הוד השרון

הפוליטיקה של הוד השרון

יפעת קריב צירפה השבוע לרשימתה את הפעילה החברתית נירית סוקול-מסיקה. אופיר טואיל השיק בשבוע שעבר את קמפיין הבחירות שלו למועצה. יואב רוזן שוקל להגיש עתירה לבג"צ לאור אי כינוס ישיבות מועצה

זאב שרגא 09/08/2018
הפוליטיקה של הוד השרון
קריב וסוקול מסיקה (צילום: איקי. פוטו דינו)

סוקול הצטרפה לקריב

המועמדת לראשות העירייה יפעת קריב צירפה השבוע לרשימתה את נירית סוקול-מסיקה, תושבת העיר ופעילה חברתית מוכרת. סוקול (40), נשואה לבני מסיקה ואם לשני בנים, תושבת שכונת גיל עמל מזה 13 שנה, בעלת תואר ראשון בחינוך בהתמחות ילדים והגיל הרך, פעילה חברתית בעיר, מובילת ועד הפעולה בשכונת גיל עמל ומובילה את פורום תושבי השכונה המונה 1,600 חברים.  בימים אלו מנהלת סוקול מרכז חינוכי-לימודי המציע לימודי הוראה מתקנת ותגבור לימודים, צהרון וקייטנות מגילאי גן.

"החלטתי שהגיעה העת לקחת חלק משמעותי יותר בפעילות בעיר לטובת תושבי הוד השרון. אני מביאה עמי חזון חינוכי, אחריות חברתית ורעיונות חדשים ורעננים שללא ספק יעשו שינוי בתחומים הקרובים ללבי", אמרה סוקול-מסיקה,

טואיל משיק את קמפיין

 חבר המועצה אופיר טואיל השיק בשבוע שעבר את קמפיין הבחירות שלו למועצת העיר בבחירות הקרובות, תחת הכותרת "טב בהוד השרון". (האות ו' חסרה במקור) טואיל, נציג הציבור הדתי במועצה, הפיץ מנשר ובו פרשנות לפרשת השבוע וחתם "שותפים לחיזוק הערכים והמסורת בהוד השרון."

 

טואיל. לחיזוק המסורת (צילום: פרטי)

טואיל. לחיזוק המסורת (צילום: פרטי)

 גור משיק את הקמפיין

 מטה הבחירות של המועמד לראשות העירייה, עו"ד נוה גור, הודיע השבוע על פתיחת קמפיין הבחירות באופן רשמי. באגרת ששלח גור לפעיליו נכתב כי, "90 ימים לבחירות - השקנו את הקמפיין, פתחנו את המטה, צובעים את העיר בסגול. לפני 5 שנים, כשיצאנו לדרך - הובלנו את "דרך העיר" להצלחה מדהימה," הוסיף גור, "כעת אנו יודעים שהגיעה השעה להשלים את המשימה, ולהוביל באחריות את העיר הזו למחוזות אליהם היא יכולה וצריכה להיות, לממש את הפוטנציאל שלה ולהפסיק לדשדש".

 ד"ר רוזן שוקל עתירה

השבוע נמסר ממטה הבחירות של המועמד לראשות העירייה, ד״ר יואב רוזן, כי הוא שוקל להגיש עתירה לבג"צ לאור אי כינוס ישיבות מועצה. "עיריית הוד השרון ממשיכה לדחות את ישיבות המועצה אשר אמורות להתקיים במועדים קבועים על פי פקודת העיריות וכמתחייב מהן," אמרו במטה הבחירות ואילו רוזן הוסיף: "איני מבין את הרעיון שמאחורי השבתת עבודתה הסדירה של מועצת העיר מכל סיבה שהיא ובטח שלא בגלל מועד הבחירות המתקרב. עוד בטרם הבחירות, ישנם נושאים חשובים שיש לטפל בהם ולקבל החלטות במועצת העיר ואין כל סיבה למנוע זאת". בתוך כך הגיע רוזן בשבוע שעבר ליריד יד שניה שנערך בשכונת 1200 על ידי צוות מתו"ק לרגל ט"ו באב.

 

רוזן עם אחד מילדי המתחם (צילום: פרטי)

רוזן עם אחד מילדי המתחם (צילום: פרטי)


 

 

     zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
זירת התאונה
3 שנות מאסר לנהג שדרס למוות תושבת הוד השרון
יום הבוחר
יום הבוחר
פסטיבל מתוק כדבש!
מתכוננים לעוד שנת בצורת
מפגש אימהות-בנות באנקורי רעננה
חיזוק נשי ברעננה
פרסום ראשון: סימה פרי פורשת מהמרוץ לראשות העירייה ומהחיים הפוליטיים
הארנונה תעלה יותר ברעננה
צעדי התייעלות בעיריית רעננה
תאונה ימית קשה באילת