבוגרים, וזו אמירה ותעודת כבוד לעיר הוד השרון, אחרי שבשלוש השנים האחרונות היינו בין שלושת הראשונים בנוער. זה תהליך של התקדמות השחיינים הצעירים שהגיעו לגיל בוגרים. הזכייה של רביעיית השליחים ארבע פעמים 200 היא הישג מצוין, כי זה משחה שמהווה את האופק האולימפי של השחייה הישראלית. מדובר במשחה יוקרתי, שהוועד האולימפי הישראלי מקווה להגיע בו לגמר אולימפי בטוקיו. התכנון שלנו שלפחות שחיין אחד מהמועדון שלנו יגיע לאולימפיאדת טוקיו. אנחנו לא מסתפקים באליפות ישראל, אלא מכוונים גבוהה וכך גם מחנכים את השחיינים לחשוב בגדול".                         

כדי להבין את גודל ההישג במקום הראשון לשליחים, גלילי משווה את ההישג לענף הכדורעף, "לנצח באליפות ישראל הרבה יותר קשה, לדוגמה, מלזכות באליפות הארץ בכדורעף לבוגרים, מהסיבה שענף השחייה הרבה יותר מתקדם בעולם".                                                                                     

לגלילי טענות לגבי היעדר מתקן אימונים ראוי, מה שמקשה על השחיינים להתקדם בקצב יותר מהיר. "שחייני הוד השרון מתאמנים בבריכת גלי רון, אבל לא כל הבריכה עומדת לרשותנו. בשני מסלולים מתאמנים 200 שחיינים במהלך השבוע, ואני נאלץ לעשות בחירות כואבות עם המון דמעות, כי זה מעט מדיי, והגיע הזמן שמישהו בעיר יתעורר ויקים כאן מתקן שחייה ראוי".

 

 


עוד בהוד השרון
זאב גולדשמיט 07/10/2019
זאב גולדשמיט 25/09/2019
זאב גולדשמיט 19/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
זאב גולדשמיט 05/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
יאיר אברהם תומך ברפי סער
גרובר. גישה קלה ונוחה
החלו העבודות להוספת נתיב בצומת העבודה-הראשונים
השירות הווטרינרי מתגבר אכיפה
מבצע אכיפה משולב
המשטרה פשטה על 14 בתי עסק באיזור המרכז
עילאי הרסגור הנדין. לשים גבולות
עיריית כפר סבא נגד רשות התעופה
הזוכים בגמר פרויקט הנואם הצעיר ברמת השרון
זוכים בגמר פרויקט "הנואם הצעיר" ברמת השרון
תושב כפ"ס ירה בחשודים שניסו לפרוץ לביתו
תאונת דרכים קשה בכביש 2
גבר נהרג לאחר פגיעת רכב בכביש 2