הוד השרון

מהפכת הדור החדש?

מיטל מרום שבי תוצב כמספר 2 ברשימתו של המועמד לראשות העירייה, עו"ד משה חנוכה

זאב שרגא 05/08/2018
מהפכת הדור החדש?
עו"ד משה חנוכה ומיטל מרום שבי (צילום: מטה משה חנוכה)

המועמד לראשות העירייה , עו"ד משה חנוכה, צפוי להכריז הערב על הצבתה של היזמית החברתית והפעילה החברתית, מיטל מרום שבי, כמספר 2 ברשימתו למועצת העיר והממונה מטעמו על תחום התרבות, חיי הלילה והצעירים. ממטה הבחירות נמר כי, "מרום-שבי (33), אם ל-2, ילידת העיר, קצינה לוחמת במיל', דמות מוכרת מאוד בעיר, כמי שהקימה וניהלה במשך שנים את 'סיאסטה בטבע', מתחם שהפך לחלק בלתי נפרד מהנוף המקומי".

"אני שמח שמיטל בחרה להצטרף לנבחרת מנצחת שתוביל את הוד השרון לדור הבא", אמר עו"ד חנוכה, "אין בי ספק כי מי שהפכה מיזם קטן למוסד תרבות תוסס השואב אליו צעירים מכל המדינה, תצליח להצמיח שינוי אמיתי בתפיסת התרבות, הבילוי וחיי הלילה בעיר. יחד עם מיטל, נביא תפיסה חדשה לניהול העיר, ונראה שאפשר גם אחרת. הרשימה שאציג למועצת העיר תהיה המגוונת והאיכותית ביותר שתציג את הפנים האמתיות של הוד השרון. זו הרשימה שתביא את הניצחון".

מיטל מרום-שבי:  "הוד השרון היא העיר שלנו, אנחנו - ביחד עם כולכם נצליח לשנות את המציאות בעיר – לא בסיסמאות אלא בפתרונות ישימים.  בחרתי להצטרף לעשייה של משה חנוכה כראש העיר הבא שלנו כי הוא המועמד היחיד שמציב חזון ותפישה חדשה לניהול העיר עם פתרונות עכשוויים המשולבים באימוץ מודלים של עיר המחר.   אני אוהבת את הוד השרון ובאה להעיר את העיר-  מתחמי בילוי כמו בתל אביב, השקעה אמיתית בעסקים הקטנים, חיי לילה ואירועי חוצות לנוער, חיילים וגם לגיל הזהב – זה לא חלום וזה בידיים שלנו. איכות החיים שלנו יכולה להיות טובה יותר ואני יודעת שמתוך האהבה הגדולה שלנו לעיר נוכל ליצור רמת חיים מעולה לתושבי הוד השרון. אני קוראת לכם להצטרף גם אתם אלינו- אנחנו ננצח"

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
שכונת יד התשעה. פרויקט שנוי במחלוקת
האם תוכנית פינוי בינוי טובה לתושבי שכונת יד התשעה?
כל כלה
כל כלה
חשד: שדד 4 פעמים אותה פיצוציה
מיני מרתון סמסונג תל אביב
מיני מרתון סמסונג תל אביב הוזנק בהצלחה
איתן גינזבורג מצטרף לגנץ
לורן עייאש קורא לאיתן גינזבורג להתפטר מתפקידו כסגן ראש עיריית רעננה
שלושה פצועים מירי בעפולה
לא צריך להיות עני או נזקק כדי להיעזר  בקהילה
"לא צריך להיות עני או נזקק כדי להיעזר בקהילה"
פחות עבירות רכוש- יותר עבירות חניה