הוד השרון

הפוליטיקה של הוד השרון

ראש העירייה חי אדיב נפגש עם מפקד תחנת כפר סבא סנ"צ יורם ברינה. מאמן הכדורגל אייל לחמן מצטרף ליואב רוזן. חברי סיעת "רק הוד השרון" בראשות נדב דואני חתמו על אמנת התחייבות לקמפיין פוליטי הוגן וד"ר איתן הוכוולד לרשימה של יפעת קריב

זאב שרגא 23/08/2018
הפוליטיקה של הוד השרון
מפקד תחנת כפר סבא בביקור בהוד השרון

 פגישת עבודה

ביום ראשון האחרון התקיימה פגישת עבודה בין ראש העירייה למפקד תחנת כפר סבא סנ"צ יורם ברינה. בפגישה סוכם על חיזוק הקשר עם המשטרה בכול הקשור להפעלת הניידת המשולבת בעיר, מפקד התחנה עדכן על אופן הטיפול באירועי אלימות כלפי עובדי העירייה שיטופלו מידית ובאפס סובלנות. מנתוני המשטרה שהתקבלו השבוע עולה כי בעיר הוד השרון חלה ירידה משמעותית בעבירות הפע"ר, ירידה העומדת על עשרות אחוזים. כך למשל: בנושא התפרצות לדירות - ירידה של כ-50%, בתחום גניבות הרכב ירידה של כ- 40% ובתחום גניבות מרכבים ירידה של כ- 70%

 מאמן חיזוק

 מטה הבחירות של המועמד לראשות העירייה, ד"ר יואב רוזן, מבשר כי אוהד כהן, מחזיק תיק הספורט במטה, צירף לקבוצה שחקן חיזוק משמעותי מתחום הספורט -  מאמן הכדורגל אייל לחמן.

"יואב היה מנכ"ל משרד המדע התרבות והספורט ואני סומך עליו שיהפוך את הוד השרון לעיר של תרבות, מדע וספורט", אמר לחמן, "כמו כן, יואב בא מתחום החינוך שבשבילי זהו ערך עליון שיואב יידע להציב בראש סולם סדר העדיפות".

 ד

ד"ר רוזן ואוהד כהן ואייל לחמן (צילום: פרטי)

דואני חותם על אמנה

 

בהמשך למודעות הפרסום שנתלו ברחבי העיר בניגוד לחוק בשבוע שעבר (ראה כתבה נפרדת) חברי סיעת "רק הוד השרון" בראשות נדב דואני חתמו השבוע על אמנת התחייבות לקמפיין פוליטי הוגן בהוד השרון, בבחירות 2018.

 ממטה הבחירות של דואני נמסר כי, "באמנה הם מתחייבים לשמור על כבודם ושמם הטוב של המועמדים, במסגרת הוויכוח הפוליטי הלגיטימי, לנהל ויכוח ענייני ותרבותי, תוך הימנעות מהשמצות, הפצת רכילות או שמועות, להימנע מניהול קמפיין שלילי, מכפיש או מבזה איש את רעהו, להימנע ולגנות בכל תוקף אלימות מכל סוג ולשמור על תדמיתה החיובית של העיר ושל אוכלוסייתה".

 ד"ר הוכוולד עם קריב

המועמדת לראשות העירייה יפעת קריב הודיעה השבוע על הצטרפותו של ד"ר איתן הוכוולד לרשימה בראשותה למועצת העיר. ד"ר איתן הוכוולד (58), נשוי ואב לחמישה, רופא מומחה לאף אוזן גרון.  ד"ר הוכוולד: אחד הדברים שחשוב לי לקדם בתור חבר מועצה הוא תכנון מחדש של תכנית המתאר בשיתוף מלא של הציבור. אני סבור שביחד עם יפעת נוכל לבנות עיר לתפארת שתהפוך את הוד השרון לעיר איכותית יותר".

 

קריב וד

קריב וד"ר הוכוולד (צילום: איקי. פוטו דינו)


 

 

 

 

   zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
100% זכאים לבגרות בתוכנית ספייס לשילוב יוצאי אתיופיה
יום פתוח בגנים הבוטניים
יום פתוח בגנים הבוטניים
מחאת שעת מלחמה בכפר סבא
מחאת "שעת מלחמה" בכפר סבא
מתנדבי הצופים במיצג מרשים על חופי ים המלח
מתנדבי הצופים במיצג מרשים על חופי ים המלח
כתובות גרפיטי גסות פורסמו על מתקני משחקים בגינת מגדיאל
נתפס "על חם"
גישה פעילה לבריאות בגיל השלישי
השגרירים הצעירים