הוד השרון

ממשיכים לחלק מלגות

עיריית הוד השרון ממשיכה במימושו של החזון החינוכי העירוני אותו התווה ראש העירייה, "כל אחד יכול" באמצעות הענקת מלגות לסטודנטים המתגוררים בעיר,

כתב לוקאל 05/08/2018
טקס חלוקת המלגות (צילום: יפעת קירשנבאום ארן)

ביום ראשון שעבר, קיימה עיריית הוד השרון, בהובלת תחום הצעירים העירוני כנס עידוד השכלה לצעירי העיר.

במסגרת האירוע הוענקו מלגות לסטודנטים שלקחו בחודשים האחרונים חלק בפרויקט המלגות של עיריית הוד השרון בשיתוף מפעל הפיס וביצעו פעילות התנדבותית למען הקהילה בליווי מחלקת משאבי קהילה והתנדבות בעירייה.

זו השנה הרביעית ברציפות שעיריית הוד השרון מובילה פרויקט זה על מנת לאפשר לסטודנטים תושבי העיר ליהנות ממלגה משמעותית אשר תסייע להם ברכישת ההשכלה האקדמית אליה שואפים. פעילות זו מתקיימת בהתאם לחזון החינוכי הייחודי של העיר, אותו התווה ראש העיר,יה חי אדיב "כל אחד יכול" המדגיש את המחויבות העירונית לקידומם של צעירי העיר תוך הרחבתו גם לצעירים העומדים לקראת או נמצאים בעיצומם של לימודיהם האקדמאים. בהתאם לחזון זה רואה עיריית הוד השרון בסטודנטים משאב חשוב לעיר ולקהילה והצוות העירוני ממשיך בעשייה הנרחבת על מנת שהוד השרון תמשיך להוות עבורם בית חם, תומך ומסייע בדרכם לתואר המיוחל.

עוד במסגרת הכנס, הוענקו מלגות לחיילים משוחררים שביצעו תפקידי לחימה במסגרת תכנית ממדים ללימודים של משרד הביטחון וארגון יחד למען החייל. במהלך הכנס חולקו עלוני מידע ונחשפו מלגות נוספות המוצעות לצעירים תושבי העיר וכן מידע אודות קורס פסיכומטרי מסובסד ומוזל שמתקיים בעיר זו הפעם השישית.

 בסיום הכנס נהנו המשתתפים מהופעת סטנדאפ של תום אהרון מהתכנית "גב האומה".

 בימים אלו נפתחת ההרשמה לפרויקט המלגות לשנת תשע״ט, סטודנטים תושבי העיר מוזמנים להיכנס לאתר העירייה שם ימצאו את את טופס הרישום. לפרטים נוספים ניתן לפנות להילה שטרן ראש תחום צעירים והכנה לצה"ל בדוא"ל: hilat@hod-hasharon.muni.il

 

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
זיכרון בסלון בלשכת ראש העיר
אירועי יום השואה בתל אביב-יפו
הפוליטיקה של הרצליה
הפוליטיקה של הרצליה
עשרות אלפי משלוחי מנות חולקו עי מתנדבי מדא
עשרות אלפי משלוחי מנות חולקו ע"י מתנדבי מד"א
ישוב חדש יוקם בערבה התיכונה
פלאפל בשקל
פלאפל בשקל?
חוגגים את הקיץ בכפר סבא
חוגגים את הקיץ בכפר סבא
גיבורי העל הפתיעו את הילדים במרכז שניידר לרפואת ילדים
גיבורי העל הפתיעו את הילדים במרכז שניידר לרפואת ילדים
העירייה שכרה משרד עורכי דין חיצוני לייצוגה בתביעה שהגישה קהילת יונתן
העירייה שכרה משרד עורכי דין חיצוני לייצוגה בתביעה שהגישה קהילת יונתן