הוד השרון

"לא צריך להיות עני או נזקק כדי להיעזר בקהילה"

מעיין צדוק, תושבת העיר ופעילה חברתית הצליחה לגייס מתרומות 80 ילקוטים לילדים ממשפחות שידן אינה משגת

קרן שלהבת 27/08/2018
מעיין צדוק. אספה עשרות תיקים (צילום: קרן שלהבת)

מעיין צדוק תושבת הוד השרון, הצליחה לעמוד במשימה שהציבה לעצמה לאסוף 80 ילקוטים מתרומות ולחלק ילקוט לכל ילד נזקק שמתחיל בקרוב את שנת הלימודים.

כפי שפרסמנו ב"לב העיר" לפני כחודש, צדוק, פעילה חברתית בהוד השרון, נרתמת מידי שנה לסייע לילדים ולהורים כדי שכל ילד וילד בעיר יוכל לחזור לשנת הלימודים בחיוך. מעיין: "זו שנה רביעית שאני מקיימת את הפרויקט לאיסוף וחלוקת תיקים וציוד לבית הספר כאן בהוד השרון. זכיתי לשיתוף פעולה מצד תושבי העיר וחנויות שהביעו את נכונותם לעזור לי ותרמו תיקים במצב מעולה שאותם כבר הספקתי לחלק לילדים. ביחד זכינו גם השנה שאף ילד לא יהיה עצוב בתחילת השנה.

נראה שהפעם ההיענות הייתה גדולה יותר.

"ישנן משפחות שיש להן יותר מילד אחד או שניים וזה קשה לעמוד בכל ההוצאות שכרוכות בקניית ציוד, ספרים ואביזרים לתחילת שנת הלימודים. כל שנה אני יוצרת קשר עם התושבים ולשמחתי השנה ההיענות הייתה מדהימה. אנשים מבינים את המצב, לא צריך להיות עני או נזקק כדי להיעזר בקהילה. זה לא קל לעמוד בכל ההוצאות של החופש הגדול וגם לרכוש ציוד לבית הספר. בשנה שעברה נתרמו 70 תיקים והשנה נתרמו 10 תיקים יותר והיד עוד נטויה. מי שמעוניין להמשיך ולתרום, ניתן להגיע לבניין  בו אני גרה ברחוב ישורון 26 ולהשאיר את תיקים וציוד לבית הספר והציוד בחניה הראשונה. מי שרוצה יכול גם להתקשר אליי. אני רוצה להודות לכל התורמים שמגיעים אליי ושותפים למצווה הזו".

לתרומות ניתן לפנות למעיין בטל: 0507773222

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
הרצליה מנציחה את זכר מאמן האתלטיקה
ראש עיריית כפר סבא , רפי סער
365 מעלות של שקיפות
משדרגים את אזור התעשייה ברעננה
"גיבור שירותי הבריאות"
איך תדעו שהגעתם לרואה החשבון הנכון
"לרעננה יש פוטנציאל להיות עיר עוד יותר נהדרת"
המחאה ברחבי הארץ: עשרות עצורים ופצועים
רמב"ם: השתלת הכליה ה-40 במספר בילדים