הוד השרון

הפוליטיקה של הוד השרון

המועמד לראשות העירייה, נדב דואני, קיים שיח פתוח עם דיירי מתחם אביב. המועמדת לראשות העירייה, יפעת קריב, הציגה את תכניתה לטיפוח העסקים המקומיים. המועמד לראשות העירייה, אמיר כוכבי, חתם על האמנה למאבק בשחיתות ברשויות המקומיות. פעילי מטה הבחירות של המועמד לראשות העירייה, ד״ר יואב רוזן, ניקו את שכונת גיורא. המועמד לראשות העירייה, עו"ד משה חנוכה, כינס את הפורום הכלכלי המייעץ שלו

זאב שרגא 16/08/2018
הפוליטיקה של הוד השרון
דואני במפגש תושבים במתחם אביב (צילום: פרטי)

דואני במתחם אביב

עשרות דיירי מתחם אביב הגיעו השבוע למפגש תושבים עם המועמד לראשות העירייה, נדב דואני, בו התקיים שיח פתוח על כל הבעיות שעל הפרק ובסופו, הוצגו על ידו פתרונות. "המתחם הזה סובל מהזנחה כבר שנים שהובילה לירידה משמעותית באיכות החיים של התושבים," אמר דואני, "אין פתרונות קסם, צריך להכין תכנית אסטרטגית מקיפה בשיתוף התושבים, לקבוע מדיניות שמגבילה בנייה שלא נותנת פתרונות הולמים למצוקות החנייה והתחבורה ולפעול נכון ומדויק עם ההיתרים שכבר ניתנו".

קריב הציגה את תוכניתה לעסקים

המועמדת לראשות העירייה, יפעת קריב, הציגה את תוכניתה לטיפוח העסקים המקומיים במפגש ייחודי שערכה עם עשרות מבעלי העסקים בעיר. במפגש סקרה קריב את הפעולות המעשיות בהן תנקוט למען העסקים הקטנים והבינוניים, ביניהן הקמת מנהלת עסקים ומינוי איש קשר ישיר בין העסקים לעירייה, שיפעל תחת פיקוח ישיר שלה. עוד שיתפה קריב בתכניתה לחידוש ולשדרוג דרך רמתיים ומרכז העיר ובכוונתה להקים צוות לטיפול בבעיות ייחודיות לעסקים שיסייע בנושאי רישוי, שילוט, הסדרת שיטת החיוב בארנונה ועוד.

 כוכבי וברזילי חותמים

 התנועה לאיכות השלטון הפיצה אמנה למאבק בשחיתות ברשויות המקומיות והמועמד לראשות העירייה, אמיר כוכבי, שמוביל את קמפיין "תושבים במקום מקורבים" נענה לקריאה וחתם על האמנה. "שותפתי יעל ברזילי ואני הצגנו במהלך השנים באופן שקוף כל הסכם עליו חתמנו וכל מסמך שנדרשנו אליו כנבחרי ציבור, מתוך האמונה שהמחטא הטוב ביותר לשחיתות הוא אור השמש".  אמר כוכבי. בנוסף, חתמו כוכבי וחברת המועצה יעל ברזילי, על האמנה לשוויון מגדרי.

"אנחנו מחויבים כחברה לבחון אדם על פי כישוריו ולא על פי מינו, כשאנחנו יודעים שהמציאות, לצערנו, עוד לא הדביקה את התפיסה הזו. כחלק מהמחויבות שלנו לקדם את התפיסה הזו חתמנו על אמנה שמתחייבת ליצוג הולם של נשים ברשימה ואנחנו מקפידים בכל ההחלטות להתחשב בערכים המגדריים", אמרה ברזילי.

 פעילי המטה של רוזן מנקים את השכונה

מטה הבחירות של המועמד לראשות העירייה, ד״ר יואב רוזן, לקח בשבוע  שעבר יוזמה והגיע בהתנדבות לשכונת גיורא במערב העיר, במטרה להיענות לבקשת התושבים ולנקות גינה ציבורית שהוזנחה בשכונה.  

 ממטה הבחירות נמסר כי, "שכונת גיורא במערב הוד השרון היא אחת מהשכונות הוותיקות בעיר ולכן קשה להתעלם מהמראות הקשים של ההזנחה והלכלוך בשכונה. באחד מסיורי המטה נתקל יואב בחוסר אכפתיות מצד העירייה והזנחה של שנים.  מטה הבחירות של רוזן החליט לקחת יוזמה והגיע בהתנדבות עם כלי עבודה  והרבה רצון טוב אל השכונה, במטרה להיענות לבקשת התושבים ולנקות גינה ציבורית שהוזנחה בשכונה".

 פעילי המטה של רוזן בשכונת גיורא (צילום: פרטי)

פעילי המטה של רוזן בשכונת גיורא (צילום: פרטי)

 

מתחילים בעבודות

רגע אחרי טקס פתיחת חיבור כביש 531 לתל אביב, קיים ביום שלישי האחרון ראש העירייה, חי אדיב, סיור מקצועי במתחם עבודות הקמת מחלף תל חי- אסירי ציון העתיד להיפתח כבר בחודש אוקטובר 2019.

במקביל מקודמת בימים אלו על ידי העירייה וחברת נתיבי ישראל הקמתו של מחלף סוקולוב הסמוך, בהתאם ניתן על ידי העירייה אישור להקמת אתר ההתארגנות של חברת נתיבי ישראל לצורך תחילת העבודות וזאת בשטח הנמצא בבעלות החברה בתחום השיפוט של העיר הוד השרון.

 

חי אדיב בסיור מקצועי (צילום: עיריית הוד השרון)

חי אדיב בסיור מקצועי (צילום: עיריית הוד השרון)

 

 משה חנוכה מציג: הכוורת הכלכלית

פארק הייטק חדש, שדרוג מרכז רמתיים ועידוד השקעות – כל זאת עלה בפורום הכלכלי שכינס השבוע המועמד לראשות העירייה, עו"ד משה חנוכה, במשרדי קרן JVP בהשתתפות מנכ"לים בכירים במשק, כלכלנים, משקיעים ואנשי הייטק. חנוכה כינס את הפורום הכלכלי המייעץ שלו שכולל תושבי העיר המהווים בכירים במשק הישראלי. בינהם: שי און - מנכ"ל, משקיע, יזם היי-טק, ציון זך - מנכ"ל 3PO, עו"ד (רו"ח) ירון טיקוצקי - שותף מייסד במשרד טיקוצקי, שי לחוביצר- מנכ"ל  Cassiopeia Marketing, רו"ח חני סובול  - מנכ"ל התאחדות משרדי הנסיעות, אילן נמני - סמנכ"ל טלדור ורועי רמון - מנהל השקעות, באינטל קפיטל.

מפגש השקת הפורום התקיים במשרדי קרן ההשקעות JVP  בהשתתפות מייסד הקרן אראל מרגלית. בין הנושאים שהפורום עוסק בהם גיבוש חזון לעתיד הכלכלה המקומית בהוד-השרון, תכנון אסטרטגיה למימוש הפוטנציאל הטמון בעיר ומתן בסיסים לעבודת העירייה כגוף פיננסי משמעותי.

"אני מאמין שלאנשי הפורום הכלכלי יש יכולת ממשית להזניק את הכלכלה המקומית בהוד השרון לגבהים חדשים," אמר חנוכה

הפורום הכלכלי של חנוכה (צילום: קמפיין חנוכה)

הפורום הכלכלי של חנוכה (צילום: קמפיין חנוכה)

 


 

 

 

 

       zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
עליות זה להיות
"עליות זה להיות"
נבחרת רוטברג. אלופת הבית העליון
האימהות על הגובה
רגע לפני הצום- תורמים דם
רגע לפני הצום- תורמים דם
חשד: איים בפייסבוק על ראש עיריית טבריה
בעירייה נערכים למצב חירום
תקציב עיריית רעננה בדרך לאישור
תקציב עיריית רעננה בדרך לאישור
כמה עולה לגור ליד האוניברסיטה?
כמה עולה לגור ליד האוניברסיטה?
נשיא המדינה בביקור תנחומים בבית משפחת הרב אטינגר
נשיא המדינה בביקור תנחומים בבית משפחת הרב אטינגר