הוד השרון

שלב השאלה הזהה

האם המועמדים לראשות העירייה יכהנו כחברי מועצה, גם במידה ולא ייבחרו לראשות?

זאב שרגא 16/08/2018
(תמונה להמחשה צילום: iclipart)

לקראת הבחירות המתקרבות אלינו בצעדי ענק נציג למועמדים לראשות העירייה, מדי שבוע, שאלה הקשורה לחיי היום יום בהוד השרון ונבקש את עמדתם הברורה בנושא. השבוע הצגנו למועמדים שאלה היפותטית לכאורה, כיוון שברור שכל אחת ואחד מהם בטוחים בניצחונם. עם זאת, ביקשנו לדעת במידה ולא תיבחר/י לראשות העירייה, האם את/ה מתחייב/ת לכהן כחבר/ה במועצת העיר בקדנציה הבאה?

 המועמד לראשות העירייה, ד"ר יואב רוזן: "זו שאלה רטורית. כיהנתי כסגן בהתנדבות כדי להשפיע, לעזור וכדי לעצב את העתיד שלנו ושל ילדינו. לחברי המועצה ישנו תפקיד חיוני בבניית ההווה ועיצוב פני העתיד של הוד השרון".

 המועמד לראשות העירייה, יגאל הררי: "אני מתכוון להיבחר לראשות העיר ולמלא בנאמנות את השליחות ב-5 השנים הבאות. אני בטוח כי סדר היום לגבי העיר שלנו במערכת הבחירות האחרונות השתנה. בראשו, סיפוח היישובים הכרחי להוצאת העיר מהפקקים ודאגה לתשתיות ברמה היקפית. בתחום החינוך, אדאג להעסקה ישירה של סייעות בגנים ושומרים ולא באמצעות חברות כוח אדם. בשום מצב אינני רואה עצמי מחוץ למועצת העיר. תמיד פעלתי ואפעל לשיפור העיר שבה גדלתי ובה נמצאת כל משפחתי".

המועמדת לראשות העירייה, עו"ד כנרת כהן: "במקרה שלי לא צריך לנחש: במשך חמשת השנים האחרונות אני מכהנת כמשנה לראש העיר, מחזיקת תיק הרווחה והמכרזים, חברה בלמעלה מ15 ועדות ונושאת מגוון תפקידים ציבוריים בהוד השרון - בהתנדבות מלאה. העשייה למען תושבי העיר שהיא ביתי היא השליחות הכי משמעותית שאני מכירה: היא לא מקפצה לג’וב הבא או פרס ניחומים. אמשיך להילחם עבור תושבי העיר ועתידה, תוך כיבוד החלטת הבוחר".

המועמד לראשות העירייה, נגב דואני: "כפי  שישבתי באופוזיציה ונלחמתי למען תושבי העיר בחמש שנים האחרונות, אני מתכוון לעשות כן במידה ולא אבחר. אני אמשיך לפעול למען העיר שלנו ולמען התושבים שלנו בכל תפקיד לו הם יתנו לי את המנדט".

המועמדת לראשות העירייה, יפעת קריב: "אני משוכנעת בניצחוני ובוודאי שאכהן כחברת מועצה ואשרת את תושבי הוד השרון ואת העיר בכל תפקיד. באתי כדי להישאר ולפעול למען הבית שלנו הוד השרון".

המועמד לראשות העירייה, אמיר כוכבי: "כחבר מועצת העיר מזה עשר שנים אני מודע ומאמין בחשיבות התפקיד בקביעת סדר היום העירוני. כראש עירייה אפעל בשיתוף חברי המועצה ואתן להם כלים משמעותיים לקידום העשייה הציבורית החשובה. אשאר נבחר ציבור, גם במועצה ככל שהציבור ירצה בכך".

 המועמד לראשות העירייה, עו"ד משה חנוכה: " הוד השרון היא משימת חיי. הבחירה לשרת את תושבי הוד השרון לא נולדה ערב הבחירות ולא תסתיים יום אחריהם- ב30 באוקטובר אבחר להיות ראש העיר. ובכל אופן אמשיך בפעילות הציבורית בעיר על פי דין הבוחר, כפי שעשיתי בשורה של תפקידים ציבוריים בעיר ב-15 השנים האחרונות".

המועמד לראשות העירייה, עו"ד נוה גור: "אני משוכנע שאנצח ואבחר. בכל מקרה בוודאי שאכהן גם כחבר מועצת העיר בכל מצב. תפיסת עולמי כמשרת ציבור היא להוביל ולעשות כל הזמן עבור הציבור, הוכחנו שגם מהאופוזיציה אפשר להוביל עשייה שמשנה חיים לתושבים. יש לנו אחריות ומחויבות כלפי כל תושבי העיר, נמשיך לפעול עבור תושבי הוד השרון בכל העת כפי שעשינו ב-10 השנים האחרונות ואף ביתר שאת."

 

  zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
הסוף לבושה - מתמודדים עם דליפת שתן
הדמיית הפרויקט במתחם אלי כהן בחדרה
מה יעלה בגורל ההתחדשות העירונית בחדרה?
תקיפה בהוד השרון
אישום: תקף אחר וגרם לו לחבלות
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
זר חדש להפועל רעננה
פסטיבל White - יין לבן על הים במרינה הרצליה
פסטיבל White
הרב דר מיכאל לייטמן
עם אחד
גב מים צופר
יריד 'תיירות מדבר'