הוד השרון

מסמכים הושלכו בחצר 'החברה לקידום החינוך והתרבות'

חברי המועצה עו"ד נוה גור ומאיר חלוואני הגיעו לפגישה במשרדי החברה ונתקלו ב"מחזה בלתי נתפס" כהגדרתם - עשרות מסמכים זרוקים בחצר.'החברה לקידום החינוך והתרבות': "האשפה שהתפזרה נאספה ופונתה מהמקום באופן מיידי, תוך פחות משעה"

זאב שרגא 09/08/2018
מסמכים הושלכו בחצר 'החברה לקידום החינוך והתרבות'
מסמכים זרוקים בחצר החברה לקידום החינוך והתרבות (צילום באדיבות מטה הבחירות, סיעת "דרך העיר")

ביום רביעי שעבר הגיעו חברי המועצה עו"ד נוה גור ומאיר חלוואני לפגישה מקצועית במשרדי 'החברה לקידום החינוך והתרבות' ("מוסדות" לשעבר) ברחוב אילת בשכונת גיל עמל, החברה, האמונה על הפעלת גני הילדים העירוניים ומפעלי התרבות העירוניים כמו הקונסרבטוריון, ה"האב החברתי", מועדוני הנוער בשכונות ועוד. השניים הופתעו לגלות כי בחצר הושלכו עשרות ומאות מסמכי עבודה מכל הבא ליד, השייכים כולם כאחד לחברה עצמה. 

חלוואני פרסם פוסט בנושא ב'פורום אביב למען התושבים' וכתב: "חברת מוסדות, שבוע שעבר אמצע היום. תמונה אחת באמת שווה אלף מילים, במקרה הזה מספר תמונות שוות המון מידע דיסקרטי וסודיות עסקית: פרטים אישיים של סייעות, מידע עסקי על החממות, תכניות עבודה, מכרזים, הצעות מחיר של ספקים, התקשרויות של העירייה ועוד המון מידע. הכל מפוזר וזרוק לכל עבר. מחדל, ביזיון, בושה גדולה. אם היה עובר שם מישהו שרוצה לעשות שימוש במידע הזה, תראו באיזו קלות הוא יכול. למה? ככה. כנראה שלא נקבל גם לזה תשובה, בדיוק כמו שאין תשובה לאין סוף המחדלים שקורים שם בחברת מוסדות. כמו שכבר הבטחנו - כל זה ייגמר כשניבחר לעמוד בראשות העיר, באופן מיידי". עוד ציין חלוואני כי, "שעה אחרי שראו אותנו שם, הכל נאסף ונעלם".

 בתמונות שצילמו השניים ניתן לראות בבירור קלסרים על גבי קלסרים ובהם מסמכים שונים, כמו הצעות מחיר להסעות תלמידים של חברת הסעות מוכרת, חוברות לימוד משומשות של "אל המעיין",  תיקי עבודה של ניהול "החממות", תיק ניהול "צהרונים 2" במעונות היום, תמונה של פעוט בפנים חשופות ועוד.

חבר המועצה עו"ד נוה גור אמר ל"לוקאל": "בדרך לפגישה בעניין אחר בחברת מוסדות, נתקלנו במחזה הבלתי נתפס הזה: נדהמנו לראות את היקפי החומרים, הכוללים פרטים אישיים ורגישים, הקשורים להתקשרויות החברה, העסקת עובדים, מכרזים ועוד".

 מהחברה לקידום החינוך והתרבות נמסר בתגובה: " נראה כי צמד הפוליטיקאים בחרו לנטוש את דרך האמת והעובדות וזאת במסגרת קמפיין שקרי ופופוליסטי מהסוג הנחות ביותר. נדמה שהשניים, בעבור קידומם האישי, לא בוחלים באמצעים לרבות צילום תמונה מעוותת- כשממש ברגעי צילומה- יש מי שאוסף את האשפה שהתפזרה. יודגש כי אין כל קשר בין המצאות הפוליטיקאים הגסות לבין המציאות, ובאשפה בה ניסו לחטט לא היה כל חומר חסוי או דיסקרטי. האשפה שהתפזרה נאספה ופונתה מהמקום באופן מיידי, תוך פחות משעה."


zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
נעצר חשוד בביצוע מעשה מגונה בנערה
מנקים את השיח הציבורי בכפר סבא
דקלון ורמי דנוך ביחד על הבמה
אני יותר אכזרי מדאעש
"אני יותר אכזרי מדאעש"
אישום: זייף מסמכים וניסה להשתלט על קרקע של נפטר בהרצליה
גיבורי העל הפתיעו את הילדים במרכז שניידר לרפואת ילדים
גיבורי העל הפתיעו את הילדים במרכז שניידר לרפואת ילדים
עובדי עיריית כפ"ס למען הקהילה
מרדף מהסרטים בהוד השרון
מרדף מהסרטים בהוד השרון