הוד השרון

כתב אישום בגין תקיפה במרכז הוד"ש

שני אזרחים אריתראים הואשמו בתקיפה של אחר באמצעות בקבוקים ומקל במהלך ויכוח ותגרה שפרצו באישון לילה במרכז הוד השרון

מיכאל פרוסמושקין 23/08/2018
כתב אישום בגין תקיפה במרכז הוד השרון
כתב אישום בגין בתקיפה (תמונה להמחשה iclipart)

שני אזרחים אריתראים, המתגוררים בהוד השרון ופתח תקוה, הואשמו ביום שלישי השבוע בתקיפה קשה של אחר במרכז הוד השרון באמצעות נשק קר.

על פי כתב האישום, שהוגש לבית משפט המחוזי בלוד, ב–7 באוגוסט, סמוך לשלוש לפנות בוקר, ישבו הנאשמים ביחד עם חמישה אחרים, שזהותם של חלקם ידועה למשטרה, בשולחן על המדרכה הסמוכה לקיוסק בדרך רמתיים ושתו בירה.

מהחקירה עולה כי באותה עת שהה בקיוסק ד', עובד לשעבר של המקום, ובינו לבין חברם של הנאשמים, התפתח ויכוח סתמי. במהלך הוויכוח בעט ד' בחזה של חברם של הנאשמים. נוכח הוויכוח, הגיע למקום מוכר של קיוסק סמוך וביקש לשוחח עם חברם של הנאשמים שהותקף קודם לכן.

בנוסף, שהו במקום באותה עת מתנדב משטרה ואנשים נוספים שזהותם אינה ידועה. בשלב זה, כפי שעולה מכתב האישום, התפתחה תגרת ידיים, אשר הובילה לקטטה רבת משתתפים במסגרתה ניסו הנוכחים לפגוע זה בזה באמצעות בקבוקי זכוכית, מקלות וכיסאות.

לאחר מכן, נמלט העובד של הקיוסק לבית העסק הסמוך, ושם הצטייד בבקבוקי זכוכית שאותם השליך לעבר הנאשמים וחבריהם. או אז, נכנסו הנאשמים לקיוסק כשנאשם אחד מצויד בבקבוק זכוכית ובמקבל עץ והנאשם השני מצויד בבקבוק זכוכית בידו.

מיד לאחר מכן, כפי שטוענת הפרקליטות, הנאשמים תקפו את עובד הקיוסק וחבלו בו כשהכו בראשו באמצעות בקבוק וניפצו בקבוק נוסף על ראשו.

כתוצאה מהתקיפה נגרם לקורבן שבר שבגינו פונה לבית חולים ואושפז שם לצורך בדיקות וטיפול.

 כתב האישום מתבסס על סרטונים ממצלמות אבטחה המתעדים את הקטטה ואת תקיפתו של הקורבן. כמו כן, הנאשמים הודו במיוחס להם, תוך שהם זיהו את עצמם בסרטונים וסיפרו מה הוביל אותם לנקוט באלימות. בנוסף בידי המשטרה עדויותיהם של הנוכחים במקום, כולל הקורבן עצמו ותמלולי השיחות למוקד 100 של המשטרה.

יחד עם כתב האישום הוגשה נגד השניים בקשה להשיב אותם למעצר או לכל הפחות להאריך את התנאים המגבילים בהם הם שוהים כעת עד תום ההליכים.

 

 

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
המתמחים הצעירים
התמחות בנגב
 (צילום: פרטי)למדן וקארו
במי תומכים הירוקים?
כפ"ס השתתפה ביום הלמידה החוץ גנית
אופנוען נפצע בתאונה בהרצליה
רוסלנה רודינה ועדי ביטי
מי הם הפריזנטורים החדשים של רשת גלי?
תערוכת אמנים עם מוגבלויות חן כרמי
שווים בגוונים
ראשונים בבגרויות
פצוע בתאונה ברעננה