הוד השרון

האם עורך דין פשיטת רגל יוכל לסייע לכם במצבים שונים?

רבים מאיתנו מוצאים את עצמם מסובכים מבחינה כלכלית בשלבים שונים של חיים ונשאלת השאלה מה באמת אפשר לעשות בנידון. אחד מהגורמים שיוכלו להשפיע על ההתנהלות שלכם כאשר אתם במצב כלכלי קשה, זו השאלה כמה מהר אתם תופסים את העניין ולוקחים את המושכות לידיים.

אתר לוקאל 26/08/2018
pixabay

עם זאת, כולנו יודעים שיש גם אנשים שטומנים את ראשם בחול, מתעלמים מהבעיה והצרה רק הופכת לכדור שלג שגדל וגדל. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם מוצאים את עצמכם היום מתמודדים עם מכתבים מההוצאה לפועל? נדמה לכם שכבר אין שום מנוס ואתם זקוקים לעזרה? עברה לכם בראש המחשבה על בריחה מהארץ? אם כך, רגע לפני שאתם עושים צעד דרסטי כזה שאין ממנו חזקה, כדאי יהיה לפנות אל עורך דין לענייני פשיטת רגל שיעזור לכם. עורך דין פשיטת רגל הוא איש מקצוע שיידע כיצד לסייע לכם בצורה נכונה ואתם תראו שלא תמיד האפשרות של פשיטת רגל באמת תהיה כל כך גרועה.

איך לבחור לאיזה עורך דין פשיטת רגל אתם פונים?

אם חשבתם לרגע שלבחור עורך דין אחד לענייני פשיטת רגל בישראל זה פשוט, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. למעשה בימינו יש הרבה מאוד אנשים שלמדו את התחום הזה ושבחרו לעשות בו התמחות, מה שמעורר את הדילמה כיצד לאתר את האדם הנכון לנו ביותר. לכן, כאשר אתם מחפשים עורך דין פשיטת רגל חשוב שתבדקו:

·         האם הוא עוסק בתחום הזה כבר שנים?

·         האם יש מי שיוכל להמליץ עליו בחום?

·         האם מדובר על עורך דין שכאשר אתם פוגשים אותו אתם מתרשמים ממנו לטובה?

אין סיבה ללכת ברחוב ולהיכנס ככה סתם למשרד של עורך דין כזה או אחר כי בסופו של דבר יש גם משמעות לאמינות של איש המקצוע, לניסיון שלו ולמוניטין שהוא צבר לעצמו לאורך השנים.

איך אדם עם חובות יכול לממן שירות כזה?

רוב אנשים ששוקעים בחובות לא לגמרי מבינים כיצד הם יוכלו לממן את שירותיו של עורך דין לענייני פשיטת רגל. עם זאת, החדשות הטובות הן שלא תמיד יגבו מכם מחירים מופקעים, ויתרה מכך, בדרך כלל עורכי הדין בתחום הזה גם יתנו לכם אפשרות לפרוס את התשלומים בצורה נכונה. קחו בחשבון גם שלא פעם הלקוח מגיע לפגישה עם עורך דין פשיטת רגל במחשבה שהמצב שלו גרוע מאוד אך תוך כדי עבודת עוה"ד מסתבר שהדברים לא כל כך נוראיים. לכן, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות למען העתיד הכלכלי שלכם ושל המשפחה שלכם הוא לבחור עוד היום את איש המקצוע שאיתו תתייעצו. כך תוכלו להבין איפה אתם עומדים והאם יש לכם על מי לסמוך או שעליכם להמשיך ולחפש עורך דין אחר.

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
הפועל כפ"ס מתקרבת לליגת העל
שני פצועים בתאונה בין משאית לרכב פרטי
שני פצועים בתאונה בין משאית לרכב פרטי
נשיא המדינה באירוע לבוגרי משלחת "Community"
אמנות רחוב בכפר סבא
אמנות רחוב בכפר סבא
אלופי טריאתלון הילדים בכפר סבא
תערוכת אמנים עם מוגבלויות חן כרמי
שווים בגוונים
פצוע קשה בתאונה בהרצליה
חוף סביבתי חכם ראשון בארץ