הוד השרון

פרסום ראשון: מרפאת קופ"ח 'כללית' ברחוב הרשות בסכנת סגירה

ב'כללית' הודיעו כי עיריית הוד השרון לא האריכה את חוזה השכירות למבנה וכי המשך מתן השירות לכ- 5000 מטופלים עומד בסימן שאלה

זאב שרגא 08/08/2018
פרסום ראשון: מרפאת קופ
קופת חולים כללית ברחוב הרשות, המרפאה עומדת בפני סגירה (צילום: אלן שיבר)

אם תשאלו את תושבי הוד השרון, כמעט כל אחד יידע לספר משהו על מרפאת קופת החולים של 'כללית' ברחוב הרשות בעיר. המרפאה היא מהוותיקות בעיר עם עשרות שנות פעילות, במהלכן העניקה שירותי רפואה לתושבי מרכז העיר בפרט ולתושבי העיר כולה. השבוע הופתענו לגלות כי המרפאה הוותיקה עומדת בסכנת סגירה, כבר החל מדצמבר 2018 וזאת נוכח העובדה כי חוזה השכירות בין העירייה ובין הנהלת קופת חולים כללית, לא הובא לחידוש. ומה יעשו כ-5000 המטופלים הרשומים בקופה? שאלה טובה.

הבוקר (רביעי, 8.8) נודע ל"לוקאל" כי עיריית הוד השרון הודיעה ל'כללית' שבתאריך 31.12.18 יסתיים חוזה השכירות של מרפאת 'כללית' ברחוב הרשות, ללא מתן אפשרות להארכתו ועליה לפנותו. המשמעות היא כי המרפאה תיסגר, וזאת לאחר שמאמצי הנהלת מחוז דן-פ"ת של 'כללית' לאתר מקום למרפאה חדשה הסתיימו ללא הצלחה. יש לציין כי המרפאה ברחוב הרשות נותנת מענה לכ-5200 מטופלים תושבי רמתיים והסביבה, רבים מהם בני הגיל השלישי. במרפאה ניתנים שירותי רפואת משפחה, רפואה יועצת, מכון התפתחות הילד וכן מוקד בדיקות עירוני הפעיל מדי בוקר.

מעיריית הוד השרון נמסר בתגובה: "הסכם השכירות בין עיריית הוד השרון לקופת חולים כללית בנוגע למבנה ברח' הרשות צפוי להסתיים בסוף חודש דצמבר 2018. קופת החולים ביקשה להאריך את תקופת השכירות ובקשתה תוכננה לעלות לאישור מועצת העיר בישיבה שהתקיימה בתאריך 25.7.2018 אך טרם נדונה עקב הימשכות הישיבה".

 

  zeevshraga1978@gmail.com

 

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
קיץ הכי ישראלי
קיץ הכי ישראלי
אלפי אליהו שאולי, עוד  ומגשר
אבות יכולים להפחית את תשלום דמי המזונות לפי ההלכה החדשה
פאי רועים פשוט וקל להכנה
פאי רועים ב-5 מרכיבים בלבד
הרוג וחמישה פצועי ירי ליד צומת מגידו
מפגש אימהות-בנות באנקורי רעננה
חיזוק נשי ברעננה
מצביעים בפעם השנייה
צו על תנאי בנושא גשר יהודית
אישום: תקף נהג מונית וגרם לנזק לרכבו
אישום: תקף נהג מונית וגרם לנזק לרכבו