הוד השרון

אישום: המלצר תקף את האחמ"ש

מכתב האישום עולה כי על רקע סכסוך, המלצר איים על אחראי המשמרת ותקף אותו במספר הזדמנויות וגרם לו לשבר באף

מיכאל פרוסמושקין 03/09/2018
אישום: המלצר תקף את אחראי המשמרת
המלצר תקף את אחראי המשמרת (תמונה להמחשה iclipart)

תושב רעננה (20), שעבד כמלצר במסעדה בהרצליה, איים על אחראי המשמרת, תושב הוד השרון, ותקף אותו קשות על רקע סכסוך שפרץ ביניהם.

על פי כתב האישום, שהוגש בתום חקירת תחנת גלילות, ב–27 ביולי 2017, סמוך לחצות, הגיע הנאשם יחד עם אחר למקום עבודתו של ד', תושב הוד השרון, במסעדה בהרצליה פיתוח, ועקב אחריו עד לחניון, שם חנה רכבו של ד'.

מיד לאחר מכן, כפי שעולה מכתב האישום, תקף הנאשם את ד' בכך שדחף אותו, ואיים עליו באומרו: "...אתה לא יודע מה יקרה לך היום בלילה, אני הולך לז**ן אותך". לטענת התביעה, לאחר מכן המשיך הנאשם לתקוף את ד' בכך שהכה בו באגרופים והקורבן אשר ניסה להתגונן בעט וניסה להדפו, אך הנאשם המשיך לתקפו באגרופים ודחיפות.

בשלב זה, כך על פי כתב האישום, ניסה ד' להכניס את המפתחות לדלת רכבו על מנת להימלט מהמקום והנאשם תפס אותו בצוואר ובבית השחי, ולא נתן לו לעשות כן. בתגובה לכך ביקש ד' מחברו של הנאשם לעזור לו ולתפוס את הנאשם, אך הנאשם הצליח להשתחרר מאחיזתו של האחר ותקף את ד' במכת אגרוף שפגעה באפו. כתוצאה מהתקיפה דימם ד' מהאף ונגרמו לו חבלה חמורה בדמות שבר באף.

לאחר שהושלמה החקירה והראיות נבחנו על ידי התביעה המשטרתית, הוגש נגד הנאשם כתב אישום בגין עבירות של איומים, תקיפה סתם וחבלה חמורה.

משפטו עתיד להתחיל בחודש ינואר 2019 בפני השופטת איטה נחמן.

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
רווח קל
דואט של לוחמים
דואט של לוחמים
רעננה מתחברת לישובי עוטף עזה
עוטפים את העוטף
כשסטרטאפ וסטנדאפ נפגשים
חשד: שילמו לנערת פיתוי וניסו לבצע סחיטה
מרימים לספורטאים
רשת אופנת הילדים סולוג משיקה מגוון פריטים בכחול ולבן - לרגל יום העצמאות
כחול ולבן זה הצבע שלי
מנויים חדשים במערכת החינוך