הוד השרון

שלב השאלה הזהה

מה הנושא הראשון במעלה מבחינתם של המועמדים לראשות עיריית הוד השרון, בו ייבחרו לטפל מיד עם כניסתם לתפקיד?

זאב שרגא 09/08/2018
(תמונה להמחשה צילום: iclipart)

לקראת הבחירות המתקרבות אלינו בצעדי ענק נציג למועמדים לראשות העירייה, מדי שבוע, שאלה הקשורה לחיי היום יום הוד השרון ונבקש את עמדתם הברורה בנושא.  השבוע ביקשנו לבדוק עם המועמדים מהו הנושא הראשון במעלה מבחינתם, בו ייבחרו לטפל מיד עם תחילת כהונתם?

המועמד לראשות העירייה, ד"ר יואב רוזן: "עם כניסתי לתפקיד, הנושא הראשון בו אטפל הוא נושא החינוך וזאת כפי שהצגתי במצע הבחירות שלי. זה הנושא הראשון במעלה מבחינתי. מטבע הדברים תחום החינוך נמצא בראש סדר העדיפויות שלי הן משום שהדוקטורט שלי הוא בחינוך והן משום שזהו נושא בעייתי בהוד השרון. במסגרת תוכנית החינוך אקדם את היוזמה לביטול חטיבות הביניים בעיר ואפעל לצמצום מספר התלמידים בכיתות, עד 28 תלמידים בכיתה. את התוכנית המלאה ניתן למצוא באתר האינטרנט שלי ובפייסבוק. הגיע הזמן לשינוי מהותי בהוד השרון, שינוי ששם את התושבים ובני הנוער של עירנו במרכז העשייה".

המועמדת לראשות העירייה, יפעת קריב: "אחולל שינוי עמוק בקשר בין העירייה לתושב. פניות ציבור יטופלו במקום. היחס לכל התושבים ובעלי העסקים בעיר יהיה שירותי, אישי, אדיב ואכפתי.  הוד השרון תהיה לעיר עם תודעת השירות הגבוהה במדינה".

המועמד לראשות העירייה, יגאל הררי: "הדבר הראשון במעלה הוא בניית מוסדות חינוך חדשים החסרים כל כך: בניית 10 גני ילדים חדשים מהגיל הרך עד לגיל חובה. בניית שני בתי ספר, חטיבה צעירה ותיכון נוסף, בניית חטיבת ביניים ממלכתית דתית ותיכון ממלכתי דתי. בניית בית ספר אנתרופוסופי בגבולות העיר ובניית בית ספר ראוי כולל גני ילדים לגילאי האנתרופוסופי. הגדלת בית ספר רמות לציבור החרדי. בנוסף, קיום הבטחה ישנה להקמת בית הספר הדמוקרטי (סוף סוף) כולל גני ילדים לזרם הדמוקרטי הקמת כיתות במסגרת בתי הספר התיכוניים למחוננים".

המועמד לראשות העירייה, נדב דואני: "הבעיה הקשה ביותר של העיר שלנו היא הקשב לתושבים. לצערי מדובר בסיבה המרכזית להרבה מחדלים ומחטפים שהתבצעו בעיר שלנו בשנים האחרונות. לכן בראש ובראשונה בכוונתי לשים לי למטרה לשפר את הדיאלוג בין העירייה לתושב וזאת באמצעות המנהלים הקהילתיים, מדיניות דלת פתוח בעירייה, מפגשי תושבים קבועים וכמובן – שקיפות".

המועמדת לראשות העירייה, עו"ד כנרת כהן: "הדבר הראשון שאעשה עם כניסתי לתפקיד יהיה הקמת מועצת תושבים שתייצג את תושבי השכונות השונות ותחבר אותם לחזון ותוכנית הפעולה שלי להפיכת הוד השרון לעיר חכמה ואטרקטיבית - דרך שילוב של חדשנות ואנושיות. הגיע הזמן לצמצם את הפער  בין ההון האנושי המופלא שמאכלס את העיר לבין רמת השירותים שלה, מצב התשתיות וחזות העיר. כמי שמכהנת בחמשת שננים האחרונות כמשנה לראש העיר, אני יודעת בדיוק מה צריך לעשות כדי שזה יקרה – ויש לי את הקבלות ליישם את השינוי הלכה למעשה."

המועמד לראשות העירייה, עו"ד נוה גור: "עם כניסתי לתפקיד אקדם תכנית פעולה שתשנה מקצה לקצה את השירותים שמקבלים תושבי הוד השרון מהעירייה. נוביל באחריות ובזמן קצר תכנית להעצמתם וטיפוחם של עובדי העירייה - מעובדי השטח עד עובדי המטה, מתוך הבנה ברורה שרק עובד, המבין לעומק את תפקידו כמשרת ציבור - יעניק שירות יוזם וטוב לתושב. כמי שמאמין במהלכי רוחב, שינוי תפיסת השירות בעיר תייצר סטנדרטים גבוהים ושיטות עבודה מסודרות, שישפרו באופן משמעותי ובשקיפות את איכות השירות לכל תושבי הוד השרון. ארתום את כל חברי המועצה להיות שותפים לחזון שלנו -  להצעיד את הוד השרון קדימה."

המועמד לראשות העירייה, עו"ד משה חנוכה: " עם כניסתי ללשכת ראש העיר, אכנס את עובדי העירייה ואציג את תפיסת השירות לתושב על פיה  העירייה צריכה להתנהל. כך, נקים מרכז שירות עירוני שיוביל תפישת עולם של שירות לתושב בסטנדרט של חברת היי-טק, ויקיים תהליכי שיתוף ציבור בכל הנוגע לפעילות העירייה. זאת מתוך ההבנה שאין אדם- חכם, מקצועי ומנוסה ככל שיהיה, שיוכל להחליף את תבונתם ודעתם של תושבי העיר, החיים את רחובותיה ומוסדותיה של העיר בכל רגע ורגע. כך, נוכל לצאת לדרך חדשה וליישום תכנית העבודה המלאה שלי, המתייחסת למתן פתרונות מתקדמים בתחום: התשתיות והתחבורה, ריסון הבנייה המופרזת, מקומות הבילוי והתרבות בעיר ועוד."

מאמיר כוכבי נמסר כי הוא לא מוסר תגובות לכלי תקשורת שלא רוצים / מסוגלים להעתיקן כלשונן ובכך מעוותים את אמירתו המקורית"


 

       zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
למה ללא שכבת כיתות ד?
למה ללא שכבת כיתות ד'?
ראש העירייה– רפי סער
החל פיתוח שכונת הבנים הממשיכים במיתר
במיתר החל פיתוח שכונת הבנים הממשיכים
השקה בהפתעה
השקה בהפתעה
מרוץ רהט השנתי
דור העתיד של האצנים בנגב
חשד: נהג ב - 181 קמ"ש ובהמשך בפסילה
אלכוהול צעירים
כמה צעירים נפגעו בתאונות בשעות הלילה
עומר פדידה (מימין), בנגמין קוקו ויהב אפריאט מציגים את המדים החדשים
בליגה של הגדולות