הוד השרון

הפוליטיקה של הוד השרון

המועמד לראשות העירייה ד"ר יואב רוזן ממשיך בביקורת נוכח הקשר לכאורה בין ראש העירייה המכהן חי אדיב, ובין המועמדת לראשות העירייה, יפעת קריב

זאב שרגא 29/08/2018
הפוליטיקה של הוד השרון
גור במתחם בן גוריון. יזם מפגש עם יו"ר הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית (צילום: מטה גור)

מי החליל של מי?

המועמד לראשות העירייה ד"ר יואב רוזן ממשיך בביקורת נוכח הקשר לכאורה בין ראש העירייה המכהן חי אדיב, ובין המועמדת לראשות העירייה, יפעת קריב:  "חייבים להוריד את המסכה מעל פניה של קריב. התרגיל המסריח של אדיב, לפרוש אבל להשאיר מאחוריו את קריב שלוחתו באמצעות אחיו, נחשף במלוא מערומיו. התושבים צריכים להבין שכל קול לקריב הוא קול בעד המשך כהונתו של חי אדיב,", אומר רוזן, "ראש העיר, מר חי אדיב, ממשיך לבטל ישיבות מועצה זו אחר זו על מנת שלא תעבורנה החלטות חשובות אשר יבואו לרווחת תושבי העיר, הוא מספק לקריב כבר עכשיו הגנה, כאשר הוא מסרב לקיים ישיבות מועצה על מנת שלא תעבורנה החלטות שמקדמות את זכויותיהם של תושבים, כמו חניה חינם שאני מנסה להעביר כבר חצי שנה ללא הצלחה."

ממטה הבחירות של יפעת קריב נמסר בתגובה: "זהו עוד ניסיון מגוחך של יואב רוזן לקושש קולות. הסקרים מראים את התרסקותו והוא יורה לכל הכיוונים. יפעת נלחמה  בעשר שנים האחרונות כנגד חי אדיב בהיותה חברת אופוזיציה היחידה מבין כל המתמודדים שלא חברה לחי אף פעם! אנו ממליצים לתקשורת להתמקד בשאלה במי חי אדיב תומך? אולי אפשר לשאול את הסגנים שלו  ובעיקר את מר רוזן שהיה סגנו בארבע שנים האחרונות, איש סודו ויד ימינו, ואף אישר את תקציבי העיר כל פעם מחדש למנגינת החליל של חי". 

מעיריית הוד השרון נמסר בתגובה: "ישיבת מועצת העיר האחרונה נדחתה בשבוע ימים לאור בקשתם של 10 חברי מועצה ובהתאם לקבוע בחוק הישיבה תתקיים ביום ד' השבוע 29.8".

לקדם הליך פינוי בינוי

 מזה למעלה מעשור שתושבי ששת המתחמים המיועדים להליכי פינוי-בינוי, בעיר: יסוד המעלה, התחיה, הרשות, בן גוריון, שרת וגיורא, מחכים ל"התחדשות עירונית". בשבוע שעבר התקיים מפגש, ביוזמתם של חברי מועצת העיר נוה גור ומאיר חלוואני, יחד עם נציגי המתחמים עם יו"ר הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, חיים אביטן. זאת כדי לדון במצב הקיים בהוד השרון והאופציות לקידום נושא התמ"אות וקידום שיתופי הפעולה בין הרשות להתחדשות עירונית שתדחוף ותניע את הרשות המקומית למעשים ולפעולות ממשיות.

חבר המועצה והמועמד לראשות העיר, נוה גור: "מדובר באלפי תושבים, שגרים יחד עם משפחותיהם בתנאים מחפירים, בדירות מתפוררות עם תשתיות בלתי מתקבלות על הדעת ושאינן ראויות למגורים. חמור מכך, במקרה, חלילה, של אסון, או רעידות אדמה, התוצאות וההשלכות עלולות להיות קיצוניות וחמורות. לא יתכן שבשנת 2018 חיים תושבים בעיר שלנו כמו שהם חיים, ולכן קדמתי מהלך מול יו"ר הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, מר אביטן שנענה במהירות לבקשתנו להיפגש אתו ועם צוותו".

כנרת למען שוויון מגדרי

המועמדת לראשות העירייה, עו"ד כנרת כהן חתמה בשבוע שעבר על האמנה לקידום שוויון מגדרי ברשויות המקומיות. "נפגשתי בשבוע שעבר עם מנכ"לית עמותת כן, מזל שאול, שמובילה את האתר מקומיות 2018 וחתמתי על האמנה לשוויון מגדרי ברשויות המקומיות", אמרה כהן, "אני מזמינה את כל המתמודדים והמתמודדות להצטרף אלי, לחתום על האמנה ולשלב נשים ברשימות למועצה." עו"ד כהן, המכהנת כיו"ר פורום הנשים במפלגת כולנו, תארח ביום א' את חברת הכנסת יפעת שאשא-ביטון, יו"ר הוועדה למעמד הילד, באירוע הרמת כוסית לפתיחת שנת הלימודים.

 

כהן ושאול, שוויון מגדרי (צילום: פרטי)

כהן ושאול, שוויון מגדרי (צילום: פרטי)

 

דואני מציג את תוכנית החינוך

המועמד לראשות העירייה, נדב דואני חשף השבוע את תכנית החינוך שלו - יותר השקעה בכל תלמיד ותלמידה, יישום המודל השש שנתי, הרחבת שעות העשרה, העצמת הצוותים החינוכיים, קידום הוד השרון כעיר לומדת אנגלית בכל הגילאים, פחות הוצאות להורים, סיוע לחיילים משוחררים ונגיעה בכל הגילאים ובילדי החינוך המיוחד.

 בתוך כך הצטרף השבוע אייל טרייטל , אחד מפעילי המאבק הבולטים של שכונת 1200 ופעיל חברתי מוכר ביותר, לצוות הבחירות של דואני.  

  

דואני וטרייטל (צילום: פרטי)

דואני וטרייטל (צילום: פרטי)

 

ד"ר גלבוע עם קריב

המועמדת לראשות העירייה, יפעת קריב, הודיעה השבוע על הצטרפותו של עו"ד ד"ר אלון גלבוע לרשימה בראשותה למועצת העיר. ממטה הבחירות נמסר כי, "גלבוע (52) יליד הוד השרון, נשוי למיכל ואב לשלושה ילדים . בעל תואר PH.Dבמשפטים . במשך שנים הפעיל תוכנית למניעת פשיעה במחלקת מציל"ה במשרד לביטחון הפנים  בעל משרד עו"ד פרטי ומשמש כסנגור ציבורי בלשכת עו"ד בישראל. אלון פעיל חברתי שנים רבות בעיר ומאז שנת 2009 משמש כיו"ר קבוצת הכדורעף מכבי הוד השרון

גלבוע וקריב, רצים ביחד (צילום: פרטי)

גלבוע וקריב, רצים ביחד (צילום: פרטי)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

זאב שרגא      zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
פרויקט משכנות נחלים של חברת משהב בפתח תקווה
הסתיימה המכירה בפרויקט משכנות נחלים בפ"ת
חוף דדו  , חיפה
אירועי חודש יולי בחיפה
צנחן רחיפה התרסק סמוך להרצליה
להחנות או לא להחנות
תערוכות חדשות במוזיאון אשדוד
מוזיאון אשדוד לאמנות פותח 4 תערוכות חדשות
מורן אטיאס
מיזם נשי חדש
ט"ו בשבט חג החקלאות
לוי וברנדס , הופתעו במלון הירושלמי
שייקה לוי וננסי ברנדס במלון דן בוטיק ירושלים