הוד השרון

איזה פספוס

נתי כהן, מאמנה החדש של קבוצת הכדורסל, הוא גם מאמן נבחרת הנוער שסיימה במקום התשיעי את אליפות אירופה דרג ב' ולא הצליחה להעפיל לדרג א'

זאב גולדשמיט 08/08/2018
איזה פספוס
(תמונה להמחשה צילום: iclipart)

נבחרת הנוער בכדורסל, המודרכת על ידי מאמנה החדש של מכבי הוד השרון, נתי כהן, סיימה במקום התשיעי  (מתוך 24 נבחרות) את אליפות אירופה דרג ב' שהתקיימה בסקופיה, מקדוניה. הנבחרת אמנם כשלה במאמציה להעפיל לדרג א', אבל מצד שני הציגה הופעה מכובדת והייתה חסרת מזל כשניצחה בשבעה מתוך שמונת משחקיה, והפסידה במשחק בודד, בגינו לא עלתה לרבע הגמר. בשלב המוקדם הנבחרת של נתי כהן פתחה בניצחון מצוין על הולנד (75:80) , והביסה את לוקסמבורג החלשה (70:104). ניצחה גם את מקדוניה (57:81) ואיסלנד (60:92) מול הפסד בודד לנבחרת צ'כיה (85:74).  נבחרת הנוער שיחקה טוב ברוב משחקיה, אבל זה לא הספיק. במשחקי הדירוג ניצחה הנבחרת את סלובקיה (81:93), פולין (87:95) וביום ראשון את הונגריה ( 63:81), שכאמור הספיק למקום התשיעי.                                        

כאמור, את נבחרת הנוער הדריך נתי כהן, שיאמן העונה את מכבי הוד השרון בליגה הלאומית. "סיימנו טורניר ארוך נגד יריבות מעולות, שחלקן ברמת דרג א'" אמר נתי כהן, "חזרנו מאוכזבים כי קיווינו לעלות דרג, ולא הצלחנו. יחד עם זאת אני מאוד גאה בשחקנים ובצוות שלי, ומוריד בפניהם את הכובע. לנצח בשבעה משחקים בהן נגד הקבוצה הכי טובה,  זה לא דבר של מה בכך. אני גאה בדרך, מאוכזב מהתוצאה הסופית. לאור היכולת שהצגנו במהלך האליפות אין לי ספק שהיינו ראויים לעלות לדרג א', היינו בין ארבע הנבחרות הטובות ביותר. עשינו הרבה כבוד לישראל, ומשוכנעים שבעתיד נבחרת הנוער עוד תעלה דרג. שילבנו את אבדיה, שלא היה איתנו בהכנות, ולמדנו לשחק איתו, וגם זה חשוב".                     

בעוד נתי כהן שהה בסקופיה, יו"ר מכבי הוד השרון אורי אשכנזי סיכם עם אלון ששון על הארכת החוזה שלו לעונה נוספת.

 

 

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
פסי אור לפני מעברי חצייה
חדש בכ"ס - פסי אור לפני מעברי חצייה
בנות מצווה בסימן נתינה
אופנוען נהרג בתאונה בקריות
אליניב ברדה בדרך להנפקת דרכון פורטוגלי
אליניב ברדה בדרך לדרכון פורטוגלי
"עץ הסוכריות של יובי"
נדחתה תוכנית מתחם אלקו במתכונתה הנוכחית
 חשד: הצתת רכב ותקיפה על רקע חוב כספי
חשד: הצתת רכב ותקיפה על רקע חוב כספי
ליגת הכדורגל פועלות להצלת חיים בכבישים