הוד השרון

רוזן נגד אדיב

המועמד לראשות העירייה, ד"ר יואב רוזן, טוען כי ראש העירייה חי אדיב מונע הוצאה לפועל של תוכנית שאושרה - תוספת שתי ניידות שיטור, 24 שעות ביממה. העירייה: "מר יואב, ככל הנראה, מנותק מהעשייה העירונית הענפה בתחום הביטחון"

זאב שרגא 29/08/2018
רוזן נגד אדיב
יואב רוזן. מדובר בביטחון התושבים (צילום: פרטי)

המועמד לראשות העירייה, ד"ר יואב רוזן, מבקר את התנהלותו של ראש העירייה חי אדיב, בכל הקשור להקצאת ניידות שיטור עירוני בהוד השרון.

ממטה הבחירות של רוזן נמסר כי, "ביום שלישי לפנות בוקר, בשבוע שעבר, פרצה קטטה המונית בין עובדים זרים, בני מיעוטים וככל הנראה גם תושבי העיר, אשר העירה את תושבי כיכר הנשיא שבצומת רמתיים. למרבה המזל, האירוע נגמר כמעט ללא נפגעים, למעט בן 27, אשר נפגע באורח קל".

"כתבתי תוכנית ביטחונית לתגבור מערך הביטחון בעיר שעלתה ואושרה על ידי חברי מועצת העיר", אמר רוזן, "במסגרת התוכנית אושרה תוספת של שתי ניידות שיטור, 24 שעות ביממה. ראש העיר מר חי אדיב, מונע הוצאה לפועל של התוכנית מזה שמונה חודשים, בדיוק כפי שנעשה בעניין הצבת ניידת מד"א באופן קבוע בעיר. התקציב לכך אושר במועצה, אך הנושא ניצב על שולחן ראש העיר מבלי שאף אחד בעירייה נותן דעתו לכך. בשני המקרים מדובר בביטחון התושבים ובדאגה לחיי אדם. אי טיפול בנושאים אלו זו שערורייה".

מעיריית הוד השרון נמסר בתגובה: "מר יואב, ככל הנראה מנותק מהעשייה העירונית הענפה בתחום הביטחון שכן טענותיו סותרות את המציאות והעובדות. מנתוני המשטרה שהתקבלו רק שבוע שעבר עולה כי בעיר הוד השרון חלה ירידה משמעותית בעבירות הפע"ר, כך למשל: בנושא התפרצות לדירות - ירידה של כ-50%, בתחום גניבות הרכב ירידה של כ- 40% ובתחום גניבות מרכבים ירידה של כ- 70%.

 "עיריית הוד השרון תמשיך ביישומה של תוכנית העבודה הרב שנתית לתגבור הביטחון, בשיתוף משטרת ישראל הכוללת בין היתר: תגבור ניידות, הפעלת סיירת שיטור רגלי, סיירת אופנועים ואבטחה בפארקים ובגינות הציבוריות. אנו מודים לכל השותפים לעשייה זו המוכיחה את תוצאותיה בשטח".

 


 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
אתגר חדש בשרון
נסגר תיק החקירה נ ראש מועצת חבל מודיעין
נסגר התיק נ' ראש מועצת חבל מודיעין
מניב למען הקהילה:
מניב למען הקהילה:
ברוידא יפצה את היועצת המשפטית של ועדת התכנון
נדחה הדיון בתוכנית המתאר
אישום: הצית רכוש של ערבים
אהבה בסוף הקיץ
יור ארגון קבלני נתניה - רפי זנזורי
עלייה במחירי הדירות בנתניה