הוד השרון

"אחתוך לו את כל הפנים לשתיים"

כך איים לכאורה תושב הוד השרון בפני אמו כשהוא מכוון את דבריו כלפי קרוב משפחתו - שאותו דקר בעבר

מיכאל פרוסמושקין 30/08/2018
איים בדקירה (תמונה להמחשה iclipart)

תושב הוד השרון, בן 53, הואשם לפני ימים אחדים באיומים כלפי קרוב משפחתו, שאותו דקר לכאורה לפני כשנתיים.

ברקע לכתב האישום הנוכחי, שהוגש לבית משפט השלום בכפ"ס, אירוע שהתרחש באוקטובר 2016, אז אירע עימות בין הנאשם לקרוב משפחתו, שבמהלכו דקר הנאשם את האחר באמצעות סכין באוזנו ובצווארו. האחרון נפצע ואושפז במשך חמישה ימים.

בעקבות האירוע הנאשם אושפז בזמנו בבית חולים פסיכיאטרי  וההליכים המשפטיים נגדו הופסקו. בהמשך שוחרר ונערכו בעניינו ועדות פסיכיאטריות מעת לעת. על פי כתב האישום הנוכחי, ב-19 באוגוסט, אמר לאמו: "כולם רשעים, למלשנים אין תקווה, הלך מלשין לוועדה מניאק... אני אביא לו עוד חתך בפנים...אני אחתוך לו את כל הפנים לשתיים", כל זאת כשהוא מכוון את דבריו כלפי אותו קרוב משפחה שדקר לפני שנתיים. 

 בעקבות כך, נחקר הנאשם במשטרה. עוד נטען בכתב האישום כי במהלך חקירה זו איים על אחד השוטרים באומרו: "מי אתה בכלל...תמות מסרטן.. אני מאיים עליך שאתה תמות. אתה וכל המשפחה שלך תמותו. אני לא רואה אותך ממטר, אתה תשלם ביוקר...".

 כתב האישום מתבסס על עדותו של אביו של הקורבן, בן דודו של הנאשם, אשר שמע את  דברי האיום בעת שהגיע לבקר את אמו המתגוררת בסמוך והקליט אותם. כמו כן, החקירה בה השמיע את האיומים על החוקר, תועדה במצלמת אבטחה.

 מבקשת המעצר עד תום ההליכים עולה כי בעברו הסתבך, מאז שהיה נער,  במגוון עבירות אלימות, סמים, רכוש, נשק ועוד. אולם, נוכח מצבו הנפשי, ההליכים נגדו הופסקו לא פחות מ-19 פעמים.

 בתוך כך, עם הגשת כתב האישום הנוכחי, מעצרו הוארך עד להחלטה אחרת.

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
חיפה: קווי אוטובוס במוצ"ש
כפר סבא בחרה: רפי סער
שנת החינוך הבלתי פורמאלי יוצאת לדרך
שנת החינוך הבלתי פורמאלי יוצאת לדרך
עלינו עם ברוידא
"עלינו" עם ברוידא
החל פיתוח שכונת הבנים הממשיכים במיתר
במיתר החל פיתוח שכונת הבנים הממשיכים
אומרים די לאלימות כלפי נשים
עסקים קטנים בשכונה הירוקה
"עסקים קטנים בשכונה הירוקה"
אשת חיל מי ימצא